Меню

Free protonmail

Назад Главная » Каталог статей » Ligos, mutacijos, maistas E
Daugumai žmonių kelia nerimą ne laiku ir ne vietoje išdygęs spuogas, tačiau tai menka problema, palyginus su tuo, kad ant veido ar viso kūno odos gali atsirasti riebalinių guzelių (lipomų). Laimė, yra daugybė būdų, kaip juos panaikinti ir išvengti naujų atsiradimo. Pirmiausia reikėtų išsiaiškinti, kas tai yra, ar tai pavojinga ir kodėl tai atsiranda. Medikai šiuos odos darinius vadina ateromomis arba riebalinėmis cistomis. Tai apvali į auglį panaši pūslelė, kuri susidaro odoje, užsikimšus riebalinėms liaukoms. Ji gali atsirasti bet kurioje plaukuotoje kūno vietoje, bet dažniausiai atsiranda ant galvos odos arba veido, ypač ant skruostų, nosies ir lūpų srityje, ant smakro. Neretai atsiranda ir ant kaklo, nugaros, krūtinės arba kirkšnyse, rašo passion.ru.
Šimtai gydytojų suglumę – jie nežino, kaip gydyti berniuką Verdantą Joshi'ą, kurio dešinė koja didžiulė. Ji sveria apie 5,4 kilogramo – kaip boulingo kamuolys. Keturmetis iš Indijos gali normaliai vaikščioti ir bėgioti, bet kiti vaikai visą gyvenimą iš jo šaipėsi. Daug gydytojų siūlė amputuoti koją. Kiti mano, kad liga nekelia pavojaus gyvybei, rašo „Daily Mail“. Berniuko tėvas beviltiškai ieško gydytojo, galinčio išgydyti šią ligą. Amputacija – ne išeitis, nes vaikas liktų neįgalus.

Senovės kinai sveikindamiesi ne veltui vienas kito klausdavo: „Ar valgei?“, persai linkėdavo: „Visada būk linksmas“, o romėnai būtinai pasidomėdavo: „Kaip prakaituoji?“ Ne tik gydytojams būtina žinoti, kaip organizmas atsikrato nereikalingų medžiagų. Pagrindinis vaidmuo šiame procese tenka inkstams, išskiriantiems šlapimą. Prieš penkiasdešimt metų pradėjęs gydytojo praktiką ilgametis Vilniaus universiteto Santariškių ligoninės klinikų Nefrologijos ir urologijos centro vadovas profesorius B. Dainys išklausė ne vieną išpažintį.

Vegetarai įsitikinę – iš mėsos jokios naudos. Veganai dar priduria, kad žmogaus organizmui nereikia ir kiaušinių bei pieno produktų. Žaliavalgiai rekomenduoja išvis pamiršti viryklę… O ką apie įvairių produktų atsisakymą mano specialistai? Gydytoja dietologė Kristina Jasmontienė įsitikinusi – pirmiau reikia žinoti, kuo svarbius produktus pakeisti, tik tada galima juos pamiršti.

Mūsų šalyje kasmet nustatoma apie 18 tūkst. naujų vėžio atvejų. Pasaulinė sveikatos organizacija prognozuoja, kad, nesiimant jokių priemonių, jau 2020 m. pasaulyje vėžiu sirgs apie 30 mln. žmonių, o šiandien tokių ligonių yra apie 20 mln. Vasario 4-oji kasmet minima kaip Pasaulinė vėžio diena, kurios tikslas – gerinti visuomenės žinias apie vėžio ligą, skelbti aktyvios profilaktikos priemones – ankstyvos patikros programas, didinti žmonių susidomėjimą savo sveikata.

Mums nustato neegzistuojančias diagnozes ir šluojasi pinigus už visiškai nenaudingus vaistus. Kas jie tokie šarlatanai ar gydytojai, o gal tik geras reklaminis triukas. Paradoksas: kuo labiau išsivysčiusi medicina, tuo ilgesnis darosi ligų sąrašas. Šiuolaikinių ligų skaičius jau seniai pasiekė 23 000 atžymą – tai reiškia, kad kiekvienas žmogus vidutiniškai turi pergyventi ne mažiau kaip 20 įvairiausių negalavimų. Tačiau vienas dalykas, kai gydytojai paprasčiausiai įspėja apie naujas infekcijas ir galimas epidemijas, o visai kas kita, kai skelbia neegzistuojančias diagnozes, o paskui gydo tas tariamas ligas brangiai kainuojančiais preparatais. Kodėl taip vyksta, samprotauja gydytojas farmakologas Igoris Lisovskis.

Bare 18-ąjį gimtadienį šventusi mergina išgėrė kokteilį su skystu azotu. Jai skubiai buvo atlikta skrandžio pašalinimo operacija, o baro savininkas ir darbuotojas paduoti į teismą.

Šiais laikais, kai visi skubame, lekiame, nemaža dalis žmonių patiria tokius simptomus kaip skrandžio skausmai, deginimas už krūtinkaulio, nemalonus, kartais rūgštus skonis burnoje. Pilvo pūtimas, pykinimas, kartais net gerklės skausmas ar kosulys gali įspėti apie galimus virškinamojo trakto sutrikimus, įspėjo Vilniaus universiteto ligoninės Santariškių klinikų gastroenterologė, medicinos mokslų daktarė doc. Goda Denapienė.

Susirangiusi nuo čiurnos raiščio iki priekinės pado dalies, viso metro ilgio kirmėlė nieko neįtariančio žmogaus kojos audiniais mito daugiau kaip ketverius metus.

Ar nustotumėte kramtyti kramtomąją gumą, jeigu jums pasakytų, kad kiekvienas jos gabalėlis nuodija jūsų organizmą? Iš tiesų, rodos, visai nekaltas produktas gali labai pakenkti sveikatai. Ar kada nors perskaitėte kramtomosios gumos sudėtį? Daugelis iš mūsų veikiausiai niekada nesame to darę. Mes manome, kad keli gabalėliai gumos per dieną tikrai negali pakenti, ypač jei ji yra becukrė. Deja, taip nėra. Kramtomoji guma kenkia mūsų organizmui ir tas poveikis yra realus!

1 2 3 ... 7 8 Вперёд