Меню
Назад Главная » Каталог статей » NSO, Ateiviai
Šių metų kovo 29 dieną Vankuveryje (Kanada) buvo užfiksuoti nepaprasti NSO objektai. Vaizdo įrašo autorius teigia, kad jis norėjo nufilmuoti saulėtekį, tačiau vaizdo įraše jis išvydo kur kas daugiau. Keturi NSO objektai pasirodė dangaus skliaute judėdami neįtikėtinu greičiu.
Federalinis tyrimų biuras (FTB) pagaliau viešai prabilo apie 2011 m. išplatintą oficialų dokumentą apie ateivių apsireiškimą, rašo „Yahoo! News". Vieno puslapio dokumentas buvo parašytas 1950 m. kovo 22 dieną ir skirtas FTB vadovui J. Edgarui Hooveriui nuo agento Guy‘aus Hottelio.
Pasak naujausios konspiracijų teorijos, paremtos filmuota medžiaga, JAV prezidento Baracko Obamos apsaugos tarnyboje atsirado humanoidų-ateivių, rašome mixednews.ru.
Vaizdo medžiaga su „apsaugininku-ateiviu" buvo nufilmuota kovo 4 dieną B. Obamos pasirodymo JAV ir Izraelio visuomeninių ryšių komitete metu. Baltieji rūmai, suprantama, neigia, kad jų apsaugos tarnyboje yra ateivių, ir tvirtina, kad tokios prabangos sau leisti negali.

Ufologai žino keletą vietų įvairiuose pasaulio regionuose, kur NSO pasirodymo dažnumas žymiai viršija statistini vidurkį. Viena tokių vietų yra Norvegijoje esantis Hesdaleno slėnis. Ši vieta tapo žinoma po 1981-1982-ųjų metų, kai ne kartą danguje buvo matomi šviečiantys objektai. Liudininkai pasakoja, kad buvo pastebėtas kiaušinio formos NSO, taip pat paslaptingas raudonos šviesos šaltinis, judantis ties žemės paviršiumi.

Назад 1 2 ... 18 19 20