Меню
Назад Главная » Каталог статей » Burtai, Magija

Astrologė Lilija: kuriems Zodiako ženklams seksis 2015 metais

Pagal kinų horoskopą 2015 metai - Žaliosios Medinės Ožkos metai, prasidės 2015 m. vasario 19d. ir tęsis iki 2016 metų vasario 7d. Astrologė Lilija Banaitienė teigia, kad Žalioji Medinė Ožka į pasaulį (pagal kinų horoskopą) žiūri kaip į taikos ir ramybės buveinę, todėl ateinantys metai bus ramesni negu praėję Žaliojo Medinio Arklio metai.

„Kitąmet bus mažiau įtampos ir jeigu deramai elgsimės: būsime teisingi, užjausime kitus, toleruosime kitaip mąstančius, atleisime pasauliui ir žmonėms už tai, kad jie nėra tobuli - tada Ožka apdovanos mus laime, sėkme ir pinigais“, - teigia astrologė. Politikoje daug bus pasiekta diplomatijos ir komunikacijos pagalba. Visi turėsime patys atsakyti už savo veiksmus , o ne slėptis, kaip įprasta, už kitų nugarų.

Anot astrologės, sausio mėnesį esant gerai Marso ir Plutono padėčiai, bus galima padėti puikius pamatus ateičiai tiek darbe, tiek asmeniname gyvenime. Taip pat tai palankus laikas kariniams konfliktams spęsti: ,,Vasaris visiems - tarsi savirealizacijos mėnuo, tad nesnauskite, o atsiraitoję rankoves kibkite į darbą.’’ Tačiau politiniame gyvenime gali suaktyvėti agresyvumas, netolerancija kitų nuomonei, gali būti iškelti ultimatumai kai kurioms šalims, nesiskaitant su jų nuomone.

Kovo mėnesį pati nestabiliausia situacija bus karo zonose, o asmeniniuose gyvenimuose įsivyraus taika ir ramybė. Balandžio mėnesį Marso ir Plutono susijungimas žada stichines nelaimes, katastrofas todėl siūlyčiau mažiau keliauti, atsargiau vairuoti. “Gegužės mėnesį pradėsime jausti finansinį stabilumą, atsiras naujo verslo sričių. Politinė situacija pasaulyje pradės pamažu stabilizuotis birželį, tad liepą vis daugiau pastebėsime kaip stabilizuojasi tiek politinė, tiek ekonominė situacija. Rugpjūtį vis daugiau skirsime šeimai, dėl išmintingų sprendimų politiniame ir ekonominiame gyvenime bus pasiektas stabilumas, o rugsėjį pastebėsime kaip atsiras nauji lyderiai, kurie labai daug prisidės prie ekonominių problemų sprendimų. Spalis, lapkritis, gruodis bus gana ramūs mėnesiai“, - teigia astrologė.

Pirmą kitų metų pusmetį Ožka globos šou verslo atstovus, mados sektorių, dailininkus, aktorius, menininkus. Antroje metų pusėje jos globą pajaus sveikatos apsaugos sistemos darbuotojai, farmacininkai, ekonomistai. ,,Ateinančiais metais pirmoje metų pusėje galime išgirsti daugiau skundų apie mus aptarnaujantį medicinos personalą, ekonomikoje pasigesti stabilumo, o antroje metų pusėje pradės lįsti teisėtvarkos spragos’’, - pranašauja astrologė.

Pirmoji metų pusė bus sėkminga Liūtams, Šauliams, Avinams, antroje metų pusėje fortūna lydės gimusius po Mergelės, Ožiaragio, Jaučio ženklu. Sudėtingesnė pirma metų pusė bus Mergelėms, antroji – Svarstyklėms, tad astrologė pastariesiems ženklams siūlo nieko naujo nepradėti o ramiai tęsti ir užbaiginėti senus darbus. Pasak astrologės, kitąmet būtina išmokti būti teisingais, tolerantiškais ir pakančiais kitų nuomonei, pasistengti nebūti griežtais ir kritiškais.

