Меню
Назад Главная » Каталог статей » Astrologija, Horoskopai, Zodiako ženklai

Meilės horoskopas 2015 metams

Avinas

Avinui 2015 metų meilės horoskopas žada daug teigiamų emocijų. Jeigu esate vienišas, galite sutikti žmogų, kuris užvaldys visas Jūsų mintis. Ir tai gali būti naujų, gražių santykių pradžia. Tačiau jeigu esate užkietėjęs karjeristas, didelė tikimybė, kad šią progą praleisite. Todėl labai svarbu, neskirti viso laiko tik darbui. Ilsėkitės, keliaukite, lankykitės viešuose renginiuose, daugiau bendraukite ir fortūna Jums nusišypsos.

meilės horoskopas 2015 m.Jeigu jau turite mylimąjį (mylimąją), gali būti, kad jūsų santykiai atšals. Todėl vertėtų daugiau dėmesio skirti santykių stiprinimui. Būkite nuolaidesni ir atidesni savo antrajai pusei, skirkite jai daugiau dėmesio ir laikos, pramogaukite ir leiskite laisvalaikį kartu. O jeigu visgi tai įvyko, blogiausia ką galite padaryti, tai sukelti mylimo žmogaus pavydą. Gal praeityje pavydas ir kurstė meilę, šiais metais tai gali atsisukti prieš Jus.

Jautis

Labai tikėtina, kad 2015 metais vienišas Jautis sutiks savo gyvenimo meilę. Beje tai greičiausiai įvyks toli nuo namų, komandiruotėje, ar poilsinėje kelionėje. Naujai užgimę jausmai apvers Jaučio gyvenimą aukštyn kojomis ir pripildys jį laimės akimirkų. Jausitės lyg ant sparnų. Visgi 2015 metų meilės horoskopas pataria nepulti stačia galva į naujus santykius. Pirmiausia turite pažinti žmogų, suprasti jo jausmus ir siekius. Gali būti, kad ryšys su Jumis jam kažkuo naudingas ir meile iš jo pusės net nekvepia.

Poroje gyvenantis Jautis brangins šalia esantį žmogų. Geriau pradėsite suprasti vienas kitą, labiau stengsitės vienas dėl kito, jausite santykių šilumą ir harmoniją. Ožkos metai paliks daug nepamirštamų prisiminimų.

Dvyniai

Vieniši Dvyniai Ožkos metais mėgausis laisve ir naujais romanais. Jie bus žavūs, šmaikštūs ir nesunkiai apsuks galvą ne vienam priešingos lyties atstovui. Bus daug flirto ir romantiškų akimirkų. Puiku, neribokite savęs. Gali būti, kad šiais metais sutiksite tą vienintelį, kurio jau kurį laiką dairotės.

Jeigu jau turite antrąją puselę, tačiau dar nesate susituokę, greičiausiai 2015 metais nuspręsite likusį gyvenimą praleisti kartu. Tačiau tam gali nepritarti artimi žmonės. Visgi turėtumėte vadovautis savo jausmais, o ne artimųjų nuomone. Ruduo labai tiks santuokai, kuo daugelis Dvynių ir pasinaudos.

Rudens laikotarpiu santuokoje gyvenančių Dvynių namuose gali susitelkti audros debesys. Kad to išvengtumėte, turėtumėte būti pakantesni savo išrinktajam (išrinktajai), stengtis nesukelti konfliktinių situacijų ir išlaikyti šiltus santykius. Šeimoje jau kilusius nesutarimus dažnu atveju padės išspręsti nuoširdus pokalbis.

Vėžys

Turintis šeimą Vėžys 2015 metų pirmąjį pusmetį praleis gana ramiai. Tiesa jau nuo metų pradžios jis bus tiek užsiėmęs savo profesine veikla, kad santykiai su partneriu gali tapti per daug formalūs. 2015 meilės horoskopas pataria dažniau leisti laisvalaikį kartu, planuoti linksmas išvykas, romantiškas vakarienes, kad esant tokioms aplinkybėms sutuoktiniai neatitoltų vienas nuo kito.

Vieniši Vėžio ženklo atstovai nuo metų pradžios mėgausis gerbėjų dėmesiu, daug flirtuos. Pavasarį Vėžys sutiks žmogų, kuris Vėžio ženklo atstovą supras ir priims tokį, koks jis yra. Tai gali būti naujos, gražios meilės pradžia.

Taip pat skaitykite: Ar patikima yra astrologija?

