Меню

Free protonmail

Назад Главная » Каталог статей » Pasaulio šeimininkai

Konspirologijos specialistai teigia, kad mūsų pasaulį jau daug amžių valdo slaptos draugijos. tiesa tai ar ne - patikrinti sunku, tačiau versija, kad visos žmonijos gyvenimą valdo 13 masonų ložių, iš kurių 7 yra ypač privilegijuotos, gali lygiai taip pat egzistuoti, kaip ir kitos versijos. Teigiama, kad vienai iš privilegijuotųjų ložių priklauso Astronų šeima, kurios istorija atrodo tiesiog neįtikėtina.

Paslaptinga požeminių tunelių sistema Kvinta De Regailera (Quinta Da Regaleira) rūmų komplekse Sintros municipalitete Portugalijoje, įrengta praėjusio amžiaus pradžioje, tarsi skirta mistiškam perėjimui iš šviesos į tamsą. Pagrindinis šios sistemos akcentas yra Įšventinimo šulinys, įėjimą į kurį saugo mistiniai sargai penumbros, atstovaujantys pusšešėlių pasauliui.

Kūrinyje „Henrikas VI“ Šekspyras rašė: „reikia išgalabinti visus juristus, kad apvalytume teisinę sistemą“. Po to, kai užgriuvo eilinė finansinė krizė, daug kas ėmė manyti, kad pasauliui bus geriau išsiversti be bankininkų. Neseniai mirė dar vienas pakankamai žymus finansinių ryklių pasaulio atstovas. Jo paslaptinga mirtis tapo jau 74-ąja iš eilės, skaičiuojant nuo 2013 sausio. Neretai nelaimingi atsitikimai buvo pateikiami kaip savižudybės – aukos šokinėjo nuo dangoraižių, kuriuose dirbo. Daug jų dirbo JP Morgan ir gretutinėse įstaigose.

Jau seniai netyla kalbos apie sąmokslo teorijas prieš žmoniją. Daugelis jų atrodo net neįtikėtinos, pavyzdžiui, kad Žemę valdo reptilijos, kad žmonija seniai palaiko ryšį su nežemiškomis civilizacijomis...

Pagal Daily Mail , prieš kelis metus, pietaudamas Londono Sityje, prancūziškos Rotšildų klano šakos vadovas Davidas Rotšildas paskelbė Natanielį Rotšildą savo galimu įpėdiniu. Šiandien Natanieliaus svajonė tapti klano vadovu išsisklaidė.

Grafas Aleksandras fon Kaliostras (tikras vardas Džiuzepė Balzamo), išgarsėjęs XVIII amžiaus viduryje, buvo alchemikas, hipnotizuotojas ir burtininkas, kuris dažnai pasirodydavo kaip ypatingas svečias karališkuosiuose Europos dvarų rūmuose. Nors ir buvo labai iškili epochos figūra, grafas Kaliostras dažnai buvo pašiepiamas, vadinamas apgaviku arba, anot kultūros filosofo T. Karlailio, „šarlatanų princu“. Jis iš tikrųjų negalėjo pasigirti nepriekaištinga reputacija, bet padarė ir šį tą gero.

Vieno dolerio kupiūra buvo paleista į apyvartą XX a. ketvirtojo dešimtmečio pabaigoje prezidentaujant masonui Franklinui D.Rooseveltui. JAV viceprezidento masono Henry Agardo Wallace'o nurodymu ją sukūrė teosofas Sergejus Makronovskis ( jis taip pat – žinomas Rusijos dailininkas Nikolajus Rerichas).

Prezidentė Dalia Grybauskaitė vėl lenkiasi masonams? Ypatingą Lietuvos istorijai dieną, Sausio 13-ąją, Dalia Grybauskaitė stengiasi pagerbti ne kritusiuosius už mūsų laisvę, o masonų draugiją. Šio ordino ženklas - neužmirštuolė - prezidentei yra pats mieliausias.

Mes esame įpratę manyti, kad žmonės – pirmieji protingi ir civilizuoti padarai Žemėje. Tačiau negalima atmesti tikimybės, kad yra ne visiškai taip. Prieš dešimtis milijonu metu mūsų planetoje galėjo gyventi protingos reptilijos, kurios ne tik neišmirė, bet evoliucionavo ir gyvena tarp mūsų.

Nikola Tesla - tai žmogus, kuris iš esmės sukūrė dvidešimtąjį amžių, jo dėka šiandieną turime elektros energiją, išsivystė žmonijos pramonė, tapo įmanomi kompiuteriai ir daugelis kitų įrenginių. Greičiausiai dar ne greitai žmonija pakartos analogišką technologinio progreso šuolį, koks įvyko Nikola Teslos dėka. Jo dėka, galima sakyti žmonės išėjo iš urvų ir gavo šviesą, Teslą galima būtų sulyginti su Prometejumi, kuris atnešė žmonėms ugnį, nors ir ne visus savo užmojus jam pavyko įgyvendinti.

1 2 Вперёд