Populiariausios istorijos dažniausiai byloja apie tunelį ir šviesą jo gale, tačiau BBC.com dalinasi kur kas įspūdingesniais faktais, ką žmonės mato ir jaučia, būdami visai arti mirties. Štai 2011 m. 57 metų socialinis darbuotojas iš Anglijos buvo pristatytas į ligoninę, kai tiesiog susmuko darbo vietoje. Kol medikai bandė įstatyti kateterį į paciento kirkšnį, jo širdis sustojo. Dėl deguonies trūkumo, įvyko klinikinė mirtis.
Šis statinys pagrįstai laikomas Didžiausiu pasaulinės civilizacijos pasiekimu. Didžioji kinų siena iš tiesu yra unikali, o šio rankomis statyto statinio mįslėms nėra galo. Siena iki šiol tyrinėtojams pateikia siurprizus, daugelis klausymų kol kas lieka be atsakymų. Vien tik versijos, prielaidos, hipotezės. Pateikiame skaitytojams vieną hipotezę, bandančią paaiškinti kokiu tikslu buvo pastatyta Didžioji kinų siena.
Mokslas visais laikais siekė kuo daugiau sužinoti apie mus supantį pasaulį - kosmosą, žvaigždes, kurias galima stebėti iš Žemės. Iš pradžių žmonės galvojo, kas Žemė yra Visatos centras. Saulė, planetos ir žvaigždės skrieja aplink mūsų planetą, o pati Žemė yra plokščia. Laikai keitėsi, mokslo žinios taip pat. Dabar visiems yra žinoma, kad Žemė yra apvali, ir ji toli gražu nėra Visatos centras, o žvaigždės aplink save turi daug pasaulių.
Informacinių technologijų bendrovės „Google“ investicinis fondas „Google Ventures“ milijonus dolerių įmerkė į tokias kasdienio gyvenimo gerinimu užsiimančias bendroves, kaip „Uber“ (teikiančią į taksi panašią paslaugą, kur vairuotojai yra paprasti piliečiai) ar „Nest“ (ši bendrovė gamina išmaniuosius termostatus namams). Bet kur kas daugiau nei į šias bendroves, „Google“ investavo į mokslo tyrimus. O ypač – į tyrimus onkologijos srityje, rašo businessinsider.com. „Jeigu šiandien manęs paklaustumėte, ar įmanoma nugyventi iki 500 metų? Atsakymas būtų taip“, - sakė vienas iš „Google Ventures“ valdančiųjų partnerių, prezidento pozicijoje dirbantis Billas Marisas.
Kūrinyje „Henrikas VI“ Šekspyras rašė: „reikia išgalabinti visus juristus, kad apvalytume teisinę sistemą“. Po to, kai užgriuvo eilinė finansinė krizė, daug kas ėmė manyti, kad pasauliui bus geriau išsiversti be bankininkų. Neseniai mirė dar vienas pakankamai žymus finansinių ryklių pasaulio atstovas. Jo paslaptinga mirtis tapo jau 74-ąja iš eilės, skaičiuojant nuo 2013 sausio. Neretai nelaimingi atsitikimai buvo pateikiami kaip savižudybės – aukos šokinėjo nuo dangoraižių, kuriuose dirbo. Daug jų dirbo JP Morgan ir gretutinėse įstaigose.
Pasaulyje dažnai pasitaiko neįtikėtinų sutapimų, kuriuos sunku, o kartais ir iš viso neįmanoma paaiškinti. Ar iš tiesų jie nutinka atsitiktinai, o gal taip lėmė likimas? Jeigu dvi nepažįstamos arba mažai pažįstamos merginos, susitikusios pakeliui į šventę, yra pasipuošusios vienodomis suknelėmis – tai tiesiog sutapimas ar kažkas daugiau? Tai vienas iš dažniausiai pasitaikančių sutapimų, bet yra ir kur kas sudėtingesnių ir paslaptingesnių. Du broliai suomiai, identiški dvyniai, , sulaukę 71-erių, žuvo identiškose dviračių katastrofose tame pačiame kelyje, tą pačią dieną, per dvi valandas. Šiame kelyje eismas yra judrus, bet tokių avarijų pasitaiko toli gražu ne kiekvieną dieną. Tą dieną budėjusi policijos pareigūnė, išgirdusi tragišką naujieną, net pagalvojo, kad jos kolegos iš kito skyriaus nevykusiai pajuokavo. 2002 metų kovą žinia apie identiškus dvynius, identiškus nelaimingus atsitikimus, identiškas mirtis per dvi valandas apskriejo visą pasaulį, rašo paranormal.about.com.