Metų pabaigoje paaštrės santykiai su mylimuoju (mylimąja). Šeimose padažnės barniai, konfliktai.

Liūtas

Vienišų Liūtų asmeniniame gyvenime netrūks flirto ir romantikos. Jie bus žavūs, šmaikštūs ir nesunkiai apsuks galvą ne vienam priešingos lyties atstovui. Gali būti, kad šiais metais sutiksite tą vienintelį, kurio jau kurį laiką dairotės.

Jeigu jau radote savo antrąją puselę ir kurį laiką bendraujate, vertėtų pagalvoti apie naują santykių etapą, 2015 metai tam labai tinkami.

Poroje gyvenantis Liūtas mėgausis vedybiniu gyvenimu ir brangins šalia esantį žmogų. Visus 2015 metus Liūtas bus pakantus ir švelnus savo sutuoktiniui, stengsis nesukurti konfliktinių situacijų ir išlaikyti šiltus

Mergelė

Ožkos metais vieniša Mergelė gali patekti į meilės trikampį, pajusti šiltus jausmus žmogui, kuris jau turi šeimą. Šie santykiai gali klostytis įvairiai, tačiau bet kuriuo atveju, tai bus gana sudėtinga, o gal net skaudi patirtis. Jus ir Jūsų simpatiją persekios kaltės jausmas, be to turėsite slapstytis, dėl ko jausitės nepilnaverčiai. Na o jeigu Jūsų naujos meilės objektas bus vienišas, santykiai klostysis tiesiog puikiai, žinoma jeigu nestabdysite.

Poroje gyvenančios ar šeimą turinčios Mergelės kurs ateities planus su savo išrinktuoju (išrinktąja). Tikėtina, kad persikelsite į kitą gyvenamąją vietą, įsigysite nekilnojamojo turto ar nuspręsite susiremontuoti būstą, kuriame gyvenate. Viskas bus tik į gerą, svarbiausia nedarykite reikšmingų sprendimų vieni, atsižvelkite ir į partnerio norus.

Kiek sudėtingesnė gali būti 2015 metų pabaiga. Šiuo laikotarpiu meilės horoskopas 2015 pataria vengti konfliktų ir santykių aiškinimosi su artimaisiais. Menkiausias barnis gali labai pabloginti santykius šeimoje. Šiuo metu netgi tvirtos santuokos patirs krizę.

Svarstyklės

Vienišos Svarstyklės mėgausis laisve ir naujais romanais. Visgi tik nedaugelis Svarstyklių 2015 metais užmegs ilgalaikius santykius. Pirmąjį metų pusmetį itin trauks prabanga, todėl gali būti, kad susižavėsite ne žmogumi, o jo turtais, ko pasekoje iš tokių santykių tiesiog nieko gero neišeis. Jau antrąjį metų pusmetį suprasite, kad klydote, kad Jums reikia tikrų jausmų ir pasistengsite viską pakeisti. Nenusiminkite, ateitis viską sudėlios į savo vietas, reikia tik palaukti.

Jeigu jau seniai turite antrąją puselę, labai tikėtina, kad Ožkos metais pagaliau suprasite, jog šalia esantis žmogus Jums ne tik labai brangus, bet ir patikimas partneris, puikus draugas, su kuriuo eiti per gyvenimą lengva ir smagu.

Skorpionas

Ožkos metais galimi dideli pokyčiai Skorpionų asmeniniame gyvenime. Didelė tikimybė, kad sutiksite žmogų, su kuriuo užsimegs stiprus ilgalaikis ryšys. Jeigu vienišam Skorpionui tai bus didelės meilės ir laimės periodas, tai jau turinčiam partnerį tai sukels didelių emocinių išgyvenimų ir nesibaigiančius barnius šeimoje. Neištikimybė gali baigtis skyrybomis, todėl meilės horoskopas Skorpionui pataria kuo greičiau apsispręsti, kas jam svarbiau, nauja meilė ar šeima. Jeigu jau 2014 metais buvote nepatenkinti atšalusiai santykiais su sutuoktiniu, greičiausiai šiais metais apsispręs nutraukti santuoką. Tie Skorpionai, kurių šeimose vyrauja meilė ir supratimas, nepasiduos pagundoms. Jie bus užsiėmę jaukaus namų lizdo kūrimu.

