Меню

Free protonmail

Назад Главная » Каталог статей » Mokslo afiša
Iš pažiūros Alana Saarinen yra tokia pat, kaip ir daugelis paauglių visame pasaulyje. Tačiau tik iš pirmo žvilgsnio! Pasirodo, kad ši miela mergaitė yra vienas iš nedaugelio žmonių pasaulyje, kurie turi trijų žmonių DNR.
Svetainės skaitytojai ir susitikimų dalyviai neretai manęs klausia: „kam tau ta santykių tema dabar parūpo“? Ir iš tikrųjų, lyg neturėčiau ką veikt. Ateiviai, svetimos civilizacijos, parazitai, iliuminatai, apokalipsė – tiek daug gerų temų, o aš nei ši šio, nei iš to pradėjau kapstytis svetimose lovose. Kaip visa tai susiję su tuo ką aš jau 15 sąmoningų savo metų veikiu?
Egipto Luksoro mieste ispanų archeologai rado 3 600 metų senumo egiptietišką mumiją, kuri buvo palaidota mediniame plunksnų piešiniais išpuoštame sarkofage, ketvirtadienį pranešė Egipto senienų ministerija. Dviejų metrų ilgio ir 50 centimetrų pločio sarkofagas yra gerai išsilaikęs, nepraradęs spalvų, nurodoma ministerijos pareiškime.
Tikriausiai nedaugeliui teko girdėti apie vieną šiurpiausių Škotijos mitinių būtybių, kurio niekas nenorėtų sutikti tamsią naktį – brolochaną. Legendos byloja, kad padaras klajoja miestų pakraščiuose. Škotijos aukštumose sutinkama būtybė itin pavojinga vaikams.
Trečiajame reiche reikėjo įvairių specialistų: budelių ir kovotojų, mokslininkų, inžinierių bei diversantų. Mistikai nebuvo išimtis. Septintoji reicho saugumo valdyba gilinosi į teroro propagandos, vadinamos „Witching Sonderkommando“, filosofiją. Jų pagrindinė užduotis buvo analizuoti raganų teismus.
Skaitmeninės knygų kopijos Adolfo Hitlerio veikalui „Mein Kampf“ (“Mano kova”) vėl atnešė pasaulinį populiarumą. Apie tai savo tinklaraštyje rašo žurnalistas Chris Faraone, kurį cituoja britų leidinys The Guardian.
Po Indijos vandenyno dugnu tarp Madagaskaro ir Indijos slypi iki šiol nežinomo žemyno liekanos, teigia Oslo universiteto (Norvegija) mokslininkai.
Aukcione Jungtinėse Valstijose už rekordinę 3,3 mln. dolerių (2,4 mln. eurų) sumą parduotas daugiau kaip 120 metų senumo 1 000 dolerių banknotas. Dar niekada už kupiūrą aukcione nėra gauta didesnė suma, antradienį pranešė aukcionų namai "Heritage Auctions". Minėtas banknotas yra vienintelis 1890-aisiais išleistos kupiūros egzempliorius, esantis privačioje kolekcijoje. Pastarąjį kartą jis šeimininką buvo pakeitęs 1970-aisiais. Tada banknotas buvo parduotas už 11 000 dolerių. Naujasis brangios kupiūros savininkas panoro likti anonimu.
Kelionės laike – populiari mokslinės fantastikos tema. Ji išpopuliarėjo dar 1895 m. su H. Velso "Laiko mašina". Tačiau ar tai realu? Neseniai tema patemo ir į teorinės fizikos dienotvarkę. Vieningo lauko teorijoje yra svarbu gerai suvokti ryšį tarp priežasties ir pasekmės. Ir pasirodžius, kad kelionės laike įmanomos, tai turėtų didelį poveikį vieningo lauko teorijų prigimčiai.
Vilardo biblioteka – seniausia viešoji biblioteka Indianos Valstijoje (JAV), veikianti jau daugiau nei 110 metų. Biblioteka įrengta didingame Viktorijos laikų gotikinio stiliaus pastate, nedideliame pietvakarių Indianos mieste Evansvilyje, kuriame gyvena apie 130000 žmonių.
Назад 1 2 3 4 5 6 Вперёд