Меню
Назад Главная » Каталог статей » Dvasios, Vaiduokliai

Pasak Kotrynos, Nafania pradėdavo bildėti vos sugulus. Tas „kažkas“ nieko blogo nedarė, tik labai nemėgdavo virtuvėje ant stalo palikto peilio – būtinai su didžiausiu trenksmu numesdavo ant grindų. Visiems kitiems įrankiams buvo absoliučiai abejingas. „Svečias namuose gyveno labai ilgai, net kelerius metus. Visi su juo apsiprato,vaikai praminė Nafania – pagal populiarų filmuką. Galima visaip kalbėti. Kad ir apie šeimos kolektyvines haliucinacijas. Bet svečią girdėjo visi, net ir atsitiktinai pasilikę nakvot žmonės. Kartą naktį su vienu iš svečių net stumdėme baldus. Galvojom, kad namuose apsigyveno koks gyvuliukas. Taip aiškiai buvo girdėti trepsenimas“, – pasakojo skaitytoja.

Prieš trejus metus tėvą palaidojusi vilnietė Jolanta papasakojo, kaip jis per sapnus įspėjo apie gresiančią nelaimę. „Jei ne jis, tikriausiai jau ir pati būčiau po velėna“, – pasakojo moteris. Su tėčiu jie buvo labai artimi, tad savotiškai džiaugėsi, kad po mirties bent sapnuose jį sutinka. „Sapnai būdavo gražūs, aš jaučiau jo globą, todėl net neužpirkinėjau Mišių, nors artimieji ir ragino, sakydami, kad čia, matyt, jo nerimstanti siela“, – pasakojo moteris. Vienas iš sapnų jai buvo lemtingas. Jame tėtis patarė nueiti pas gydytoją, pridurdamas, kad pasiskubintų, nes bus blogai.
Mūsų protėviai tikėjo, kad be matomo pasaulio, dar egzistuoja antgamtinių jėgų pasaulis, neregimai dalyvaujantis visuose mūsų darbuose. Bijojo šių galingų jėgų, bet kartu tikėjo, kad protėviai gali iš aukštybių padėti gyviesiems. Kas slypi už šio tikėjimo? Naivumas, primityvus pasaulio supratimas ar išmintis? Ezoterikai tiki, jog egzistuoja astralinės būtybės – savotiški informacijos koncentratai, atsirandantys dėl to, kad panašios žmonių aukštosios energijos (mintys, idėjos, ketinimai) traukia viena kitą ar tarsi sulimpa. Iš pradžių tos astralinės būtybės silpnos ir bejėgės, bet pamažu sustiprėja ir ima gyventi savarankiškai.
Vaizdo įraše – įrodymas, jog pasakojimai apie antgamtinį pasaulį vis gi nėra melas, rašoma dailymail.co.uk. Trys šiurpios pėdos dydžio būtybės vaizdo kamera užfiksuotos viename labiausiai lankomų pastatų šiaurės vakarų Anglijoje, Chesteryje esančiuose Stanley‘aus rūmuose.
Velniava prasidėjo vakare. Apie septintą valandą vakaro Vikas Tendis, Koventrio universiteto mokslinis bendradarbis, ramiausiai maigė kompiuterio klavišus, kai staiga pajuto keistą sumaištį.
Назад 1 2