Меню
Назад Главная » Каталог статей » NSO, Ateiviai

Ufologai tvirtina, kad MJ-12 („Majestic 12″) grupe iš viso kurioje apie 20 labai įslaptintų, taip vadinamų juodų projektų. Vienas projektas (pvz., „Vandenis”) renka mokslinę – techn1nę informaciją apie skraidančias lekstes ir kitą ateivių įrangą. Kito projekto („Zona 51″) veikla nukreipta sukurti žmogaus ir ateivio hibridą. Teigiama, kad praėjusio amžiaus 6-ame dešimtmetyje egzistavo projektas, kurio pagrindinis uždavinys buvo išmokti valdyti „trofėjinius” NSO. Šis projektas buvo pavadintas „sniegena” ir kaip teigiama, baigėsi sėkmingai. Visų šitų teiginių fone serpo projektas atrodo visiškai fantastiškas.

Rusijoje egzistuoja keletas ežerų, šalia kurių dedasi keisti ir nesuprantami dalykai. Kai kuriuose iš jų negyvena jokia gyvybės forma, net šalia ežero neskraido jokie paukščiai, ar nevaikšto gyvūnai. Kituose nuskęsta žmonės kurių palaikų narams nepavyksta atrasti. Dažnai šalia tokių anomalių vandens telkinių liudininkai pasakoja matę keistus skraidančius objektus kurie iškyla iš vandens.
Per pastaruosius 50 metų daugybės žmonių iš aukščiausios JAV Nacionalinio saugumo agentūros vadovybės, prezidento administracijai artimos politinės aplinkos dėka buvo surinkti duomenys apie vyriausybės sudarytą sutartį su ateivių rasės atstovais. Ši žmonių civilizacijos išdavystė įvyko, asmeniškai dalyvaujant JAV prezidentui Dvaitui Eizenhaueriui, pažeidžiant šalies konstituciją ir apie tai neinformuojant JAV senato. Šios informacijos rinkimas ir patikrinimas buvo labai rizikingas dalykas, kartais gręsiantis netgi mirtimi.

1990-ųjų m. rugsėjo viduryje įvyko nepaprastas įvykis – neatpažintas skraidantis objektas (NSO) niekieno neišprovokuotas užpuolė karinį objektą – slaptą radiolokacini stotį netoli nuo Kuibyševo (dabar Samara) Rusijoje! Nežiūrint į aiškią agresiją, Pavolgio-Uralo karinės apygardos vadovybė ėmėsi visų priemonių, kad „nuslopintų” visuomenės susidomėjimą šiuo nepaprastu įvykiu.

1990-ųjų m. rugsėjo 13 d. naktį, o tiksliau – 00:07 val., netoli Kuibyševo esančios radiolokacinės stoties prietaisai užfiksavo prie draudžiamos zonos besiartinantį didelį skraidantį objektą! Kai objektas buvo pastebėtas, iki jo buvo apie 100 km, o jis pats skrido nuo Kazachstano pusės. Įdomu tai, kad, artėjant prie stoties (o tai vyko labai dideliu greičiu), radiolokatoriaus ekrane matomas vaizdas vis silpnėjo. Tai reiškia, kad iš radiolokatoriaus sklindančios bangos neatsispindėjo nuo kelyje sutikto objekto, šis NSO objektas bangas sugėrė į save!

Filadelfijos eksperimentas, dar žinomas kaip Vaivorykštės projektas (Project Rainbow), yra mitas apie Jungtinių Valstijų Laivyno 1943 metų spalio 28 dieną tariamai atliktą eksperimentą.

Eksperimentui tariamai vadovavo Dr. Franklin Reno, vadovaudamasis A. Einšteino vieningojo lauko teorija. Vaivorykštės Projektas ją patvirtino, sėkmingai pademonstruodamas ryšį tarp gravitacijos ir elektromagnetizmo: elektromagnetinį erdvės – laiko kirtimą, iškreipimą.

Amerikos vyriausybė KOP vadovybės rankomis meistriškai nuslėpė informaciją apie ateivių kosminio laivo avariją breizelo rančoje netoli Rozvelo aviacijos bazės. Taip padaryti buvo galima, tik iš anksto žinant, su kuo turima reikalų. Gali būti, kad Rozvelo įvykis buvo ne pirmasis – kitaip traktuoti įvykius neleidžia kai kurie faktai.

