Меню
Назад Главная » Каталог статей » Mokslo afiša

Poravimosi ypatumai ir kam naudingas šiuolaikinis matriarchatas

Svetainės skaitytojai ir susitikimų dalyviai neretai manęs klausia: „kam tau ta santykių tema dabar parūpo“? Ir iš tikrųjų, lyg neturėčiau ką veikt. Ateiviai, svetimos civilizacijos, parazitai, iliuminatai, apokalipsė – tiek daug gerų temų, o aš nei ši šio, nei iš to pradėjau kapstytis svetimose lovose. Kaip visa tai susiję su tuo ką aš jau 15 sąmoningų savo metų veikiu?

Atsakyčiau taip: kiekviename etape – sava užduotis. Buvo laikas – kapstėm masonus, bilderbergerius, reptiloidus. Bandėme atskleisti baisiausią šydą nuo akių, davėme, kaip sakė David Icke, teisingus riboženklius, kad žmonės susivoktų kur gyvena, ką mato ir ką daro. Paskui – artėjome prie 2012.12.21. ieškojom pasaulio pabaigos. Melas, apgavystės, dvigubi standartai, nutylėjimai, privalomus šablonus filtruojanti matrica - nelaisvės arba dvasinio kalėjimo simboliai, kuriame sėdime jau kelis tūkstančius metų. Pagaliau, nedidelėmis grupėmis lipame iš šios baisios duobės. Dabar nuo melo šiek tiek apsivalėme, tapome laisvesni. Kiekvienas savame laipsnyje.

Dabar atėjo metas kitiems uždaviniams. Kas iš to, kad sužinojome viską apie iliuminatus, masonus, reptiloidus ir kitokius Visatos šmikius? Ar vidumi tapome laisvesniais? Naujos energijos šiandien reikalauja realių veiksmų dvasių lygmenyje, realybės, gamtos valdyme, valdžios perėmimo reikaluose, o tai yra visų pirma VIDINIAI asmeninio jin/jan balanso atstatymo darbai su visomis iš to išplaukiančiomis aplinkybėmis.

Kiekvienas žmogus, kuris siekia darnos su savimi ir pasauliu, turėtu stiprinti vidinės laisvės pozicijas kiekviename gyvenimo žingsnyje, taip pat ir asmeniniame gyvenime, mesdamas lauk iš galvos visuomeninius ar tradicinius stereotipus apie tai, kaip turime gyventi. Seni standartai nebegalioja. Žmonių nuomonės apie tave – taip pat. O naujų standartų nežinome, nes protu jų suvokti neįmanoma. Jie ateina per būsenas, vadinamas pakylėtomis meilės būsenomis, kai nematai jokių „barjerų“ tarp savęs ir išorės, tarp tavęs ir žmogaus, su kuriuo tu gyveni. Tai turi būti vieninga visuma, kaip ir suporintų fotonų „švari“, „distiliuota“ sistema. Naujas standartas – natūralumas be nutylėjimų, paslapčių bei pašalinių tikslų, kurie, esant ankstesnėje sąmonės būsenoje, budrumą praradus staiga išplaukia į dienos šviesą kaip pagrindiniai ir tampa neįveikiamais barjerais. Mes neturime numirti ta mirtimi, kurios nori užkariautojai. Privalome atsikovoti tas pozicijas, kurias mus dovanojo Dievas ir Gamta pirmiausia per darbą su savimi, suvokiant vidumi be mažiausios abejonės, kad MES čia karaliai, o ne kokie nors nariuotakojai pilkieji su savo marionečių-masonų kompanija.

Viename iš miestų, kuriame teko skaityti paskaitas apie „ateivius, kurie mus kolonizavo“ ir kaip tas kolonizavimas tebevyksta šiomis dienomis, vienas renginio dalyvis paklausė, o kodėl aš nekalbu apie vyro ir moters santykius? Išgirdęs tokį klausimą net nustėrau: „o kaip visa tai gali būti susiję su tuo, jog svetimos civilizacijos mus valdo“? Paskui nutariau pasikapstyti giliau ir atlikti nedidelį žurnalistinį tyrimą „santykių“ tema. Sutinku, tai tikrai ne vyriška tema. Santykiai yra prigimtinė moterų kompetencija. Jei pagal gamtą, tai vyrai apie tai neturėtų nieko žinoti. Jiems tai tabu, todėl purtosi panašios informacijos kaip velniai kryžių. Todėl jie nieko ir nežino, nes naiviai mano, kad gyvenime žaidžia pagal tas „sąžiningas taisykles“, kurias išpažįsta visa gentis, įskaitant jų gyvenimo palydoves – moteris. Ir todėl labai smarkiai apsigauna. O aš pasikapsčiau kodėl taip yra ir radau patį tikriausią sąmokslą.

Никто не решился оставить свой комментарий.
Будь-те первым, поделитесь мнением с остальными.
avatar