Меню
Назад Главная » Каталог статей » Paslaptys suaugusiems

J. Leonavičiūtė - ne pirma skandalingo norvego mūza iš Lietuvos

Praėjusią savaitę daug diskusijų kilo dėl suaugusiems skirtų filmų, kuriuose įamžinta manekenė Jolanta Leonavičiūtė. Juos sukūrė žinomas norvegų fotografas Petteris Hegre, dėl kurio darbų Lietuvoje skandalas kilo ne pirmą sykį.

Prieš dešimtmetį šis erotikos kūrėjas provokuojamomis pozomis nufotografavo ne vieną merginą iš Lietuvos – nuotraukoms pasklidus internete, jo vardas buvo dažnai minimas žiniasklaidoje, rašo „Lietuvos ryto“ žurnalas „TV antena“.

Vilita MonkutėBene labiausiai išgarsėjusi istorija – apie lietuvę Vilitą Monkutę, kuri buvo tapusi P.Hegre mūza.

Jo interneto svetainėje galima rasti daug apsinuoginusios žavios šviesiaplaukės lietuvės nuotraukų. Vienoje fotosesijoje ji pozavo apsisiautusi lietuviška trispalve.

Bet skandalą, virtusį ir didžiųjų užsienio leidinių antraštėmis, sukėlė kita fotosesija. P.Hegre tuomet 20-metę lietuvę nuogą nufotografavo nėščią.

Negana to, prie šių nuotraukų paskelbė, kad Vilita ieško vyro. Buvo teigiama, kad būsimo kūdikio tėvas gyvena užsienyje ir nepalaiko su lietuve ryšių.

Taip pat skaitykite: Penki filmai iš J. Leonavičiūtės paslapčių gyvenimo

Norintys lietuvę Vilitą vesti vyrai turėjo internete užpildyti anketą, kurioje buvo prašoma nurodyti savo amžių, ūgį, akių spalvą, metinį uždarbį, gyvenamąjį plotą, apibūdinti meilužio sugebėjimus, papasakoti savo mėgstamiausią anekdotą ir net paminėti, į kokią pramogų pasaulio žvaigždę yra labiausiai panašūs.

Anketas užpildė dešimtys vyrų. Iš Radviliškio kilusi V.Monkutė tada „Lietuvos rytui“ sakė, kad šis konkursas – fotografo prasimanymas.

„Mano būsimo vaiko tėvas yra estas. Mes ketiname susituokti ir kartu apsigyventi užsienyje. Fotografas savo interneto svetainėje ketino įkurti naują pažinčių rubriką. Ateityje joje turbūt skelbsis merginos, kurios iš tiesų nori susirasti gyvenimo draugą. Skelbimas apie mane yra tarsi šios rubrikos išbandymas. Kalbėjomės apie tokią galimybę, bet pusiau juokais“, – sakė Vilita.

Jauna moteris prisipažino, kad nuotraukos sukėlė šoką jos artimiesiems, mat apie erotines fotosesijas, darytas užsienyje, šeimos nariams nebuvo prasitarusi.

„Jei būčiau žinojusi, kad mano erotinės nuotraukos pasklis Lietuvoje, tikrai nebūčiau pozavusi“, – tvirtino Vilita.

Ji prisipažino už nuotraukas gavusi honorarą, kurio tuo metu pakako pragyvenimui.

Fotografas P.Hegre pasakojo kitokią istoriją – kad vyrų paieška vyko Vilitai sutikus.

„Teisybė, kad šis konkursas buvo mano idėja. Bet Vilita su ja sutiko, pati suteikė informaciją apie save, kurią paskelbiau internete. Be to, būdamas Vilniuje su ja susitikau, ji pasirašė sutartį, kurioje sutinka, kad toks konkursas būtų rengiamas“, – pasakojo populiarią erotinę interneto svetainę hegre-art.com įkūręs vyras.

Žinoma, niekas negarantuoja, kad vyras, kurį iš atsiųstų anketų išsirinktų Vilita, iš tiesų jai patiktų ir galėtų ją vesti.“

Garsus fotografas neslėpė manąs, kad pateikti savo versiją Vilitą galėjo paraginti jos nuotraukų šokiruoti šeimos nariai.

