Меню

Free protonmail

Назад Главная » Каталог статей » Astrologija, Horoskopai, Zodiako ženklai
Tikėjimas astrologija yra gana paradoksalus reiškinys, kuriame susimaišę daug prieštaringų dalykų, tikėjimų bei pasaulėvokų ir norint jas visas apžvelgti reikėtų ne vieno tomo, tačiau mes pažvelgsime tik į kai kuriuos iš jų. Nepaisant to, jog astrologija yra siaubingai nepatikimas mokymas, juo tikinčiu vis tiek yra daug. Apskritai, net yra manoma jog šiais laikais astrologija tiki didesnis procentas žmonių nei ja tikėta senovėje.

Pagal kinų horoskopą 2015 metai - Žaliosios Medinės Ožkos metai, prasidės 2015 m. vasario 19d. ir tęsis iki 2016 metų vasario 7d. Astrologė Lilija Banaitienė teigia, kad Žalioji Medinė Ožka į pasaulį (pagal kinų horoskopą) žiūri kaip į taikos ir ramybės buveinę, todėl ateinantys metai bus ramesni negu praėję Žaliojo Medinio Arklio metai.

Iš kur aš atėjau? Kur aš einu? Atsakymus į šiuos klausimus duoda karminis horoskopas. Taškai, kuriuose susikerta Mėnulio ir Žemės orbitos, vadinami Mėnulio mazgais. Kai greta Mėnulio mazgų vyksta Pilnatis - prasideda Mėnulio užtemimas, kai Jaunatis - Saulės užtemimas. Senovėje žmonės tikėjo, kad tuo metu kažkoks mitinis drakonas praryja Saulę. Dėl to Šiaurinį Mėnulio mazgą, dar kitaip vadinamą RAHU, vadino Drakono galva, o Pietinį - Drakono uodega arba kitaip – KETU.

Žmonijai vystantis kai kurios technologijos dingo, ir jas atkurti yra labai sunku arba nebeįmanoma. Daugelis tų išradimų ir gamybos paslapčių tiesiog nuėjo į užmarštį, o kai kurių senovės žmonių laimėjimų šiuolaikinis mokslas vis dar nepajėgia pakartoti...

Dvasiniai simboliai – labai galingi. Tačiau jų išvaizda apgaulinga, nes jie gali būti naudojami sukelti nesantaikai, karui. Juodosios magijos simboliai, o su jais kartu ir blogosios jėgos, patenka į nieko neįtariančių žmonių namus. Daugybė pasaulio dvasinių šviesos simbolių buvo demonizuoti, todėl iš pradžių nešę geras naujienas, vėliau pradėjo skleisti blogį ir visa griaunančią jėgą. Gruodžio 13-ąją minima Šviesos diena – geriausias metas prisiminti senus, teigiamus šviesos simbolius ir kaip jie tapo blogio pranašais.

Kiekvienas iš mūsų kurdamas savo namus stengiasi juos puoselėti ir kurti tokius, kuriuose būtų miela ir malonu gyventi, kurių atmosfera mus šildytų ir jaustumėmės saugiai kasdien į juos grįždami. Tačiau toli gražu ne kiekvienas mūsų namų svečias mums linki to paties. Jau keletą kartų kalbėjome apie nužiūrėjimus, prakeikimus bei „porčia“ ir kaip nuo šių energetinių negatyvų apsisaugoti. Šiandien dar vienas receptas, padėsiantis apginti namus nuo negatyvios energetikos, kurią atneša mūsų tvirtovėse besilankantys svečiai: sunkesnio charakterio asmenys, pavydūs, priekabūs, keliantis nesusipratimus ir skandalus, o galbūt net piktybiškai nusiteikę mūsų atžvilgiu.

Avinui 2015 metų meilės horoskopas žada daug teigiamų emocijų. Jeigu esate vienišas, galite sutikti žmogų, kuris užvaldys visas Jūsų mintis. Ir tai gali būti naujų, gražių santykių pradžia. Tačiau jeigu esate užkietėjęs karjeristas, didelė tikimybė, kad šią progą praleisite. Todėl labai svarbu, neskirti viso laiko tik darbui. Ilsėkitės, keliaukite, lankykitės viešuose renginiuose, daugiau bendraukite ir fortūna Jums nusišypsos.