Меню

Free protonmail

Назад Главная » Каталог статей » Paslaptys suaugusiems

Ar jūsų seksualumo čakra atvira? Tai esminis klausimas, nuo kurio priklauso mėgavimasis intymumu, malonumas, kūrybingumas, troškimai ir seksualumas. Čakros – tai žmogaus organizme esantys energiniai taškai ir elektromagnetinio aktyvumo centrai, kurie priima, įsisavina ir perduoda gyvybiškai svarbias energijas. Kartais, patyrus emocinę ir (arba) fizinę traumą šie taškai išsiderina, netenka pusiausvyros.

Kartais aistros ugnis mylimųjų guolyje užgesta ir ją įžiebti reikia iš naujo. Tačiau tam nebūtina vartyti „Kamasutros“ puslapių, ieškant naujų idėjų. Reikia keisti požiūrį ir suprasti, kad seksas prasideda toli gražu ne miegamajame. Tai, kuo užsiimama dieną, gali sustiprinti arba slopinti libido. Seksu nusivylusioms moterims aistrą, potraukį ir orgazmus gali grąžinti jogos užsiėmimai. Siekiant geriausių rezultatų, bent tris kartus per savaitę reikėtų atlikti 10 jogos pozų, skirtų būtent šiam tikslui, bet taip pat ir bendrai savijautai.

Sekso grojaraščiai? Komplikuotas reikalas. Jei daina pernelyg saldi (tarkim, Barry White‘o), vienam iš jųdviejų gali neišlaikyti nervai ir prasidėti kikenimo priepuolis. O tada velniop visa romantiška nuotaika. Jei tempas pernelyg greitas, rizikuojate priminti triušius.

Iliustracijos mokykliniam lytinio auklėjimo kursui, skirtam penktų ir šeštų klasių mokiniams Čikagoje, šokiravo mokinių tėvus. Kaip praneša Čikagos naujienų resursas DNAinfo, Endriaus Džeksono kalbos centre surengtoje prezentacijoje buvo parodyti slaidai, akivaizdžiai neskirti minėtų amžiaus kategorijų mokiniams, kaip ir vyrišku bei moteriškų prezervatyvų „demonstravimai“.

Nors Lietuvoje apipjaustymo procedūros atliekamos tik išimtiniais atvejais, tai yra viena iš daugiausiai diskusijų keliančių temų. Labiausiai visus domina, kokį poveikį ši procedūra turės poros seksualiniams santykiams.

Praėjusią savaitę daug diskusijų kilo dėl suaugusiems skirtų filmų, kuriuose įamžinta manekenė Jolanta Leonavičiūtė. Juos sukūrė žinomas norvegų fotografas Petteris Hegre, dėl kurio darbų Lietuvoje skandalas kilo ne pirmą sykį. Prieš dešimtmetį šis erotikos kūrėjas provokuojamomis pozomis nufotografavo ne vieną merginą iš Lietuvos – nuotraukoms pasklidus internete, jo vardas buvo dažnai minimas žiniasklaidoje, rašo „Lietuvos ryto“ žurnalas „TV antena“.

Modelis, „Šok su manimi“ dalyvė Jolanta Leonavičiūtė, panašu, užsidirbdavo ne tik demonstruodama madas ar pozuodama fotosesijose. Internete paplito vaizdo įrašas, kuriame išvaizdi mergina daro erotinį masažą vaikinui ir merginai. Video gražuolė vilki vos kūną dengiančiais drabužiais, erotiškai masažuoja kitus video aktorius.

Kas naktį mylėtis lovoje gali būti nuobodu. Naujų vėjų į sekso rutiną įpūs vietos pakeitimas. Dauguma žmonių tokiu atveju tiesiog susirandą nuošalią vietelę, kurioje gali mėgautis vienu kitu. Tačiau kiti – be ekstremalių pojūčių tiesiog negali gyventi. Adrenalino trūkumas juos verčia pasirinkti pačias keisčiausias, neįprasčiausias vietas. Kas galėtų pagalvoti, kad mylėtis galima bažnyčiose, teismo rūmuose ar keliamuosiuose kranuose?

Pasaulyje vyrauja tradicinis požiūris į seksą, procesą, kuriame dominuoja vyrai. Tačiau atsirastų tikrai nemažai žmonių, kurie būtų įsitikinę, kad yra priešingai. Tuo taip pat suabejojo Jeilio universiteto (JAV) mokslininkai ir atliko tyrimą, kad išsiaiškintų tiesą.
Vienai švedų kompanijai, originalių idėjų nestinga. Naujausias jų išradimas – patobulinti prezervatyvai – alternatyva, bandantiems mesti rūkyti.
1 2 3 Вперёд