Меню

Free protonmail

Назад Главная » Каталог статей » Technologijos, IT
Tyrėjams laboratorijoje pavyko išvesti pelytes, kurių pusė smegenys – pusiau žmogaus, todėl šie gyvūnai yra protingesni nei jų gentainiai. Eksperimento idėja yra ne imituoti veiksmo filmus, o pagilinti mūsų suvokimą apie smegenų ligas,tiriant funkcionuojančias smegenis pelėse, o ne laboratorinėse lėkštutėse, rašo newscientist.com.

Lietuvos sveikatos mokslų universiteto (LSMU) mokslininkai, veterinarai ir medikai suvienijo jėgas atlikdami tyrimą, kurio metu buvo užrašomas kiaulės širdies elektrinis aktyvumas, naudojant potencialui jautrius dažus. Tyrimo metu matoma, kaip širdies paviršiumi sklinda elektrinis impulsas. Tai medikams suteikė naudingos informacijos gydant širdies ritmo sutrikimų turinčius pacientus.

Minios finansuojamų projektų puslapyje Indiegogo pradėtas finansuoti naujas projektas Bluesmart, kurio autoriai užsimojo pagaminti „pirmąjį pasaulyje išmanųjį lagaminą“. Jis turi daugybę funkcijų, kurios, autorių nuomone, tiesiog būtinos visiems tiems, kurie daug keliauja.

Virš galvų – saulės jėgainės, aprūpinančios gyvenamąjį kupolą energija. Erdvės Marso apartamentuose neturėtų trūkti – lubos juose bus aukštos. Be to, ant jų kabos trimatis spausdintuvas naujiems įrankiams ir reikmenims pasigaminti.

Britų mokslininkai tikina Žemės stratosferoje atradę dalelių, kurios neabejotinai įrodo nežemiškos gyvybės egzistavimą. Tiesa apie nežemišką gyvybę yra ne šiaip kažkur anapus – ji kasdien krenta ant mūsų galvų ir, tikėtina, paaiškina žmogaus ir visos kitos gyvybės kilmę Žemėje. Bent jau taip tikina Jungtinės Karalystės Šefildo universiteto ir Bekingemo universiteto Astrobiologijos centro mokslininkai, tikinantys, jog Žemės stratosferoje aptiktų dalelių nuotraukos yra jau seniai ieškotas nežemiškos gyvybės egzistavimo įrodymas.

Pažangiausi pasaulyje dėl „stealth“ technologijos sunkiai pastebimi naikintuvai „F-22 Raptor“ rugsėjo 23 d. pirmą kartą panaudoti koviniams veiksmams atlikti. Tačiau ar to pakaks nukauti 32 tūkst. įpykusių dykumos gyventojų? JAV karinėse oro pajėgose pirmasis ultramodernus ir itin sunkiai radarų susekamas naikintuvas „Raptor“ atsirado prieš aštuonerius metus. Tačiau niekada anksčiau šie naikintuvai nebuvo panaudoti kovoje, rašo news.com.au.

Pasirodo, sąmokslų teorijų gerbėjai, kurie iš namų eina tik apsivynioję galvą folija, o mobiliojo ryšio antenas puola aršiau negu Don Kichotas malūnus, nėra visiškai neteisūs. Išmanieji telefonai išties gali labai smarkiai pakenkti aršių naudotojų sveikatai, o ypač regai. Tik sąmokslininkai ne ten ieško kenkimo priežasčių – pasirodo, pavojingiausios čia ne elektromagnetinės bangos, o ekrano skleidžiama žydra šviesa.
Daugeliui eugenikos politika ir strategijos, kurių tikslas buvo pagerinti visuomenės genofondą, asocijuojasi išimtinai su nacistinės Vokietijos nusikaltimais. Tačiau esama nedaug žinančių apie XIX ir XX amžiaus Škotijos mąstytojų įtaką šioje srityje. Neseniai apie tai pasirodė knyga „Naujosios eugenikos etika“ (The Ethics of the New Eugenics“), kurią išleido Škotijos žmogaus bioetikos taryba.
Iš pažiūros Alana Saarinen yra tokia pat, kaip ir daugelis paauglių visame pasaulyje. Tačiau tik iš pirmo žvilgsnio! Pasirodo, kad ši miela mergaitė yra vienas iš nedaugelio žmonių pasaulyje, kurie turi trijų žmonių DNR.
Kodėl Amerikos vyriausybė turėtų norėti nuodyti viso pasaulio gyventojus purkšdama jiems virš galvų chemikalus iš keleivinių lėktuvų? Motyvaciją paaiškinti sunku. Tačiau sąmokslo teorijų šalininkai (taip pat – mūsų šalies pilietė Milda Bartašiūnaitė, pagarsėjusi savo pomėgiais garinti actą) tikina, jog balti garų šleifai, nusidriekę paskui lėktuvus, yra tikrų tikriausi nuodai.
Назад 1 2 3 4 5 ... 16 17 Вперёд