Paskutiniai gyvybės pėdsakai Žemėje bus sunaikinti maždaug po 1,75 mlrd. metų, paskaičiavo Rytų Anglijos universiteto (Norvikas, Jungtinė Karalystė) mokslininkai. Gyvybės mūsų planetoje neliks dėl vandens išgarinimo. Tai reiškia, kad gyvybės laikas Žemėje yra griežtai ribotas, o tai atveria galimybes pagal žvaigždės amžių įvertinti protaujančių būtybių tikimybę kitose planetų sistemose, dėstoma žurnale "Astrobiology".
Golfo srovę kartais vadina „klimato virtuve", „Europos krosnimi" ir kitais vaizdžiais pavadinimais. Tam yra pagrindas - Golfo srovė daro didžiulę įtaką visam. Siaurės pusrutulio klimatui. Golfo srovė, nešdama vandenį per Atlanto vandenyną, savo šiluma sušildo ir nuo šaltų Arkties vėjų apsaugo visą Siaurės Europą iki pat Murmansko. Dėl šios srovės jūros, skalaujančios Didžiosios Britanijos salas, Daniją ir Skandinaviją, žiemomis neužšąla. Golfo srovė sukuria malonų ir šiltą klimatą Vakarų Europoje ir Amerikoje. Daugelis mokslininkų mano, kad Golfo srovės atsiradimas Siaurės Atlante buvo ta priežastis, dėl kurios baigėsi paskutinis didysis apledėjimas. Dabartiniu metu būtent „Europos krosnis" apsaugo nuo naujojo didžiojo apledėjimo.
Australijos mokslininkai pirmą kartą apskaičiavo tempą, kuriuo turėjo vykti evoliucija Kambro periodu, kad įvyktų vadinamasis „Kambro sprogimas“. Šiuo laikotarpiu, daugmaž 540–520 milijonų metų prieš mūsų era, atsirado ypač didelė dalis rūšių, kurios yra ir šiuolaikinių gyvūnų protėviai.
Taivane vairuotojas stebuklingai išsigelbėjo nuo atskilusios didžiulės uolienos. Įvykį nufilmavo vos už kelių metrų iš paskos važiavęs Lai Hong Wei su kamera automobilio prietaisų skydelyje.