Меню
Назад Главная » Каталог статей » Paslaptys suaugusiems

Analinis seksas penktokams

Iliustracijos mokykliniam lytinio auklėjimo kursui, skirtam penktų ir šeštų klasių mokiniams Čikagoje, šokiravo mokinių tėvus. Kaip praneša Čikagos naujienų resursas DNAinfo, Endriaus Džeksono kalbos centre surengtoje prezentacijoje buvo parodyti slaidai, akivaizdžiai neskirti minėtų amžiaus kategorijų mokiniams, kaip ir vyrišku bei moteriškų prezervatyvų „demonstravimai“.

Čikagos mero spaudos sekretorius Bilas Makefris pareiškė, kad „smerktina medžiaga, kuri šią savaitę buvo pademonstruota Endriaus Džeksono kalbos akademijoje, nėra mokinių lytinio švietimo dalis ir niekad ja nebuvo“. Kaip praneša NBC Čikagos filialas, tėvams pademonstruoti slaidai naudojami Voterso pradinėje mokykloje kaip dalis kurso apie „seksualinę sveikatą“, skirto šeštokams.

Taip pat skaitykite: Ar seksas su apipjaustytu vyru kitoks?

Oficialiame Voterso mokyklos tinklapyje, lytinio švietimo kurso rubrikoje, rašoma, kad mokykla atsisakė prezervatyvų demonstravimo. Tai patvirtina faktą, kad demonstracijos visgi buvo kurso dalimi.

Šios programos rėmuose penktokus ir šeštokus tikino, kad „kontracepcinės tabletės, vartojamos sekančią dieną po lytinio akto – tai ne abortų piliulės“, o taip pat vaikams buvo pranešama, kad „jaunimas nuo 12 metų ir vyresni gali naudotis seksualinės sveikatos užtikrinimo paslaugomis be tėvų sutikimo“.

Panašu, kad ypatingą reikšmę prezentacijoje turi moteriški prezervatyvai, kadangi šiai kontracepcijos rūšiai skiriama žymi slaidų dalis.

Taip pat skaitykite: Keisčiausios vietos, kuriose žmonės mylėjosi

Prezentacijoje išvardinti tokie moteriško prezervatyvo privalumai, kaip, tarkime šis: „jis gali būti įstatomas prieš kelias valandas iki vaginalinio sekso, dėl tau neteks nutraukti pradinių glamonių, kad apsisaugotum“. Pasak prezentacijos, moteriški prezervatyvai puikiai tinka moterims, vyrams ir transgenderiams, o taip pat jais galite naudotis, jei esate homoseksualistas ar turi normalią seksualinę orientaciją.

Žemiau pateikiami keli tokie slaidai, kuriuos galima buvo pasižiūrėti Voterso mokyklos tinklapyje.

Pirmas slaidas. „Moteriškas prezervatyvas gali būti naudojamas ir analiniam seksui“.

Suspausk vidinį žiedą tarp nykščio ir viduriniojo piršto.

Įstatyk vidinį žiedą į analinę angą ir panaudok pirštą, kad nukreiptum jį vidun.

Įkišk pirštą į prezervatyvą ir įstumk jį į anusą. Vidinis žiedas turi būti įvestas toliau už sfinkerio (kai kurie žmonės linkę pašalinti vidinį žiedą po to, kai jis įvestas į anusą, tačiau vaginaliniam seksuai žiedas turi likti viduje.

Antras slaidas. „Kaip naudotis moterišku prezervatyvu: analinis įvedimas -paprasta kaip 1, 2, 3″

Naudojant moterišką prezervatyvą analiniam seksui, tu turi kitą jo įvedimo variantą;

Tu gali pašalinti vidinį žiedą ir užsimauti prezervatyvą ant erekcijos būsenoje esančio penio ar faloimitatoriaus ir tada įstatyti jį į anusą;

Būtinai naudok daug tepalo, o į anusą įvesti reikia lėtai.

Trečias slaidas. „Kodėl naudoti moterišką prezervatyvą yra malonu“

Pabandyk kartelį, tau nebereikia liautis;

Moteriškam prezervatyvui nereikalingas penis erekcijos būsenoje, dėl to tavo partneriui nereikės ištraukti penio iškart po ejakuliacijos

Pajausk karštį!

Moteriški prezervatyvai prisitaiko prie kūno temperatūros, dėl to tu ir tavo partneris galėsite jausti karštį.

Никто не решился оставить свой комментарий.
Будь-те первым, поделитесь мнением с остальными.
avatar