Nardytojas iš Baltarusijos Borisas, sugavęs jūrų velnią Norvegijos vandenyse, lengvu laimikiu ilgai nesidžiaugė – sugauta žuvis taip įsikirto į žvejo ranką, kad kilo grėsmė jos netekti, rašo dailymail.co.uk.
Į evakuotą Černobylio zoną tenka lydėti turistų grupes iš Lietuvos, JAV, Didžiosios Britanijos ir kai kurių Vakarų Europos valstybių. Nepaisant tautybės ir kultūrinių skirtumų, visiems įvažiuojantiems smalsuoliams kyla tie patys klausimai: „kaip apsisaugoti nuo radiacijos?“, „kokia radiacijos dozė mirtina žmogui?“ ir dažniausiai užduodamas – „ar sutiksime mutantų?“.
Australijos narams pavyko nufotografuoti itin retą prie Tasmanijos krantų gyvenantį jūrų gyvį –Pyrostremma spinosum arba pirosomą (anlg. – pyrosome). Tai – retas okeanų faunos atstovas, dar vadinamas "jūros vienaragiu", o išauga iki 30 metrų (maždaug 2 autobusų) ilgio.
Amerikoje beveik niekas nėra girdėjęs apie Aliaskoje esantį Kivalinos kaimą. Jis yra ant Beringo jūros krašto, pačiame smaigalyje ir pernelyg mažas, kad būtų pastebėtas Aliaskos, o ką jau kalbėti apie JAV žemėlapius, praneša BBC.
Juozas Mockevičius, iš pareigų besitraukiantis Lietuvos geologijos tarnybos vadovas, teigia, kad Lietuvos žemės gelmėse išvis negali būti skalūnų dujų. Reikėtų kalbėti tik apie tikimybę čia aptikti skalūnų naftos.