Меню

Free protonmail

Назад Главная » Каталог статей » Mistika
Hantsvilio (Alabama, JAV) meteorologai savo radarų ekranuose pamatė didžiulę dėmę, kuri reiškė stiprią audrą, nors tą akimirką toje teritorijoje švietė saulė ir neiškrito nė lašelio vandens, rašo "LiveScience.com".

Jaunam vaikinui prasidėjo labai keistas ir retas sutrikimas – nei iš šio, nei iš to jo skruostais iš akių pasipila kraujas. Ligos eiga glumina geriausius JAV oftolmologijos specialistus. Jungtinėse Valstijose šis susirgimas nepaprastai retas – juo serga tik dar keletas žmonių. Tačiau įdomiausia yra tai, kad visi hemolakrija sergantys žmonės gyvena toje pačioje valstijoje – Tenesyje.

1897-ais metais buvo išleistas garsiausias Anglų rašytojo-fantasto Herberto Velso romanas “Nematomas žmogus”. Pagal romano siužetą sukurtas ne vienas filmas įvairiose šalyse. Galima pagalvoti, kad nematomumas – Paprasčiausia fantazija, nesuderinama su realybe. Ar iš tikrųjų taip yra?
Prieš penkiasdešimt metų mokslininkai pranašavo, kad menkai žinomos genetikos studijos taps produktyviausia mokslinių tyrimų sritimi. Tačiau jie abejojo, jog artimiausioms žmonių kartoms pavyks išsilaipinti Mėnulyje. Šiandien jie prognozuoja, koks bus pasaulis po 50 metų, kai visi nuo rankų ir kojų paralyžiaus išgydyti žmonės galės bėgti maratonus, o būsimasis daktaras Aiskauda kalbėsis su gyvūnais.

Beveik du šimtus metų žmonija atkakliai stengiasi įminti Atlantidos mįslę. Laikas ir stichija padarė viską, kad šiandien mes negalėtume atsakyti į klausimą: "Ar būta jos iš tikrųjų, ir kur jos reikėtų ieškoti?" Bet ar verta tuo stebėtis, jeigu kur kas istoriškai artimesnės mums tautos ir valstybės neretai nepaliko po savęs nieko daugiau, kaip tik pavadinimą, atsitiktinai paminėtą kokiame nors senoviniame metraštyje? Visuose vandenynuose vyko plataus masto, tačiau nesėkminga legendinio kontinento paieška. Ir vis dėlto liko tegu ir menkutis, bet šansas, kad Atlantida kitados visgi egzistavo.

Šimtmečiais dūlantys griuvėsiai, paslaptinga atmosfera, tūkstančiai turistų, o nusileidus saulei – nė gyvos dvasios. Tamsiame danguje šviečiant mėnuliui, ramybę drumsčia tik anapusinio pasaulio svečiai… Taip apibūdinama labiausiai vaiduoklių pamėgta Indijos vieta – Bangaro fortas. Sakoma, kad tai viena šiurpiausių vietų pasaulyje, todėl negalintiems pasigirti drąsa, verčiau ten nesirodyti.

Nuo seno tikėta, kad veidrodžiai turi mistinių galių ir yra laidininkai tarp gyvųjų ir mirusiųjų pasaulių. Filosofas, tarologas ir numerologas Leopoldas Malinauskas teigia, kad apskritai neaišku, kuris pasaulis yra tikras – mūsiškis ar atspindžio. Be to, anot pašnekovo, atspindys įrašo tam tikrą informaciją, todėl į papročius, susijusius su veidrodžiais, negalima numoti ranka.

Minios suglumusių žmonių antradienį plūdo į pietinę Pakistano pakrantę savo akimis pamatyti horizonte kylančią niekad iki tol neegzistavusią salą. Keista 18 metrų aukščio sala Arabijos jūroje iškilo po 7,8 balo pagal Richterio skalę žemės drebėjimo, kurio epicentras – už 230 km į pietryčius nuo pasienyje su Iranu esančio Dalbandino miesto.
Išnyrantys iš vandens besisukantys jūros vaiduokliai sukelia siaubą prietaringiems jūreiviams. Šiaurinėje Indijos okeano dalyje pastebimi fejeriški vaizdai panašūs į šiaurės pašvaistę, tik jie atsiranda ant vandens paviršiaus.
Kerolė Boumen gyvena Midijoje, netoli Filadelfijos. Daug metų ji dirbo advokatų kontoroje, neįtardama, kad vieną gražią dieną ji parašys knygą, kuri išgarsins ją visame pasaulyje.
Назад 1 2 ... 6 7 8 9 10 ... 14 15 Вперёд