Меню

Free protonmail

Назад Главная » Каталог статей » Technologijos, IT
Nuo pat evoliucijos teorijos pradžios XIX amžiaus antroje pusėje vyksta karštligiška pereinamųjų rūšių suakmenėjusių liekanų paieška. Kalba eina apie radinius, kurie galėtų įrodyti evoliucijos teorijos patikimumą, t.y. patvirtinti jos teiginį, kad vienos rūšies (paprastos) pokyčiai sukuria naujas rūšis (sudėtingas). Nuo tų laikų, jeigu kažkas ir evoliucionavo šioje sferoje, tai tiktai aptariamos teorijos "įrodymąi", išgalvoti jos šalininkų. Žemiau pateikiame kelis plačiau pagarsėjusius evoliucionistų falsifikacijų pavyzdžius.
Kai ku­rios teo­ri­jos tei­gia, kad mo­bi­lie­ji te­le­fo­nai ir ki­ti elek­tro­ni­niai prie­tai­sai ga­li trik­dy­ti jaut­rias elek­tro­ni­nes sis­te­mas. Tai ko­dėl taip sun­ku įro­dy­ti to­kių tei­gi­nių tei­sin­gu­mą?
Japonijos kosmoso tyrimų agentūra JAXA pranešė sėkmingai išbandžiusi vadinamojo kosminio pabūklo, kuris bus naudojamas asteroido 162173 (1999 JU3) tyrimų misijoje, prototipą.

Jaunam vaikinui prasidėjo labai keistas ir retas sutrikimas – nei iš šio, nei iš to jo skruostais iš akių pasipila kraujas. Ligos eiga glumina geriausius JAV oftolmologijos specialistus. Jungtinėse Valstijose šis susirgimas nepaprastai retas – juo serga tik dar keletas žmonių. Tačiau įdomiausia yra tai, kad visi hemolakrija sergantys žmonės gyvena toje pačioje valstijoje – Tenesyje.

Atsižvelgus į tai, kiek rizikingų eksperimentų iki šiol išgyveno mūsų planeta, belieka stebėtis, kaip ji iki šiol yra nesunaikinta. Portalas mixstuff.ru pateikia penkis eksperimentus, kurie tikrai galėjo sunaikinti Žemę.
JAV kariuomenės bazės Fort Benninge (Džordžijos valstija) poligone prieš kelias dienas buvo sėkmingai išbandytas kovinis robotas „Protector“, šaudantis modifikuotu kulkosvaidžiu M-240. Šio kulkosvaidžio šaudymo nuotolis siekia beveik 1 800 metrų.
Riba tarp mirties ir gyvenimo nėra tokia aiški, kaip kad buvo manoma kadaise. Modernios reanimacijos triukai įgalina medikus atgaivinti žmones net praėjus ištisoms valandoms po to momento, kai sustoja jų širdys ir jie pripažįstami mirusiais.
Pastaraisiais metais padaryti atradimai parodė, kad ŽIV kai kuriems pacientams gali būti visiškai išnaikintas. Dabar mokslininkai stengiasi galiausiai rasti vaistą, kuris galėtų drastiškai pakeisti milijonų žmonių gyvenimus visame pasaulyje.
JAV biologas ir genetikas Craigas Venteris, vienas pirmųjų sekvenavęs žmogaus genomą, pareiškė, kad netolimoje ateityje mokslas bus pajėgus Žemėje atkurti svetimas gyvybės formas, pranešė britų dienraštis „Independent“.

Iš pradžių egzistavo tinklalapis, kuriame buvo galima gauti prognozę, kada Anapilin iškeliaus gimdytojai. O dabar egzistuoja rankinis laikrodis, galintis parodyti, kada metas palikti šį pasaulį ateis ir jį nešiojančiam asmeniui. Savaime suprantama, laiką šis laikrodis skaičiuoja atbuline eiga – nepaliaujamai tiksinčios minutės rodo, kiek laiko liko gyventi.

Назад 1 2 ... 6 7 8 9 10 ... 16 17 Вперёд