Меню
Назад Главная » Каталог статей » Hipotezės

Keisti ir protu nepaaiškinami sutapimai

Pasaulyje dažnai pasitaiko neįtikėtinų sutapimų, kuriuos sunku, o kartais ir iš viso neįmanoma paaiškinti. Ar iš tiesų jie nutinka atsitiktinai, o gal taip lėmė likimas? Jeigu dvi nepažįstamos arba mažai pažįstamos merginos, susitikusios pakeliui į šventę, yra pasipuošusios vienodomis suknelėmis – tai tiesiog sutapimas ar kažkas daugiau? Tai vienas iš dažniausiai pasitaikančių sutapimų, bet yra ir kur kas sudėtingesnių ir paslaptingesnių.

Du broliai suomiai, identiški dvyniai, , sulaukę 71-erių, žuvo identiškose dviračių katastrofose tame pačiame kelyje, tą pačią dieną, per dvi valandas. Šiame kelyje eismas yra judrus, bet tokių avarijų pasitaiko toli gražu ne kiekvieną dieną. Tą dieną budėjusi policijos pareigūnė, išgirdusi tragišką naujieną, net pagalvojo, kad jos kolegos iš kito skyriaus nevykusiai pajuokavo. 2002 metų kovą žinia apie identiškus dvynius, identiškus nelaimingus atsitikimus, identiškas mirtis per dvi valandas apskriejo visą pasaulį, rašo paranormal.about.com.

Keisti ir protu nepaaiškinami sutapimai 1975 metais Bermudų salose mopedu važiuojantį vyrą partrenkė ir mirtinai sužalojo taksi. Lygiai po metų to vyro brolis žuvo tame pačiame kelyje ir tokiomis pačiomis aplinkybėmis. Dar keisčiau, kad jis vairavo tą patį mopedą ir į jį rėžėsi taksi automobilis, vairuojamas to paties vairuotojo ir vežančio tą patį keleivį kaip ir prieš metus.

Gana žymus XIX amžiaus portretų dailininkas Josephas Aigneris net kelis kartus bandė nusižudyti. Būdamas 18 jis bandė pasikarti, bet jam sutrukdė pro šalį ėjęs kapucinų vienuolis. 22-ejų jis vėl pabandė tą padaryti, bet kritiniu momentu pro šalį vėl ėjo tas pats vienuolis. Dar po aštuonerių metų vyras buvo nuteistas pakarti dėl nelegalios politinės veiklos. Ir šį kartą jo gyvybę išgelbėjo tas pat vienuolis. Galiausiai jam pavyko nutraukti savo gyvybę, kai sulaukė 68-erių metų, iššaudamas iš pistoleto. Jo laidotuves laikė tas pats vienuolis – žmogus, kurio net vardo nelaimėlis nežinojo.

1858 metais Robertą Falloną nušovė, kerštaudamas žmogus, su kuriuo jis lošė pokerį. R. Fallonas buvo kaltinamas tuo, kad apgaule išlošė 600 dolerių. Tačiau po nusikaltimo nė vienas iš lošėjo nenorėjo pasiimti nelemtųjų 600 dolerių, todėl buvo rastas naujas žmogus, kuriam buvo paskirti šie pinigai ir prasidėjo lošimas. Kai nusikaltimo tirti atvyko policija, tas žmogus jau buvo išlošęs 2200 dolerių. Policijoje buvo nutarta, kad R. Fallonui priklausiusis 600 dolerių reikia atiduoti artimiausiam jo giminaičiui, kuris pasirodė esantis lošėjas, kuriam patikėti pinigai. Robertas Fallonas buvo jo tėvas, kurio jaunas vyras nematė 7 metus.

1920-aisiais trys anglai atskirai keliavo traukiniu po Peru. Galiausiai vagone jie liko vieni, todėl nusprendė susipažinti. Galima tik įsivaizduoti jų nustebimą, kai pirmasis prisistatė kaip ponas Binghamas, antrasis kaip ponas Powellas, o trečiasis kaip ponas Binghamas Powellas.

Detroite (JAV) 1930 metais Josephas Figlockas ėjo gatve, kai beveik tiesiai į jo glėbį pro langą iškrito kūdikis. Laimingo atsitiktinumo dėka išgyveno ir buvo nesužeisti nei vyras, nei kūdikis. Po metų vargšas J. Figlockas vėl ėjo ta pačia gatve ir, taip pat kaip ir aną kartą, pro tą patį langą annt jo iškrito tas pats vaikas ir jie abu liko sveiki.

1953 metais į karalienės Elžbietos II karūnavimo iškilmes Londone atvyko televizijos reporteris Irvas Kupcinetas. Savo viešbučio kambaryje vyras stalčiuje aptiko daiktų, kurie priklausė krepšininkui vardu Harry Hanninas. Atsitiktinai jis buvo geras I. Kupcineto draugas. Tačiau keisti sutapimai čia nesibaigė. Po kelių dienų reporteris gavo laišką iš nieko neįtariančio H. Hannino laišką, kuriame jis rašė, kad apsistojęs viename Paryžiaus viešbutyje, savo kambaryje, stalčiuje rado kaklaraištį, pažymėtą Irvo Kupcineto vardu.

Ohajuje (JAV) ką tik gimę identiški dvyniai buvo atskirti ir pateko į skirtingas šeimas. Naujosios šeimos, nieko neįtardamos, abiems vaikams davė tokį patį, Džeimso, vardą. Nors vienas kito nepažinojo, bet jų gyvenimas klostėsi identiškai: abu siekė teisės išsilavinimo, turėjo gabumų braižybai ir dailidės darbui, abu vedė moteris vardu Linda. Panašiu metu abu susilaukė sūnų, iš kurių vienas savo vaiką pavadino James Alan, o kitas James Allan. Paskui abu išsiskyrė su Lindomis ir vedė antrą kartą moteris vardu Betty. Identiški dvyniai įsigijo šunį, kurį abu pavadino Toy (žaislu). Po 40 metų dvyniai pirmą kartą susitiko ir papasakojo vienas kitam identiškas savo gyvenimo istorijas.

Никто не решился оставить свой комментарий.
Будь-те первым, поделитесь мнением с остальными.
avatar