„Šiuo atveju aš nesivaikau pinigų ar populiarumo. Šį konkursą paskelbiau norėdamas padėti Vilitai, kuri, kiek žinau, pateko į sudėtingą gyvenimo situaciją“, – aiškino P.Hegre.

Norvegas, itin atvirai ir erotiškai nuotraukose įamžinantis jaunas merginas, fotografijos pasaulyje yra pelnęs pripažinimą.

Taip pat skaitykite: Keisčiausios vietos, kuriose žmonės mylėjosi

JAV fotografijos meną studijavęs vyras dirbo legendinio šios šalies fotomenininko Richardo Avedono asistentu, o įkūręs savo fotostudiją 2001 metais Londone vykusioje erotikos „Oskarų“ apdovanojimų ceremonijoje buvo pripažintas Metų fotografu.

Erotikos fotoalbumus leidžiančio P.Hegre interneto svetainėje – dešimtys tūkstančių jo darytų apsinuoginusių merginų nuotraukų. Nemažai jo modelių – iš Lietuvos ir Latvijos.

Vilita vis dėlto buvo išskirtinis jo modelis – 2003-iaisiais P.Hegre išleido jos aktų fotoalbumą, pavadintą „Wild Shaven Angel“ (Laukinis nusiskutęs angelas). Knygos egzempliorius šiuo metu interneto parduotuvėse kainuoja maždaug šimtą JAV dolerių.

„Aš suprantu, kad Lietuva – konservatyvi šalis, kurioje į erotinę fotografiją žiūrima kreivai, o į modelius – žeminant. Bet patikėkite, aš daug fotografuoju Paryžiuje, ten man pozuojančios merginos nepatiria jokių problemų dėl savo darbo“, – teigė Petteris.

Vis dėlto po šio skandalo fotografas nusprendė, kad lietuviai nebegalės matyti jo interneto svetainėje rodomų nuotraukų ir filmukų. Jau dešimtmetį iš Lietuvos atklydusius internautus pasitinka užrašas, kad svetainė mūsų šalyje neprieinama.

Tačiau kadrai ir įrašai iš jos plačiai pasklinda po kitas, dažnai nelegalias svetaines. Taip, atrodo, smalsuoliai aptiko ir J.Leonavičiūtės darbus su fotografu.

Prieš dešimtmetį apsiribodavęs nuogų merginų nuotraukomis, vėliau P.Hegre pradėjo kurti fotosesijas ir filmukus, kuriuose su moterimis įsiamžina ir vyrai.

Erotinio masažo temai skirtiems filmams ir fotosesijoms Barselonoje gyvenantis fotografas yra paskyręs atskirą savo svetainės skiltį.

Joje galima pamatyti keletą filmų su J.Leonavičiūte – dviejuose iš jų nuogą lietuvę masažuoja moteris ir vyras, kituose Jolanta pati masažuoja nuogą moterį ir vyrą, dar viename tiesiog apsinuoginusi sportuoja treniruoklių salėje.

Taip pat skaitykite: Ar seksas iš keršto ko nors vertas?

Kilus skandalui J.Leonavičiūtė teigė, kad filmai buvo skirti nedidelei uždarai auditorijai, o nufilmuoti jau seniai.

Tai keistas paaiškinimas, mat P.Hegre svetainė turi daugybę lankytojų, o filmai su J.Leonavičiūte į ją įkelti palyginti neseniai. Pavyzdžiui, filmukas, kuriame Jolantą masažuoja nuogas vyras, pasirodė šių metų sausį, o atvira sporto treniruotė – gegužę, prieš pat merginai išgarsėjant Lietuvoje.

J.Leonavičiūtė: „Dabar tokiuose klipuose nesifilmuočiau.“

Prieš 10 metų skandalas kilo dėl V.Monkutės nuotraukos.

M.Gaižauskas mūru stoja už savo partnerę J.Leonavičiūtę.

Никто не решился оставить свой комментарий.
Будь-те первым, поделитесь мнением с остальными.
avatar