Меню
Назад Главная » Каталог статей » Natūralios medicinos paslaptys, vaistinėlė
Daugumai žmonių kelia nerimą ne laiku ir ne vietoje išdygęs spuogas, tačiau tai menka problema, palyginus su tuo, kad ant veido ar viso kūno odos gali atsirasti riebalinių guzelių (lipomų). Laimė, yra daugybė būdų, kaip juos panaikinti ir išvengti naujų atsiradimo. Pirmiausia reikėtų išsiaiškinti, kas tai yra, ar tai pavojinga ir kodėl tai atsiranda. Medikai šiuos odos darinius vadina ateromomis arba riebalinėmis cistomis. Tai apvali į auglį panaši pūslelė, kuri susidaro odoje, užsikimšus riebalinėms liaukoms. Ji gali atsirasti bet kurioje plaukuotoje kūno vietoje, bet dažniausiai atsiranda ant galvos odos arba veido, ypač ant skruostų, nosies ir lūpų srityje, ant smakro. Neretai atsiranda ir ant kaklo, nugaros, krūtinės arba kirkšnyse, rašo passion.ru.

Senovės kinai sveikindamiesi ne veltui vienas kito klausdavo: „Ar valgei?“, persai linkėdavo: „Visada būk linksmas“, o romėnai būtinai pasidomėdavo: „Kaip prakaituoji?“ Ne tik gydytojams būtina žinoti, kaip organizmas atsikrato nereikalingų medžiagų. Pagrindinis vaidmuo šiame procese tenka inkstams, išskiriantiems šlapimą. Prieš penkiasdešimt metų pradėjęs gydytojo praktiką ilgametis Vilniaus universiteto Santariškių ligoninės klinikų Nefrologijos ir urologijos centro vadovas profesorius B. Dainys išklausė ne vieną išpažintį.

Vegetarai įsitikinę – iš mėsos jokios naudos. Veganai dar priduria, kad žmogaus organizmui nereikia ir kiaušinių bei pieno produktų. Žaliavalgiai rekomenduoja išvis pamiršti viryklę… O ką apie įvairių produktų atsisakymą mano specialistai? Gydytoja dietologė Kristina Jasmontienė įsitikinusi – pirmiau reikia žinoti, kuo svarbius produktus pakeisti, tik tada galima juos pamiršti.

Turbūt nelengva atsakyti į klausimą, kiek žmonių domisi vaistažolių teikiama nauda. Vieni rytais mėtų arbatėlės su citrina pageria, kiti ant duonos česnako užsispaudžia manydami, kad tai apsaugos nuo ligų, o treti įvairiais metų laikais laigo po miškus ir pievas rinkdami tai, ką geriausio duoda gamta.

Pastaruoju metu labai didelis dėmesys skiriamas žalio maisto vartojimui, tačiau, ar tikrai tokia mityba yra sveika ir nekenkia organizmui? Kodėl vienas žmogus nuo žalio maisto jaučiasi pilnas jėgų ir energijos, o kitas – priešingai? Kodėl vienus vegetariška ar veganiška mityba išsekina, o kitus priverčia „sužydėti“?

Šiais laikais, kai visi skubame, lekiame, nemaža dalis žmonių patiria tokius simptomus kaip skrandžio skausmai, deginimas už krūtinkaulio, nemalonus, kartais rūgštus skonis burnoje. Pilvo pūtimas, pykinimas, kartais net gerklės skausmas ar kosulys gali įspėti apie galimus virškinamojo trakto sutrikimus, įspėjo Vilniaus universiteto ligoninės Santariškių klinikų gastroenterologė, medicinos mokslų daktarė doc. Goda Denapienė.

Šaldyti maisto produktai – tai tam tikrų produktų rūšis. Daržovės ir kiti maisto gaminiai užšaldomi namuose savo poreikiams arba pramoniniu būdu komerciniam realizavimui. Maisto laikymas žemoje temperatūroje ir užšaldymas yra vienas seniausių maisto laikymo būdų. Toks maisto laikymo metodas buvo naudojamas net tada, kai žmonės dar nežinojo tokių technologinių priemonių kaip šaldytuvas ar šaldiklis.

Imbiero arbata, tai vienas iš plačiai tolimuose rytuose paplitusių lieknėjimo būdų. Tolimajame Tibete, imbieras yra priskiriamas prie karštų medžiagų, kurios sušildo, stimuliuoja kraujotaką ir pagreitina medžiagų apykaitą ir taip pat turi ir kitų gydomųjų savybių. O nuo medžiagų apykaitos (dar vadinamos metabolizmu) ir priklauso ar žmogus yra storas ar lieknas. Greitesnė medžiagų apykaita greičiau sudegina riebalus, o lėtesnė tiesiog to nespėja ir žmogus storėja. Taip pat manoma, kad imbiero dėka, lėčiau sensta žmogaus oda.

Skeptikai laiko juos šarlatanais, fokusininkais, begėdiškais akių mulkintojais. O ligoniai iš viso pasaulio vedami vilties, sukaupę paskutines jėgas planuoja keliones į Filipinus. Pas hilerius, garsėjančius stebuklais. Jei visus kitus gydymo metodus dar galime įsivaizduoti ir daugiau ar mažiau suprasti, kaip jie veikia, tai operacija be skalpelio atrodo neįmanomu stebuklu. Tas, kuris bent vieną kartą stebėjo tokią operaciją, negali likti abejingu.

Slapta vaistų gamintojų svajonių - pasodinti visus ant tablečių. Netgi sveikuosius. Ir jie šią svajonę įgyvendina. Įsivaizduojate, jei tabletes gers ne tik ligoniai, bet ir sveikieji? Juk tai fantastiška rinka! Nesiviešindami, be reikalingo triukšmo, lobistai vis aktyviau stumia sveikiesiems skirtų vaistų idėją. Specialistams gerai žinomas pagrindinis dokumentas, kuriame išdėstytos šios idėjos. Vadinasi jis labai iškalbingai "Ateities vaistai - 2025". Data turi reikšmę, būtent tada planuojama paversti sveikų žmonių "gydymą" įprasta praktika.
1 2 3 Вперёд