Taip pat skaitykite: Magiškasis daktaro Di kristalas

Vieniši ženklo atstovai greičiausiai džiaugsis naujai užgimusiais jausmais. Tik gali būti, kad savo meilės objektu jie pasirinks jau įsipareigojusį žmogų.

Šaulys

Vieniši ir netgi turintys antrą pusę Šauliai nevengs flirto ir trumpalaikių meilės ryšių, todėl Šaulio santykiai su partneriu gali pašlyti. Be to Šaulio tiesmukumas, noras pamokslauti sukels partnerio nepasitenkinimą, bet pats Šaulys bus tiek užsiėmęs, kad to net nepastebės. Čia iškyla reali santykių atšalimo grėsmė. To Šaulys nesunkiai išvengs jei skirs laiko savo partneriui, parodys truputį dėmesio ir šilumos. Tokios Šaulio pastangos atsipirks ir metų pabaigoje asmeniniai santykiai pakryps gera linkme.

Vasarą pasisaugokite apgavysčių, intrigų bei apkalbų. Antrąjį pusmetį vienišas Šaulys gali sutikti žmogų, kuriam pajus stiprius jausmus. Ir tai gali būti naujų gražių santykių pradžia.

Ožiaragis

Jau nuo 2015 metų pavasario net labai uždari Ožiaragiai taps atviresni ir jausmingesni, nevengs parodyti savo emocijų ir su malonumu leisis į flirtą ir meilės nuotykius. Dažnu atveju nežiūrėsite į užsimezgusį ryšį rimtai, Jums tai bus tarsi malonus žaidimas, be jokių minčių į ateitį. Jeigu kažkas Jums rodo išskirtinį dėmesį, o Jūsų ketinimai nėra rimti, geriau nežaiskite žmonių jausmais.

Poroje gyvenantys Ožiaragiai taip pat degs aistra ir nevengs flirtuoti su priešingos lyties atstovais. Ožiaragio partneris gali tuo pasinaudoti, kad atgaivintų priblėsusią aistrą miegamajame. Tokiu atveju santykiai tarsi atgims iš naujo. Tačiau jeigu jis bus per daug užsiėmęs ir neskirs Ožiaragiui reikiamo dėmesio, Ožiaragis savo aistrą gali dalinti kitur.

Vandenis

Vieniši Vandeniai daug flirtuos, turės ir trumpalaikių meilės nuotykių ir galimybių užmegzti ilgalaikius santykius. Pirmasis 2015-ųjų metų pusmetis žada Vandeniui intriguojančią pažintį su priešingos lyties atstovu. Jeigu esate vieniši, gali būti, kad pagaliau rasite tai, ko ilgai ieškojote. 2015 metų meilės horoskopas pataria neskubinti įvykių. Per daug nerodykite jausmų, kol nebūsite įsitikinę kad jie tikri. Stenkitės geriau pažinti savo naujos meilės objektą, kad ateityje netektų nusivilti.

Poroje gyvenantis Vandenis gali nejučia kurstyti konfliktus. Būsite itin linkę vadovauti savo išrinktajam (išrinktajai), kabinėsitės prie smulkmenų taip ne juokais pykdydamas partnerį. Jeigu kartu gyvenate jau seniai, partneris bus linkęs atleisti Jūsų išsišokimus, galvodamas, kad tai laikina, tačiau jeigu santykiai dar labai jauni, jis gali pagalvoti, kad taip bus visada ir kažin ar norės juos tęsti.

Žuvys

Žuvys labai romantiškas zodiako ženklas. 2015 metais jo neaplenks meilės pergyvenimai. Tačiau Žuvų jausmai bus labai nepastovūs. Tai jis jaus didelį potraukį savo partneriui, asistuos jam, lepins brangiomis dovanomis, tai abejos santykiais ir dairysis naujos meilės, ieškos savo idealo. Žuvims Ožkos metais norėsis pastovumo, ramybės, bet jį neapleis abejonės ar jis pasirinko tinkamą partnerį. Nors abejonių bus daug, visgi rudenį galite ryžtis vestuvėms.

Šeimą jau sukūrusios Žuvys pirmąjį 2015 metų pusmetį džiaugsis šiltais santykiais šeimoje, mėgausis romantiškomis akimirkomis kartu. Bet antrąjį metų pusmetį Žuvys pasiges aštresnių pojūčių, nevengs flirtuoti ir gali net užmegzti santykius už šeimos ribų.

PatarimuPasaulis.lt

Никто не решился оставить свой комментарий.
Будь-те первым, поделитесь мнением с остальными.
avatar