Меню

Free protonmail

Назад Главная » Каталог статей » Sąmokslo teorijos, Gandai
„Meduza.ru“ aiškinasi, kiek pagrindo turi plačiai informacinėje erdvėje išplatinta nuomonė, kad „JAV yra prasiskolinusi, o Rusija faktiškai neturi skolų“. Vienas iš pačių pagrindinių amerikiečių ekonomikos kritikų argumentų – milžiniška JAV valstybės skola. Iš tiesų, nominali Jungtinių Amerikos Valstijų skola auga, tačiau tai nesudaro grėsmės pasaulinei ekonomikai. Bent jau, artimiausiu metu.

Dar 1992-ais metais rusų mokslininkas Jevgenijus Podkletnovas bandymais įrodė, kad antigravitacija, o paprasčiau pasakius – dirbtinis nesvarumas, iš tiesų egzistuoja. Mokslininkas virš ypač laidaus keraminio disko patalpino daiktą, paaiškėjo, kad daiktas neteko 2% savo svorio. Tai įrodė, kad dirbtinis nesvarumas, apie kurį labai mėgsta rašyti fantastai savo knygose, gali būti pasiekiamas ir realybėje. NASA, „Boeing” kompanija ir daugybė mokslinių-tyrimo institutų iš viso pasaulio išnagrinėjo rusų išradėjo bandymus ir pareiškė, kad antigravitacijos efektas iš principo yra neįmanomas.

2009-ais metais JAV NASA Eimso (Ames) tyrimo centras atliko gana neįprastą eksperimentą. Iš žemės palydovo orbitos į vieną Mėnulio kraterį buvo paleistas užtaisas, kuris, atseit, skirtas Mėnulio paviršiaus grunto tyrimams, siekiant išsiaiškinti ar jame nėra vandens bei kitu priemaišų. Kiek vėliau atsirado kita šio įvykio versija. Viso pasaulio autoritetingi astrofizikai ir ufologai tvirtina, kad šis sprogdinimas buvo atliktas visiškai ne moksliniais tikslais. Iš tikrųjų 2009-ais metais buvo susprogdintas kažkoks dirbtinis objektas Mėnulio paviršiuje.

Jau seniai netyla kalbos apie sąmokslo teorijas prieš žmoniją. Daugelis jų atrodo net neįtikėtinos, pavyzdžiui, kad Žemę valdo reptilijos, kad žmonija seniai palaiko ryšį su nežemiškomis civilizacijomis...

Mokslininkai seniai laužo galvas, ar gyvybė Marse egzistuoja. O štai naujausia NASA fotografija suteikė dar vieną progą sąmokslo teorijų kūrėjams pareikšti, kad visatoje mes – tikrai ne vienintelės protaujančios būtybės. Marsaeigio "Curiosity" navigacinės fotokameros užfiksuotuose kadruose nežemiškos gyvybės entuziastai prie marsaeigio palinkusį humanoido pavidalo siluetą. "Tarsi jis remontuotų "Curiosity"! – siūlo įsižiūrėti jie.

Fidelis Kastro pateko į Guinesso rekordų knygą dėl mėginimų skaičiaus jį nužudyti. Skaičiuojant pasikėsinimus jį nužudyti buvo naudojamasi amerikiečių žvalgybos CŽV aechyvais – būtent ši tarnyba organizavo daugiausia pasikėsinimų. Nužudyti buvo mėginama įvairiais būdais – naudojami snaiperiai, batuose ir netgi beisbolo kamuoliuke paslėpti sprogmenys, užnuodyti cigarai, moterys ir kt.

Pagal Daily Mail , prieš kelis metus, pietaudamas Londono Sityje, prancūziškos Rotšildų klano šakos vadovas Davidas Rotšildas paskelbė Natanielį Rotšildą savo galimu įpėdiniu. Šiandien Natanieliaus svajonė tapti klano vadovu išsisklaidė.

Sąmokslo teoretikai apkaltino NASA nutraukiant tiesiogines vaizdo transliacija iš Tarptautinės kosminės stoties (TKS), vos pasirodžius neatpažintiems skraidantiems objektams (NSO). Akylieji ateivių medžiotojai pareiškė, kad šį mėnesį taip įvyko jau dukart: vos ekrane pasirodydavo koks nors paslaptingas objektas, transliacija iškart nutrūkdavo.

Mums nustato neegzistuojančias diagnozes ir šluojasi pinigus už visiškai nenaudingus vaistus. Kas jie tokie šarlatanai ar gydytojai, o gal tik geras reklaminis triukas. Paradoksas: kuo labiau išsivysčiusi medicina, tuo ilgesnis darosi ligų sąrašas. Šiuolaikinių ligų skaičius jau seniai pasiekė 23 000 atžymą – tai reiškia, kad kiekvienas žmogus vidutiniškai turi pergyventi ne mažiau kaip 20 įvairiausių negalavimų. Tačiau vienas dalykas, kai gydytojai paprasčiausiai įspėja apie naujas infekcijas ir galimas epidemijas, o visai kas kita, kai skelbia neegzistuojančias diagnozes, o paskui gydo tas tariamas ligas brangiai kainuojančiais preparatais. Kodėl taip vyksta, samprotauja gydytojas farmakologas Igoris Lisovskis.

Vieno dolerio kupiūra buvo paleista į apyvartą XX a. ketvirtojo dešimtmečio pabaigoje prezidentaujant masonui Franklinui D.Rooseveltui. JAV viceprezidento masono Henry Agardo Wallace'o nurodymu ją sukūrė teosofas Sergejus Makronovskis ( jis taip pat – žinomas Rusijos dailininkas Nikolajus Rerichas).

1 2 3 ... 7 8 Вперёд