Меню

Free protonmail

Назад Главная » Каталог статей » Dvasios, Vaiduokliai
Jūra, ko gero, yra labiausiai mistiška stichija pasaulyje. Jos tamsios gelmės jau nuo senų laikų masino ir gąsdino žmones savo pavojingumo ir nežinomybe. Narsuoliai leisdavosi ieškoti nuotykių ir kartais be jokių pėdsakų pradingdavo jūrų gelmėse.... Nėra nieko keisto, kad per daugelį amžių apie jūras buvo sukurta daugybė mitų.
Susitikimai su vaiduokliais - mirusių ar dar gyvų žmonių atvaizdais - mūsų planetoje vyksta ne taip jau ir retai. Šiuos reiškinius jau seniai paaiškino okultiniai mokslai. Tačiau yra tokių vaiduoklių, kurie kelia nuostabą netgi paranormalių reiškinių tyrinėtojams. Šiai kategorijai priklauso gyvūnų, kitų negyvų daiktų vaiduokliai. Jų atsiradimo priežastys lieka didžiule mįsle tiek tradicinio mokslo atstovams.
Moteris nuvežta į ligoninė po to kai ją, kaip teigiama, pastūmė nežemiška jėga. Pietų amerikietė Cecilla Carrasco kalbėdama su žiniasklaida savo šalyje Čilėje teigė, kad lankėsi savo advokato kontoroje, kai staiga jei einant pro administratorės stalą, ji pajuto, kad kažkas ją pastūmė, tačiau tuo metu jokių aplinkinių žmonių nebuvo. Dabar nukentėjusi moteris teigia bijanti išeiti iš namų, kad įvykis nepasikartotų, praneša „Mirror“.
Dar Niutono laikais mokslininkai neabejojo tuo, kad pagrindinė fizikos vystymosi kryptis yra ryšiu tarp vykstančiu įvairios prigimties procesu nustatymas, įvairiu gamtos jėgų apjungimas, vieningu ir universaliu paaiškinimu įvairių sričių reiškiniams paieška.
Kapinės jau savaime sukelia mintis apie įvairius mistinius dalykus. Tačiau yra tokios kapinės, kuriose vyksta tiek daug nepaaiškinamu nutikimu, kurias galima vadinti tokių reiškinių rekordininke. Šiame straipsnyje papasakosime apie senas Grinvudo kapines, kurios yra Dekeitero mieste (Ilinojaus valstija, JAV). Šių įvykių racionaliai paaiškinti tikrai neįmanoma.

Piktosios dvasios išvarymo vaizdai, kai apsėstieji šaukia, vemia, draskosi, visam gyvenimui atgrasytų nuo burtų ir kitų „žaidimų“ su anapusybe. Tačiau katalikams kunigams filmuoti ir kitaip fiksuoti egzorcizmus draudžiama. Netgi oficialiame Lietuvos egzorcistų interneto puslapyje patalpinti piktosios dvasios išvarymo video – ne iš jų pačių praktikos, o atliekami stačiatikių.

Lietuvos dvarai ir pilys – reikšmingi mūsų istorijos liudininkai, per savo gyvavimo laikotarpį būdavę didžiųjų kunigaikščių ir didikų rezidencijomis, kultūros ir švietimo centrais, saugodavę ne tik turtingas bibliotekas, archyvus, meno dirbinių ir paveikslų kolekcijas, bet ir didikų, bajorų šeimų istorijas, jų gyvenimo būdą. Atsinaujinusios ir pagražėjusios pilys kviečia pažinti senąją ir dabartinę savo istoriją.

Tradiciškai manoma, kad po žmogaus mirties jo siela, jo energetinė esybė, perėjusi į aukštesnį pasaulį, praranda ryšį su mūsų fiziniu pasauliu. Tačiau faktai byloja, kad kartais ir aname pasaulyje būdamos, sielos puikiai orientuojasi, kas vyksta pas mus ir anaiptol ne abejingai į tai žvelgia.

Parapsichologai ir magai visada sakė, kad kiekvienas daiktas yra panašus į naminį gyvūną – jis prisimena savo šeimininką. Jis turi biolauką ir charakterį. Yra daiktai, kurie nuolat pasimeta arba lūžta, nenorėdami tarnauti savo šeimininkams. Yra ir tokių, kurie “užpuola” žmones, durdami, pjaudami, apdegindami, nuodydami. Yra ir daiktai žudikai, tarp jų – seni baldai, veidrodžiai, automobiliai ir kitokie raritetai, neretai gerai žinomi aukcionieriams ir kolekcionieriams. Prieš perkant ką nors, ypač antikvariatą, sužinokite istoriją, gaukite žinių apie ankstesnius savininkus. Kitaip galite atsidurti mirtiname pavojuje dėl savo lengvabūdiškumo.

Tie, kurie tik teoriškai pripažįsta vaiduoklių egzistavimą, juos laiko mirusių žmonių sielomis. Tik šie žmonės mirė ne natūralia mirtimi, todėl jų sielos ir negali nurimti. Iš jų galima laukti visko - tai išgąsdins vėlyvą keliautoją, tai užkietėjusį grybautoją į pelkę įvilios, tai lėktuvo pilotui nurodys neteisingą nusileidimo taką. Pasirodo, ne visi vaiduokliai nori pakenkti žmonėms.

1 2 Вперёд