Меню

Free protonmail

Назад Главная » Каталог статей » Kosmoso paslaptys
Ištyrę iš Marso atskriejusio ir 2008 m. Maroke nukritusio meteorito mineralinę ir izotopinę sudėtį, mokslininkai priėjo išvadą, kad Marsas, ko gero, yra neišsivysčiusi planetos užuomazga. Tyrimo rezultatai skelbiami žurnale "Nature".
Škotijos mokslininkai nustatė naują pasaulio pabaigos datą. Tačiau jos nebus dar bent 2 mlrd. metų. Tuomet Žemėje neliks nei gyvūnų, nei augalų – gal tik mažyčiai mikroorganizmai, kurie irgi netrukus išnyks, naujausios studijos rezultatus pristato britų "The Telegraph". Ironiška, tačiau toks Armagedonas ateis ne dėl anglies dvideginio pertekliaus Žemės atmosferoje, o dėl jo stygiaus.
Naktį į antradienį netoli Žemės praskriejo neseniai atrastas futbolo aikštės dydžio asteroidas „2013 NE19“.Pirminiais skaičiavimais, asteroido skersmuo siekia apie 60–130 metrų, skelbia Space.com.

Praeitą savaitę „Cassini“ kosminiam aparatui pavyko įamžinti Žemę iš kitos mūsų sistemos planetos - Saturno. Deja, mūsų gimtoji planeta yra taip toli nuo Saturno, kad atrodo kaip vos įžiūrimas taškas šio giganto danguje.

Mokslininkai tikina, kad Marso atmosferą prieš keturis milijardus metų sunaikino paslaptingas katastrofinis įvykis. Tokią išvadą mokslininkams leido padaryti zondo „Curiosity“ atsiųsti duomenys.
Šis objektas buvo aptiktas mėnulio paviršiaus nuotraukose, Arizonos universiteto archyvuose. O tai reiškia, kad autoriaus šiuo atradimu teigia, kad tai neredaguota ir aukštos rezoliucijos ir detalizacijos nuotraukos. Šia nuoroda galite pamatyti originalaus dydžio nuotraukas.
Mokslininkai tikina, kad Marso atmosferą prieš keturis milijardus metų sunaikino paslaptingas katastrofinis įvykis. Tokią išvadą mokslininkams leido padaryti zondo „Curiosity“ atsiųsti duomenys.

Nešiojate auksinį žiedą? O gal auksinius auskarus? Jei ne, aukso jūsų organizme vis tiek yra – 0,000014 proc. žmogaus kūno sudaro natūraliai organizme esantis auksas. Tačiau ne taip jau ir svarbu, kiek ir kur aukso turite šiuo metu su savimi – visas jis kilęs iš vienos ir tos pačios vietos. Tiksliau, po vieno įvykio. Analogišką astronomai stebėjo šių metų birželio 3 d.

Taivanio mokslininkas Wun-Yi Shu pasiūlė visą naujų kosmologinių modelių klasę – šie modeliai teigia, jog vystantis Visatai, masė, laikas ir atstumas gali būti konvertuojami vieni į kitus. Mokslininkas mano, kad šie modeliai Visatos stebėjimo modelius gali atitikti geriau nei dabartinis Didžiojo sprogimo modelis.

Dar 1960-ais metais Brukingso institutas – vienas iš pirmaujančių JAV analitinių centrų – paruošė ataskaitą „Taikios veiklos kosmose pasekmės žmonijai”. Šioje ataskaitoje buvo pateikta daugybė statistinių duomenų, tyrimų rezultatų, taip pat plačiajai visuomenei neviešintas įvertinimas apie galimai NASA’os atrastą nežemiškąją civilizaciją ir jos veiklos pasekmes. Ataskaitoje buvo leidžiama nedviprasmiškai suprasti, kad tokius duomenis būtina įslaptinti.

Назад 1 2 ... 14 15 16 17 18 ... 20 21 Вперёд