Astrologė jau minėjo, kad nors sausį, vasarį politinė situacija pasaulio žemėlapyje bus sudėtinga, gali suaktyvėti karo zonose besitęsiantys karo veiksmai, o balandį stichinės nelaimės gali pasireikšti seisminėse vietose, tačiau, palyginti su 2014 metais, 2015-ieji bus ramesni ir galimos pasekmės nebus tokios skaudžios.
Meilė - tai jausmas, kuris anksčiau ar vėliau aplanko kiekvieną iš mūsų. „Ožka gana kaprizinga, tad ir meilėje turime būti gana diplomatiški, neįžeidinėti savo antrosios pusės. Daug dramų ir aistros meilėje pirmoje metų pusėje turės Šauliai, Avinai, Liūtai. Ir nors daugelis šių ženklų atstovų pagalvos apie šeimos sukūrimą, antroje metų pusėje fortūna lydės Mergelės, Ožiaragio ir Jaučio ženklus. Visiems zodiako ženklams tarpusavio santykiuose bus sunkiau susivokti antroje metų pusėje. Tolerancija ir elgimąsis su antrąja puse taip, kaip norėtumėte, kad su jumis elgtųsi – auksinė taisyklė, kuria vadovaujantis bus galima išsaugoti tvirtus tarpusavio ryšius“, - teigia astrologė.

Pirmasis metų ketvirtis bus sudėtingas prekybai, nepalankus nekilnojamo turto rinkai, investicijoms į nekilnojamą turtą, o turintiems verslą užsienyje astrologė pataria neskubėti su investicijomis. Anot jos, finansinė situacija stabilizuosis antrame pusmetyje, padidės darbo vietų pasiūla, tada ir bus galima pagalvoti apie investicijas, naujo verslo pradėjimą.
Prasidėjusios reformos gali vėl įstrigti iki metų vidurio, todėl pats laikas pasinaudoti profilaktinėmis priemonėmis, kurias siūlo medicina, daugiau rūpintis pačiais savimi: gyventi sveikai, sportuoti. “2015-aisiais metais gali dažniau kamuoti virškinamo trakto ligos, todėl reikėtų dažniau plauti vaisius, daržoves, laikytis visų sanitarijos reikalavimų. Antroje metų pusėje saugotis peršalimo, labai šiltai laikyti savo kojas, nes padidės inkstų, šlapimo takų uždegimų tikimybė“, - perspėja Lilija.
Anot astrologės, sėkmę gimusiems Ožkos metais ir kiekvienam iš mūsų neš Ožkos statulėlė - kitų metų simbolis, tad jis turėtų rasti tinkamą vietą kiekvieno iš mūsų namuose.

Kitų metų spalvos: žalia, mėlyna, balta. „Žalios medinės Ožkos metais puošiant namus reikėtų neužmiršti medinių indų, Ožkos statulės, tiktų ir varpeliai prie lauko durų, nes jų skambėjimas pritrauks jums sėkmę. Taip pat neužmirškite, kad Ožka mėgsta žalumynus, tad kambarinės gėlės suteiks džiaugsmą ir laimę jūsų namams. Šventiniai rūbai turi būti iš natūralaus audinių, o jei dar bus iš žalios ar baltos spalvos jūs labai pamaloninsite šių metų šeimininkę. Papuošalai turėtų būti iš tauraus metalo, vertingi, tad jeigu tokių neturite, geriau išvis jokiais nesipuoškite. Ant naujametinio stalo turi nestigti vaisių, daržovių, gerai būtų padėti ir pieno produktų. Kadangi Ožka -naminis gyvūnas, tad būtų tinkama Naujus metus sutikti būtų šeimos rate“, - pataria astrologė.

Никто не решился оставить свой комментарий.
Будь-те первым, поделитесь мнением с остальными.
avatar