Меню

Free protonmail

Назад Главная » Каталог статей » Karo paslaptys ir Trečias Reichas
Ir prieš tūkstančius, šimtus metų žmonės mėgo įvairias pramogas. Tiesa, kai kurios šių laikų žmogui atrodo keistokos ir šiurpios. Dabar žiūrėdami žiaurų žaidimą, filmą ar pasirodymą esame tikri, kad viskas profesionaliai surežisuota, tačiau ankščiau viskas būdavo daroma realiai. Juk tada tokių specialiųjų efektų, kokius matome šiandien, nebūdavo. Žinoma, senovėje būdavo ir tokių pramogų, kurios niekam nekeldavo pavojaus ir iš tiesų būdavo nepaprastai smagios.
1967 metais vienos iš Kalifornijos mokyklų istorijos pamoka virto eksperimentu, kuriuo buvo siekiama pademonstruoti nacizmo iškilimą. Mokytojas mokinių grupę pavadino „Trečiąją banga“. Jau netrukus jie turėjo savo šūkį, vėliavą, pasisveikinimą ir pradėjo pozicionuoti save kaip ypatinga, elitinė grupė. Eksperimentas buvo sustabdytas penktą dieną, kai mokiniai tapo nekontroliuojami ir agresyvūs.
Vidinės Mongolijos autonominiame regione (Kinija), dykumoje į šiaurės vakarus nuo Baotou miesto esančiame Kinijos kariuomenės artilerijos bandymų poligone, bendrovės „Astrium“ žvalgybinis palydovas nufotografavo neįprastai didelį 33 metrų ilgio artilerijos ginklo fragmentą. Šalia matomas ir kiek mažesnis 25 m ilgio pabūklas, pranešė „Janes.com“.

1946 metų pabaigoje admirolas Ričardas Berdas, patyręs poliarinis tyrinėtojas, gavo užduotį – vadovauti mokslinei tyrimo ekspedicijai į Antarktidą, kuri gavo kodinį pavadinimą „Aukštas šuolis“.

1938 ir 1939 metais fašistinė Vokietija į Antarktidą surengė dvi ekspe­dicijas. Jos nariai Karalienės Matildos Žemėje išmetė daugybę metalinių vimpelų su svastikos ženklu. Vienos iš šių ekspedicijų vadas kapitonas Rišteris 1939 m. balandžio 12 dieną sugrįžęs j Hamburgą atraportavo, jog išmesti kas 25 kilometrai vimpe­lai atitvėrė 600 000 kvadratinių kilometrų teritoriją, kurios apie 350 000 kvadratinių kilometrų nufotografuota iš oro. Tą teritoriją Vokietija paskelbė savo valda ir pavadino Naująja Švabija.

Šveicarų istorikas Danielius Ganseris laikomas žymiausiu NATO slaptų armijų specialistu. Ši tema nėra paprasta ir bet kas, kuris jos imasi, lengvai gali būti priskirtas sąmokslo teorijų šalininkams ar tiesiog bepročiams. Ganserio knyga "Slaptosios NATO armijos", išleista 2005 metais ir išversta į dešimtį kalbų, pateikia tik kruopščiai patikrintus duomenis ir yra gerai žinoma istorikams. Autorius, vadovaujantis Šveicarijos pasaulio ir energijos tyrimo institutui (SIPER, Bazelis) pripažino, kad yra labai suinteresuotas amžiaus teisminiu procesu, kuris nuo vasario mėnesio vyksta Liuksemburge.
Šiaurės Korėja įrengė du naujus įvažiavimus į tunelius savo branduolinių bandymų komplekse, o ši veikla tikriausiai rodo, kad Pchenjanas planuoja atlikti daugiau branduolinių užtaisų sprogdinimų, kuriuos smerkia tarptautinė bendruomenė, trečiadienį pranešė vienas JAV strateginių tyrimų institutas.
JAV kariuomenės bazės Fort Benninge (Džordžijos valstija) poligone prieš kelias dienas buvo sėkmingai išbandytas kovinis robotas „Protector“, šaudantis modifikuotu kulkosvaidžiu M-240. Šio kulkosvaidžio šaudymo nuotolis siekia beveik 1 800 metrų.

1939 metais startavo didžiausios pasaulio istorijoje skerdynės, kurias finansavo Amerikos FRS ir Anglijos Bankas. Neseniai Europos Sąjunga paskelbė deklaraciją, kuri prilygino TSRS vaidmenį nacių Vokietijos vaidmeniui, sukeliant II Pasaulinį karą. Jeigu jau kalbėti apie atsakomybę, tai iš pradžių reikėtų atsakyti į esminį klausimą: kas atvedė nacistus į valdžią, kas pastūmėjo juos link pasaulinės katastrofos? Visa prieškarinė Vokietijos sistema byloja, kad "reikiamą" politinį kursą užtikrino kontroliuojami finansiniai sukrėtimai, į kuriuos, beje, pasaulis stumiamas ir šiandien.

Naujoje knygoje atskleidžiama, koks vaidmuo teko moterims Trečiajam reichui vykdant kraują stingdančius nusikaltimus ir plečiant savo imperiją gilyn į Europos rytus. Pristatome ištrauką iš autorės Wendy Lower knygos „Hitler‘s Furies“ (Hitlerio furijos), kurią skelbia thedailybeast.com.
Назад 1 2 3 4 5 6 7 Вперёд