Меню

Free protonmail

Назад Главная » Каталог статей » Burtai, Magija
Kaip paaiškėjo, turtingam prancūzui suplanuotas atostogas sugadino sutartyje nenumatytas moters rudais rūbais vaiduoklis, kuris kiekvieną naktį trečią valandą pasirodydavo pievelėje šalia pilies. Ant plačios odinės juostos dama turėjo pritvirtintą įspūdingo dydžio medžioklinį peilį, todėl tarnai ją praminė Medžiotoja. Moteris nerodė jokių agresijos požymių ir buvo gana panaši į gyvą žmogų. Tačiau kai prie jos priartėdavo pilies sargas su žibintu rankoje, paslaptingoji nepažįstamoji stengdavosi pasprukti nuo jo per masyvias ąžuolines duris, o jeigu tokių arti nebūdavo - tai tiesiai per storą akmeninę sieną.
60-metė moteris ir jos dukra iš mirties prieglobsčio vaduojasi po jųdviejų namuose įvykusio gaisro. Ugnis įsisiautėjo iš karto po moteriško pasisėdėjimo prie Ouija burtų lentos (mirror.co.uk). Išsikvietę tą patį vakarą nudvėsusio šuns sielą, moterys ieškojo atsakymų į joms rūpimus klausimus. Kad naudojosi burtų lenta, 60-metės dukra prasitarė kaimynei. Anot jos, iškviesta vėlė atskleidė jųdviejų mirties datą.
Ar niekada nekilo mintis, kad praėjusiame gyvenime žmogus galėjo pats save užkeikti ir pasmerkti nesėkmei? Ar ne keista, kad daugelyje pasaulio religijų tikima reinkarnacija? Pagal ją mirtis nėra pabaiga, kiekviena gyva būtybė gyvena daugybę gyvenimų skirtinguose kūnuose, neprisimindama to, kas nutiko praėjusiuose gyvenimuose. Kas galėtų pasakyti, kuo vardu buvo prieš šimtą metų ir kokiu pavidalu gyveno šioje žemėje?
Net ir mūsų laikais, kaip žmonės gana išsilavinę, prietarai niekur neišnyko. Žmonės ir toliau tiki tais pačiais prietarais, kaip ir jų protėviai. Pats žodis „prietaras" įgavo keletą reikšmių. Žodynuose aiškinama, kad prietaras - ne tik klaidingas tikėjimas kažkuo, bet ir tikėjimas kažkuo antgamtiniu, ženklais, burtais. Tai ne tik emocinis santykis su kažkuo nežinomu, tačiau ir ilgaamžė žmogaus patirtis, atsiradusi kasdieniniame gyvenime.

Susirgus ar prasidėjus negalavimams dažniausiai skubama pas gydytojus ir pradedama vartoti jų paskirtus vaistus. Tačiu pati geriausia vaistinė yra pats žmogus, jo mintys. Mokslas dar XX a. pradžioje pastebėjo, kad mintis geba paversti subatomomes daleles fiziniais kūnais. Vadinasi mes savo mintimis veikiame savo sveikatą. Žinoma, žmogus turi laisvą valią apsispręsti, kokį gydymosi būdą pasirinkti: ar medikamentinį ar dvasinį. Parapsichologas, žurnalistas, ezoterinių klubų lektorius Gintaras Mikšiūnas pasakoja, kas vyksta, kai žmogus suserga, ir kaip minties galia gali jam padėti.

Pagal kinų horoskopą 2015 metai - Žaliosios Medinės Ožkos metai, prasidės 2015 m. vasario 19d. ir tęsis iki 2016 metų vasario 7d. Astrologė Lilija Banaitienė teigia, kad Žalioji Medinė Ožka į pasaulį (pagal kinų horoskopą) žiūri kaip į taikos ir ramybės buveinę, todėl ateinantys metai bus ramesni negu praėję Žaliojo Medinio Arklio metai.

Iš kur aš atėjau? Kur aš einu? Atsakymus į šiuos klausimus duoda karminis horoskopas. Taškai, kuriuose susikerta Mėnulio ir Žemės orbitos, vadinami Mėnulio mazgais. Kai greta Mėnulio mazgų vyksta Pilnatis - prasideda Mėnulio užtemimas, kai Jaunatis - Saulės užtemimas. Senovėje žmonės tikėjo, kad tuo metu kažkoks mitinis drakonas praryja Saulę. Dėl to Šiaurinį Mėnulio mazgą, dar kitaip vadinamą RAHU, vadino Drakono galva, o Pietinį - Drakono uodega arba kitaip – KETU.

Dvasiniai simboliai – labai galingi. Tačiau jų išvaizda apgaulinga, nes jie gali būti naudojami sukelti nesantaikai, karui. Juodosios magijos simboliai, o su jais kartu ir blogosios jėgos, patenka į nieko neįtariančių žmonių namus. Daugybė pasaulio dvasinių šviesos simbolių buvo demonizuoti, todėl iš pradžių nešę geras naujienas, vėliau pradėjo skleisti blogį ir visa griaunančią jėgą. Gruodžio 13-ąją minima Šviesos diena – geriausias metas prisiminti senus, teigiamus šviesos simbolius ir kaip jie tapo blogio pranašais.

Daugelį nusikaltimų atlieka žmonės, vedini vienokių ar kitokių tikslų. Kartais pasigirsta kalbų, kad kraupų nusikaltimą įvykdžiusį asmenį buvo užvaldęs Šėtonas. Tačiau tokie spėliojimai dažniausiai būna nepagrįsti. Labai retais atvejais iš tiesų pasitaiko tokių šiurpių incidentų, kurie gali būti siejami su okultizmu ir paranormaliais reiškiniais.

Pastaruoju metu daug girdime apie smurtą artimoje aplinkoje. Valstybė netgi išleido įstatymus, pagal kuriuos baudžiami tie, kurie smurtauja prieš savo sutuoktinius ar vaikus. Tačiau fizinis ar psichologinis smurtas tai tik pasekmė. Kur kas svarbesnės yra priežastys, susijusios su plika akimi nematomu energetinio smurtu. Šio reiškinio priežastys yra daugiasluoksnės, giluminės, dvasinės, greičiau karminės. Jeigu jis aktyviai reiškiasi konkrečioje žmonių grupėje, pavyzdžiui šeima, ar darbo kolektyvas, byloja apie neharmoningus santykius.

1 2 3 ... 13 14 Вперёд