Daugelį nusikaltimų atlieka žmonės, vedini vienokių ar kitokių tikslų. Kartais pasigirsta kalbų, kad kraupų nusikaltimą įvykdžiusį asmenį buvo užvaldęs Šėtonas. Tačiau tokie spėliojimai dažniausiai būna nepagrįsti. Labai retais atvejais iš tiesų pasitaiko tokių šiurpių incidentų, kurie gali būti siejami su okultizmu ir paranormaliais reiškiniais.

ritualiniai nusikaltimai 1982 metų rugpjūčio 26 dieną Jutos valstijoje (JAV) mokyklos žaidimų aikštelėje žaidė brolis su seserimi vardu Reičelė Ranjan. Maždaug 25 – 35 metų juodaodis vyrais su tankiais ūsais 10 – 15 minučių slapčia lūkuriavo prie žaidimų aikštelės. Iki tol, kol užkalbino Reičelę, jis kalbėjosi su kitais vaikais. Mergaitei nepažįstamasis pasiūlė saldainių. Ji nuėjo paskui vyrą iki automobilio. Po 24 dienų upėje buvo rastas nuogos mergaitės lavonas. Nors policija paneigė gandus apie okultizmą, bet net ir po mergaitės mirties dėjosi keisti ir protu nepaaiškinami dalykai. Du kartus ant Reičelės kapo buvo paliktos juodos rožės. Praėjus 2,5 metų po tragedijos ant drabužių valyklos durų buvo paliktas raštelis: „Aš vis dar laisvėje… Nužudžiau mažąją Ranjanų mergaitę. Saugokitės!!!“. Po raštelių ant durų buvo nupieštas apverstas kryžius su trejais šešetais. Per daugelį metų buvo sulaikyta daugybė įtariamųjų, bet taip ir nebuvo rastas tikrasis žudikas.

Taip pat skaitykite: Žiedai – apsauginiai amuletai

Kitas amerikietis Lerojus Karteris jaunesnysis nusprendė nusnausti viename iš San Francisko parkų, tačiau jį užpuolė ir nukirto galvą. 1981 metų vasario 8 dieną buvo rastas vyro lavonas, miręs prieš 24 valandas. Prie kūno rasta višta be galvos. Žmogaus galvos nebuvo. Policija kreipėsi pagalbos į okultizmo žinovą. Nusikaltimas labai priminė juodosios magijos ritualą, kurį atlieka Karibų jūros salų afrikietiškos kilmės gyventojai, išpažįstantys mistišką santerijos religiją. Pagal ritualą galva turėjo atsirasti po 42 dienų – taip ir nutiko. Žudikas niekada nebuvo suimtas.

1986 metų kovo 14 prie Mohegano ežero krantų Konektikuto valstijoje (JAV) buvo rastas naujagimio kūnas. Prieš porą valandų gimęs kūdikis buvo pasmaugtas, žandikaulis sutraiškytas, veidas sunkiai sužalotas. Kūnelis, suvyniotas į baltą antklodę, buvo paliktas atviroje vietoje. Aplink naujagimio lavoną mėtėsi monetos, vaisiai ir kiti daiktai. Visa tai sukėlė įtarimų apie šiurpius juodosios magijos ritualus. Iki šiol nėra nustatyta žiauriai nužudyto vaiko tapatybė.

Taip pat skaitykite: Magiška automobilio numerologija

1989 metų lapkričio 17 dieną Aidaho valstijoje (JAV) statinėje buvo sudeginta ką tik gimusi mergaitė. Kūdikis neturėjo kairės rankos, beveik visi vidaus organai, išskyrus plaučius ir dalį širdies buvo išimti. Sklido gandai, kad žmogžudystė buvo satanistų ritualo dalis. Policija apklausė visas ligonines, bet nė vienoje negalėjo pasakyti, kuri moteris prieš porą savaičių pagimdė kūdikį. Nežinia, ar tai sutapimas, ar ne, bet mergaitė turėjo būti gimusi Helovino dieną arba beveik per ją. 1990 metais paaiškėjo naujų nusikaltimo detalių, kai devynerių metų berniukas papasakojo matęs ritualą, per kurį mirė kūdikis, buvo įdėtas į dėžę ir padegtas. Tačiau neaišku, ar berniuko žodžiais tikėti galima, nes jis buvo labai sudėtingo charakterio. Kai kurie vietiniai gyventojai spėliojo, kad kūdikis mirė nuo plaučių uždegimo, todėl kažkas nusprendė kūną sudeginti, kad nuslėptų jo mirtį. Vis dėlto miestelyje, kuriame įvyko žmogžudystė, gyventojus dažnai šiurpindavo satanistais, todėl panašu, kad tai iš tikrųjų buvo ritualinė žmogžudystė. Iki šių laikų niekas nežino, kas buvo tas kūdikis. Net byla policijoje pavadinta „Kūdikis X“.

Taip pat skaitykite: Nuotraukose užfiksuota lemtis

Nuo 1972 vasario 4 dienos Kalifornijos gyventojus šiurpino pakelės maniakas, serijinis žudikas, kuris sutikdavo pavėžėti keliaujančius autostopu. Pirmųjų aukų (dvejų paauglių mergaičių kūnus) policija aptiko, praėjus 10 mėnesių po tragedijos, nutemptus nuo plento ir be drabužių. Per 2 metus po šio įvykio panašiomis aplinkybėmis buvo nužudytos 5 moterys nuo 15 iki 23 metų. Visi kūnai buvo rasti žolėse netoli kelio, be vieno auskaro. Vienos merginos kūnas niekada nebuvo rastas. Nors rasti kūnai buvo pradėję irti, tačiau spėjama, kad žudikas merginas seksualiai išnaudojo. Tris iš savo aukų pasmaugė, vieną nunuodijo, dar kitai sulaužė kaklą, paskutinę mirtinai sumušė. Spėjama, kad žudikas galėjo praktikuoti juodąją magiją. Tokius įtarimus sustiprina kai kurie ženklai. Visų pirma visų merginų kūnai buvo nutempti į rytinę kelio dalį. Prie lavonų rastas stačiakampis sudarytas iš pagaliukų. Tai simbolis juodojoje magijoje žinomas kaip „sielos nešėjas“. Beveik visos žmogžudystės įvykdytos per delčią. Tai Mėnulio fazė iškart po pilnaties. Paskutinė auka buvo nužudyta prasidėjus žiemos saulėgrįžai. Kad ir kaip stengėsi, policijai nepavyko išsiaiškinti, kas įvykdė šias žmogžudystes.