Меню

Free protonmail

Назад Главная » Каталог статей » Istorijos paslaptys
Ar egzistuoja šis slepiamas nuo visuomenės dokumentas, kurį iki šiol turi pasirašyti visi Vokietijos kancleriai ir pripažinti jo nuostatas? Slaptas dokumentas, kuris verčia vokiečių vyriausybę vykdyti II Pasaulinio karo nugalėtojų nurodymus, nekreipiant dėmesio į vokiečių tautos interesus? Laikoma, kad Kanclerio Aktas yra dalis slapto 1949 metų gegužės 21 dienos susitarimo, kurio pagalba sąjungininkai garantavo sau visišką Vokietijos masinės informacijos priemonių kontrolę iki 2099 metų. Kanclerio Aktas - tai dokumentas, kurį iki šių dienų turi pasirašyti kiekvienas vokiečių federalinis kancleris dar prieš duodamas priesaiką. Tai savotiškas įsipareigojimų sąjungininkams, visų pirma - Amerikai, pripažinimas.

Chara Chotas - taip vadinosi legendinis senovinis miestas, apie kurio žūtį pasakoja dar viena mongolų legenda. Joje pasakojama, kad paskutinysis miesto valdovas bajus Chara Czian Cziunas, norėdamas atimti sostą iš Kinijos imperatoriaus, paskelbė pastarajam karą. Tačiau, pralaimėjęs keletą mūšių, bajus buvo priverstas pasislėpti už neprieinamo miesto sienų. Negalėdamas paimti miesto šturmu, kinų imperatorius liepė nukreipti Edzin Golo upės vagą nuo Chara Choto ir taip palikti miesto gynėjus be vandens. Matydamas, kad miestas ir jo gyventojai pasmerkti neišvengiamai mirčiai, Chara Czian Cziunas slaptoje vietoje paslėpė visas savo nesuskaičiuojamas brangenybes, nužudė žmoną ir vaikus bei stojo į lemiamą mūšį, kuriame žuvo. Įsiveržę į Chara Chotą kinų kariai išžudė visus jo gyventojus, o patį miestą sugriovė...

Užgrobdama Krymą ir kėsindamasi į kitas Rytų Ukrainos teritorijas, Rusija pamina tarptautinius susitarimus dėl valstybių sienų vientisumo, o tai teikia pagrindo jai priminti, kad 1945-aisiais Potsdamo konferencijos metu Karaliaučiaus sritis jai buvo patikėta administruoti 50-čiai metų.
Daktaras Robertas Šochas (Dr Robert M. Schoch) - Bendrų tyrimų koledžo prie Bostono universiteto darbuotojas nuo 1984 metų, apgynė daktaro disertaciją geologijos ir geofizikos srityje Jeilio universitete (1983 metais), tyrė antropologiją Džordžo Vašingtono universitete. Dešimto dešimtmečio pradžioje Šochas nustebino mokslo bendruomenę savo novatoriškais Didžiojo Sfinkso tyrimais. Šio statinio amžius, jo nuomone, yra didesnis už visuotinai priimtą keliais tūkstančiais metų.

Metų metus Bridget Harris įdėmiai klausydavosi motinos pasakojimų apie jos senelio patirtis Antrajame pasauliniame kare, tačiau per paskutinį jųdviejų pokalbį moteris išgirdo pikantišką detalę, apie kurią iki tol nebuvo užsiminta.

AR STUDENTŲ REVOLIUCIJA PARYŽIUJE BUVO IMPORTUOTA IŠ UŽ OKEANO? 1966 metų liepos 1 dieną Prancūzija pasitraukė iš NATO. Toks radikalus sprendimas tapo santykių tarp Vašingtono ir Paryžiaus paaštrėjimo pasekme. Stiprus ir nepriklausomas lyderis de Golis buvo neparankus pasauliniam hegemonui. Prancūzų prezidentas šioje priešpriešoje veikė atvirai. Amerikiečiai gi pagal tradiciją pasinaudojo slaptais mechanizmais.
Nikoiajus Rerichas (1874-1947 M.), garsus rusų dailininkas, archeologas, keliautojas, rašytojas… XX amžiaus 3-jame dešimtmetyje persikėlė gyventi į Indiją. Rerichas istoriją ir gamtą traktavo kaip vieningos „kosminės evoliucijos” procesą. Dalyvavo ekspedicijose į Kiniją, Mongoliją, kitas Centrinės ir Rytu Azijos šalis.
Asasinų įtaka istorijai milžiniška. Puikūs kariai, jie buvo savotiškos viduramžių specialiosios pajėgos. Taip pat jie ištobulino žvalgybos ir verbavimo metodus, pagal jų pavyzdį buvo kuriami Europos ordinai.
Ši paslaptinga šalis yra minima senovinėse skandinavų sagose ir netgi buvo vaizduojama viduramžių geografiniuose žemėlapiuose. Ši šalis, kaip realiai egzistuojanti, buvo minima įvairiuose viduramžių šaltiniuose. Tačiau ar iš tikrųjų buvo tokia šalis? Jei buvo, tai kur būtent? Vinlandas – paslaptinga žemė, kurią atrado ir joje apsigyveno vikingai. Šios šalies buvimo vieta ir pats jos egzistavimo faktas jau daugiau nei amžių kelia galvos skausmą mokslininkams.
Nemažai mokslininku, tyrinėtojų ar šiaip entuziastų laikas nuo laiko leidžiasi ieškoti legendinės nojaus arkos. Yra žmogus, kuris netgi nebūdamas profesionaliu mokslininku, šioms paieškoms pašventė visą savo gyvenimą. Tai – amerikietis Ronas Vajetas.
Назад 1 2 3 4 5 6 ... 8 9 Вперёд