Меню

Free protonmail

Назад Главная » Каталог статей » Natūralios medicinos paslaptys, vaistinėlė

Atėjus šaltiems orams, vėl pagalvojame apie ligas ir jų esamus simptomus. Ar liaudies medicina yra patikima išgydyti žmogaus ligas? Nuo vaikystes buvo sakoma, kad avietes padeda nuo peršalimo, citrina, česnakas nuo gripo, nuo nudegimo šlapimas, agurkas nuo hemorojaus ir žibalas nuo vėžio. Tuo kuo gydosi Lietuvos žmonės, esama liaudies medicina, buvo jau senai ištirta JAV mokslininkų. Ir sukelia nenuginčijamą įrodymą, kad seniau gydydamiesi žmones esamais receptais jokio poveikio nėra gydymui.

Cukraus įtaka vėžinių ląstelių susiformavimui, augimui ir metastazių atsiradimui dažnai tapdavo mokslininkų nesutarimų priežastimi. Kanados vėžio tyrimų organizacija „The Canadian Cancer Society“ tvirtina, kad cukraus vartojimas neturi įtakos greitesniam vėžinių ląstelių augimui. Kiti šaltiniai savo ruožtu nesutinka su šia nuomone ir tvirtina priešingai. Neseniai atliktas ir „Journal of Clinical Investigation“ leidinyje publikuotas tyrimas pateikia eksperimentinių įrodymų, patvirtinančių, kad ryšys tarp cukraus ir vėžio vis dėlto yra.
Žalios mitybos pradininkė Lietuvoje, sveikos gyvensenos programų autorė, žalio maisto restorano „Raw42“ įkūrėja Gražina Gum prisipažįsta, kad mitybą pakeitė ieškodama kelio, kaip atsikratyti nepasitenkinimo savimi, ir tikina, kad tai pavyko su kaupu.

Pernelyg dažnas antibiotikų naudojimas tapo šiuolaikine epidemija. Šie preparatai sunaikino mūsų natūralų imunitetą. Jie sunaikino naudingas bakterijas mūsų žarnyne ir sukūrė superbakterijas, kurios yra atsparios praktiškai visiems medikų išrašomiems vaistams. Vietoje to, kad ir toliau silpnintume savo organizmą ir naikintume natūralų jo sugebėjimą pačiam gydytis nuo susirgimų, pamėginkite pasinaudoti natūraliais produktais ir žolėmis, atsisakydami farmacijos pramonės gaminių visiems laikams.

Dmitrijus Šamenkovas – jaunas medikas bei mokslininkas iš Maskvos, kuris užsiima organų regeneracijos klausimais. Paprasta buitine kalba jis dalinasi savo patirtimi apie sąmoningą sveikatos programavimą naudojant dėmesio valdymo metodus. Šio mokslininko darbo sritis – neurofarmacija. Jis daug metų kūrė preparatus, kurie veikia centrinę nervų sistemą. Vėliau susižavėjo organų regeneracijos klausimais, kodėl atsistato oda, suauga kaulai ir t.t. Jam svarbu buvo nustatyti mechanizmus, kurie dalyvauja šiuose procesuose ir atsakyti į dar vieną klausimą: ar gali taip elgtis visos organizmo ląstelės? Kodėl vienos kūno dalys pačios suauga, o kitos – ne?
Pase įrašytas amžius gali nesutapti su jūsų organizmo biologiniu amžiumi. O gydytojai dažniausiai sako, kad jums metų yra tiek, kiek jų yra jūsų kraujagyslėms.
Senovės graikai ir romėnai garstyčių aliejų dažniausiai naudodavo medicininiais tikslais. Aliejus mėgstamas indų ir pietų Azijos virtuvėse patiekalams pagardinti. Be to, įvairiuose šaltiniuose tvirtinama, kad jis daro stebuklus veido, kūno odai ir plaukams.
Svorį reikia mesti sveikai. Laikantis dietos, turėtų netrūkti maisto produktų, suteikiančių energijos ir vitaminų.
Alaus mielės naudojamos ne tik maistui gaminti, bet ir sveikatai stiprinti, grožiui puoselėti. Prekybos vietose mielių galima rasti skirtingo pavidalo: nuo tablečių, miltelių iki skysčių.
Pagal šių metų „Google“ „Zeitgeist“ sąrašą viena iš labiausiai internete ieškomų sveikatos temų – viduriavimas. Žarnyno infekciją sukelia įvairūs virusai, bakterijos bei parazitai. Daugelis žmonių nesunkia, paprastai trunkančia 2 – 3 dienas infekcija užsikrečia kartą ar du per metus. Sergantiems dirgliosios žarnos sindromu ar kitomis lėtinėmis žarnyno ligomis viduriavimas gali kartotis dažniau.
Назад 1 2 3 Вперёд