Меню

Free protonmail

Назад Главная » Каталог статей » Ligos, mutacijos, maistas E
2013 metais į Europą iš JAV buvo pristatytas bakteriologinis ginklas - įprasti skiepai prieš gripą, tiksliau prieš paukščių gripo rūšį, itin pavojingą žmogui. Vakcinos prieš gripą - tai atskira, savarankiška, labai stambaus masto afera.

Jungtinės Karalystės (JK) kanalizacijos sistemose grėsmingu greičiu plinta genetiškai mutavusios nuodams atsparios superžiurkės. Hadersfildo universiteto (JK) mokslininkų vertinimu, žiurkių-mutančių populiacijos gausėjimas užfiksuotas 17-oje JK grafysčių. Kai kuriose jų nuodams atsparios buvo 100 proc. tirtų žiurkių. Tyrėjai prognozuoja, jog jau kitais metais D. Britanijoje žiurkių populiacija dvigubai viršys žmonių populiaciją (santykis 2 žiurkės : 1 žmogus).

Moteris pagimdė driežą, vietiniai kaltinami raganavimu.Tyrimas buvo pradėtas po to, kai gimdymo metu akušeris,  Debbie Nubatoni gimdymo metu  vietoje kūdikio pamatė - driežą. Debi Nubatonis pagimdė būdama 31, po aštuonių mėnesių nėštumo.  Dabar Indonezijos valdžios institucijos vykstą į komisijos vietą, siekiant nustatyti priežastis ir visas aplinkybes ištirti  keistą incidentą.

Puiki skrandžio ir žarnyno profilaktinė apsauga nuo įvairių ligų, ypač nuo gastrito, disbakteriozės, vidurių užkietėjimo, kolito. Juose esančios pieno rūgšties bakterijos sunaikina pūvančią žarnyno mikroflorą. O neseniai mokslininkai kefyre ir jogurte aptiko ir antikancerogeninių medžiagų, saugančių virškinamąjį traktą nuo onkologinių ligų.
Augaliniai aliejai – vienas tų retų produktų, kurie visiškai atitinka sveikos mitybos reikalavimus. Itin svarbi jų savybė ta, kad juose esama polinesočiųjų riebalų rūgščių, dėl kurių stygiaus organizme žmogus tampa vangus, jaučia energijos trūkumą, jam formuojasi skrandžio ir dvylikapirštės žarnos opos.
Reikalas mirtinai rimtas. JAV vyriausybės duomenimis, dabartinis jaunimas bus pirmoji per šimtmetį amerikiečių karta, kuri gyvens trumpiau nei jų tėvai. Priežastis: nutukimas. Kas trečią amerikiečių vaiką kamuoja chroniškas antsvoris, ir dėl to jis yra pasmerktas hipertenzijai, diabetui, astmai ar vėžiui. Pagalbon skuba Michelle Obama. Vasario viduryje pirmoji ponia pradėjo savo parengtą roko kampaniją „Judinkimės!" („Let’s Get up!"), debiutuodama kaip visuomeninė aktyvistė – tokį vaidmenį tradiciškai atlieka prezidento žmona. Remiama visuomeninių organizacijų, verslo įmonių ir žiniasklaidos, ji skatins vaikus vietoj kokakolos gerti sultis, vietoj traškučių triaukšti morkas ir, užuot sėdėjus prie kompiuterio, varinėti kamuolį.
Pase įrašytas amžius gali nesutapti su jūsų organizmo biologiniu amžiumi. O gydytojai dažniausiai sako, kad jums metų yra tiek, kiek jų yra jūsų kraujagyslėms.
Svorį reikia mesti sveikai. Laikantis dietos, turėtų netrūkti maisto produktų, suteikiančių energijos ir vitaminų.
Atėjo laikas žengti dar vieną žingsnį į savęs pažinimą ir pasiekti tą ribą, už kurios mes jau galėsime išgydyti bet kokią savo ligą minčių pagalba... Tai ne joks pramanas, o realus dalykas, retkarčiais taikomas net medicinoje — tyčia arba atsitiktinai. Placebas — tai vaisto analogas, neturintis jokio cheminio poveikio ligoniui. Ligoniai dažnai pasveiksta naudodami placebą, nes galvoja, jog tai tikri vaistai. Šis reiškinys visame pasaulyje vadinamas placebo efektu.
Li Ching-Yuen oficialiais duomenimis gimė 1677 metais Kinijoje (nors pats teigė, kad 1736 m.) ir savo visą ilgą gyvenimą užsiiminėjo vaistažolių rinkimu bei kovos menais. 1930 m. New York Times laikraštis išspausdino straipsnį, kuriame pateikė duomenis apie atrastus oficialius Kinijos vyriausybės dokumentus, kuriuose 1827 m. Li Ching-Yuen oficialiai sveikinamas su 150-uoju gimtadieniu. Vėlesni dokumentai užfiksuoja šio žmogaus oficialų sveikinimą su 200-uoju gimtadieniu 1877 m.
Назад 1 2 3 4 5 ... 7 8 Вперёд