Меню

Free protonmail

Назад Главная » Каталог статей » Ligos, mutacijos, maistas E
Pastaruoju metu labai plačiai nagrinėjama tema yra aplinkos užterštumas. Tačiau labai nedaug kas iš mūsų žino, kad pirmoji ekologinė katastrofa kilo Senovės Romoje dar prieš keletą tūkstantmečiu. Kai kurie mokslininkai netgi teigia, kad galingosios Romos imperijos žlugimą sukėlė tai, jog imperijos gyventojai buityje naudojo indus, pagamintus iš švino.
Gali būti, kad pagaliau rastas jaunystės šaltinis – mokslininkams pavyko išsiaiškinti, kaip sustabdyti senėjimo procesus žinduolių organizmuose ir kaip pasukti juos atgal. Mokslininkai nustatė, kad padidinus paprastųjų baltymų lygį dviejų metų pelių audiniai tampa tokiais, kokius turi vos šešių mėnesių pelės.
Alergija karvių pienui yra labiausiai paplitusi alergija maistui tarp kūdikių ir vaikų. Tarp berniukų pasitaiko dažniau nei tarp mergaičių. Dažniausiai su amžiumi šios alergijos simptomai silpnėja, kol galų gale išnyksta.
Aprašyta gana nemažai klinikinių atvejų, įrodančių, kad vaistažolių vartojimas sergant vėžiu gyvenimo trukmę gali pailginti 10–25 metais. Tačiau reikia pabrėžti, kad pasiekti remisijos, t.y. ligos atsitraukimo, pavyksta tik derinant tradicinį gydymą su gydymu žoliniais preparatais, bet jokiu būdu neatsisakant tradicinio. Fitoterapija – ligų profilaktika ir gydymas, vartojant augalų dalis ar jų preparatus, yra tik pagalbinis papildomas gydymo būdas sergant onkologinėmis ligomis.
Gydytoja, žurnalistė, rašytoja, šešių knygų apie sveikatą autorė, 87 metų Filomena Taunytė, neretai prieštaringai vertinama dėl savo griežtų ir tiesmukų pasisakymų, tačiau visada mokanti sudominti žiūrovus ir klausytojus „Kėdainių garso“ skaitytojams pažėrė patarimų apie sveikatą.
ŽIV-1, vi­ru­sas, su­ke­lian­tis AIDS, gar­sė­ja sa­vo su­ge­bė­ji­mu iš­si­suk­ti nuo imu­ni­nės sis­te­mos. Nau­jas ty­ri­mas ro­do, kad šis lan­du­mo ta­len­tas pri­klau­so nuo kap­si­dės bal­ty­mo, su­da­ran­čio vi­ru­so išo­ri­nį dan­ga­lą. Xavieras Lahaye'is ir Takeshi'is Satoh'o iš Curie ins­ti­tu­to Pa­ry­žiu­je at­ra­do, kad ŽIV-1 kap­­si­­dė pas­le­pia sa­vo DNR nuo den­dri­ti­nių ląs­te­lių – sar­gų, ap­tin­kan­čių ky­lan­čias grės­mes ir mo­bi­li­zuo­jan­čių imu­ni­nę sis­te­mą. Ty­rė­jams taip pat pa­vy­ko pa­kel­ti šią imu­ni­te­to už­dan­gą, pa­kei­čiant kap­si­dę.
Recenzuojamas žurnalas „Food and Chemical Toxicology“ ketvirtadienį vakare pasidavė visuotiniam mokslininkų spaudimui ir pajuokoms bei atšaukė itin prieštaringai vertinamą mokslinį darbą, kuris teigė, kad genetiškai modifikuoti kukurūzai žiurkėms sukelia rimtas ligas. Žurnalo sprendimas buvo priimtas nepaisant tyrimo autorių prieštaravimų.
Makštis yra elastingas moters lytinis organas, jungiantis išorinius lytinius organus su gimda ir kitais vidaus reprodukciniais organais. Ši moters kūno dalis yra labai sudėtinga ir daug kuo stebinanti.
Niekada peršalimas nebūna laiku. Ne visada norisi keisti įprastą dienotvarkę vien dėl slogos ar šiek tiek perštinčios gerklės. Atšalus orams beveik niekam nepavyksta išvengti stipresnio ar silpnesnio peršalimo ar slogos.
Geros žinios tiems, kurie užkandžių neįsivaizduoja be saujelės riešutų. Tyrėjai iš Brighamo moterų ligoninės ir Harvardo medicinos mokyklos rado ryšį tarp riešutų suvartojimo ir mažesnės rizikos moterims susirgti kasos vėžiu.
Назад 1 2 3 4 5 6 7 8 Вперёд