Iki didžiausio teroristinio išpuolio, įvykdyto 2001-ųjų m. rugsėjo 11 d. Jungtinėse Amerikos Valstybėse buvo lygiai 70 federalinių tarnybų (agentūrų), kurios turėjo teisę sulaikyti „pačios laisviausios demokratijos” šalies piliečius ir juos apklausti. Šiandien tokių tarnybų jau 71 – prisidėjo Vidaus saugumo ministerija. Bendras Amerikos „tvarkos sergėtojų” skaičius viršija 2,5 milijono žmonių. Tai gerai ar blogai?

Visiems yra žinoma, kad Žemėje yra tokių vietų, kur nuoiat vyksta paslaptingi reiškiniai, kurių mokslas kol kas negali paaiškinti. Tai – taip vadinamos anomalios zonos, kurių teritorijose dažniau, nei kitose vietose, pasireiškia poltergeistas, matomos paslaptingos būtybės ir pasirodo neatpažinti skraidantys objektai (NSO).

Visais laikais žmonės tokias vietas vadino prakeiktomis. Dėl kokių priežasčių susidaro šios anomalios zonos ir kiek jų iš viso planetoje, atsakyti niekas negali – juk vienos zonos išnyksta, atsiranda naujos, o kai kurios zonos gali keisti savo vietą, keliaudamos Žemės

 

Buvo toks metas, kai pranešimai apie susitikimus su humanoidais buvo paprasčiausiai metami į šiukšlių dėžę. Tačiau vienu metu tyrinėtojai šiuose pasakojimuose pastebėjo kai kurias pasikartojančias detales. Pavyzdžiui, daugelis liudininkų, patekusių į ateivių kompaniją, visiškai neprisimindavo to, kas su jais vyko. Tiesa, kartais hipnozės seanso metu jų atmintyje atgydavo atsiminimai apie medicininius bandymus, kuriuos su žmonėmis atliko ateiviai iš kitų planetų. Kol kas neaišku, kaip žiūrėti į šiuos pranešimus. Tegul skaitytojas pats nuspręs, susipažinęs su viena garsiausių tokio pobūdžio istorijų, kuriai buvo skirta visa knyga.

Ši istorija nutiko amerikiečiams sutuoktiniams Betei ir Barniui Hilams. Tai buvo netipiška santuoka, nes Barnis buvo juodaodis, todėl kai kurie tyrinėtojai bandė aiškinti, kad ši aplinkybė ir buvo pagrindinė priežastis, dėl kurios įvyko psichiniai nuokrypiai, pasibaigę nepaprastais pasakojimais apie susitikimus su ateiviais. Tačiau reikia tuo pačiu pasakyti, kad Hilai buvo gana aukšto intelekto žmonės – Betė dėstė sociologiją, o Barnis aktyviai dalyvavo judėjime už spalvotųjų žmonių teises.

D. Britanijos Nacionalinis archyvas išslaptino su neatpažintų skraidančių objektų (NSO) stebėjimais susijusius dokumentus, apimančius 1995 – 2003 m. laikotarpį.

 

Tarp jų yra viena archyvinė byla, liudijanti, kad Antrojo pasaulinio karo metais tuometinis Didžiosios Britanijos premjeras Winstonas Churchillis ir vyriausiasis sąjungininkų kariuomenės Europoje vadas JAV generolas Dwightas Eisenhoweris nusprendė įslaptinti pranešimą apie NSO pasirodymą prie Anglijos krantų, pranešė britų dienraštis „Daily Mail“.

 

Žurnalistai po televizijos laidos neoficialiai paklausė Rusijos ministro pirmininko Dmitrijaus Medvedevo, ar šalies prezidentas kartu su Rusijos branduolinio arsenalo kodais gauna slaptų bylų apie ateivius, rašo telegraph.co.uk.

„Šalies prezidentui atneša ne tik portfelį su branduoliniais kodais, bet ir labai slaptą bylą. Visoje byloje – informacija apie mūsų planetą aplankiusius ateivius“, – žaismingai atsakė D. Medvedevas.

Назад 1 2 ... 17 18 19 20 Вперёд