Меню

Free protonmail

Назад Главная » Каталог статей » Technologijos, IT

Išmaniųjų telefonų, planšetinių kompiuterių ir kitų įrenginių savininkams, siekiantiems prailginti baterijos tarnavimo laiką, ekspertai pataria jas įkrauti dažniau, bet mažiau, skelbia „Daily Mail“. Teigiama, kad geriausia baterijoms būti pusiau įkrautoms, kadangi per didelis įkrovimas, pilnai įkrautų baterijų laikymas ar visiškas iškrovimas joms kenkia. Be to, nuolat kraunant bateriją ji šyla, o dėl to mažėja jos talpa. Todėl bateriją įkrovus patariama įkroviklį atjungti.

Gigantiškame Antarktidos ežere, kurį dengia daugiau nei trijų kilometrų storio ledo sluoksnis, mokslininkai rado „stebėtinai didelę“ gyvybės įvairovę. Atlikus vandens, Rusijos mokslininkų 2012 metais išgauto iš poledinio Vostoko ežero baseino, tyrimus, buvo aptikta, kaip manoma, 3507 skirtingų organizmų DNR.

Internete platinamos paniką keliančios žinutės apie sveikatai kenksmingas medžiagas maiste, gėrimuose ar aplinkoje vis dar priverčia suklusti net ir nepatikliuosius – o gal į elektroninio pašto dėžutes įkrentančiose žinutėse yra tiesos? Vieną tokių ėmėmės analizuoti.

Keturi studentai iš Indijos aplenkė pasaulio technologijų milžinus, tokius kaip „Apple“, „Google“ ar „Samsung“, ir pristatė pirmąjį pasaulyje pilnavertį išmanųjį laikrodį „Androidly“, turintį daugumą išmaniųjų telefonų funkcijų.
Iš Kazachstane esančio ir Rusijos nuomojamo Baikonūro kosmodromo antradienį paleista nepilotuojamoji rusų raketa, kuri gabeno tris navigacijos palydovus, netrukus po starto sudužo. Pranešimų apie sužeistus žmones nėra. Valstybinė televizija "Rossija-24" parodė reportažą, kuriame buvo matyti, kaip "Proton-M" kelios sekundės po pakilimo nukrypsta nuo kurso, ima suktis, ore subyra į dalis ir liepsnodama nukrenta ant žemės netoli starto aikštelės.
Niekas nepasiginčys, kad „Google Glass“ projektas yra įdomus ir daug žadantis, bet jei jūs kažko panašaus norite lėkdamas 100 kilometrų per valandą greičiu ar greičiau? Akivaizdu, jog „Google Glass“ nepadės. Bet gali padėti motociklininkams skirtas išmanusis šalmas vardu „LiveMap“.
Įsėsti į lėktuvą vieną dieną bus tiek pat paprasta, kaip ir įšokti į traukinį, tvirtina Šveicarijos technologijų instituto EPFL mokslininkai. Jų lėktuvus „Clip Air“ sudarys skrendantis sparnas su pilotų kabina, kuro baku ir važiuokle. Jis prisitvirtins prie kapsulių su keleiviais ar kroviniais. Keleiviai į šias kapsules įsės geležinkelio stotyje ir bus nugabenti į oro uostą įprastu geležinkeliu. Taigi į skrydžius bus galima patekti net neįkėlus kojos į oro uostą.

Prisijungus prie „Lone Signal“ svetainės, bus galima įkelti savo pranešimą kitiems pasauliams - tekstinę žinutę, nuotraukas, garso ir vaizdo įrašus. Tai galima padaryti nuo birželio 18 d.

Nors iš esmės dizainas žengia koja kojon su gamyba bei taikosi prie rinkos poreikių ir technologijų, ne vienam kūrėjui knieti peržengti dabarties ribas. Kad ir nedrąsiai, ateities objektų koncepcijos gimsta ir Lietuvoje

Liftus gaminanti Suomijos bendrovė „Kone“ pranešė po 10 metų trukusių inžinerinių tyrimų parengusi sistemą, leidžiančią gaminti liftus pastatams, kurių aukštis siekia arba net viršija vieną kilometrą. Tai du kartus didesnis aukštis, nei maksimali šiuolaikinių liftų šachtų aukščio riba.

Назад 1 2 ... 13 14 15 16 17 Вперёд