Меню
Назад Главная » Каталог статей » NSO, Ateiviai

Žmonijos gelbėtojai iš kosmoso

ŽEMĖS GYVENTOJŲ TURIMAS ATOMINIS GINKLAS ATEIVIAMS LABAI NEPATINKA. JIE NE TIK PERSPĖJA ŽMONES, ATSIRADUS BET KOKIAI PROGAI, BET IR PATYS IMASI VEIKSMŲ, PADEDANČIŲ PAŠALINTI BRANDUOLINĘ GRĖSMĘ.

Hirosimos tragedija Vietname nepasikartos

2010-ais metais šeši JAV karinių oro pajėgų atsargos karininkai, kurie tarnavo raketinėse bazėse, surengė spaudos konferenciją. Vienas jų, kapitonas Robertas Salasas, pareiškė, kad jis ir daug kitų kariškių ne kartą stebėjo virš bazių neatpažintus skraidančius objektus. Kapitonas papasakojo, kad 1967-ųjų m. kovo 16 d. toks objektas pasirodė virš „Malmstorm“ bazės Montanos valstijoje (JAV): „Tai buvo mano budėjimo dieną. Didelis cigaro formos NSO, kuris skleidė ryškią raudoną šviesą, apie 4 valandą ryte pasirodė danguje virš bazės ir beveik pusę valandos kabėjo virš šachtų su branduolinėmis raketomis „Minuteman“. Praėjus 15-ai minučių po to, kai objektas pasišalino, buvo pastebėta, kad visų 10-ies raketų paleidimo mechanizmai neveikia. Vėliau Pentagono ekspertai taip ir nenustatė gedimo priežasties. Tas pats objektas virš bazės pasirodė po savaitės, ir vėl buvo pastebėti raketų mechanizmų gedimai “.

Salaso pranešimas sukėlė didžiulį susidomėjimą ufologų tarpe. 1967-ais metais tapo aišku, kad JAV nelaimės karo Vietname. Amerikiečių armija buvo stumiama į pietus, patirdama didžiulius nuostolius. Norint pakeisti situaciją, amerikiečiai turėjo Vietname susprogdinti vieną ar net kelias atomines bombas. Vyriausybėje ir senate vyko slaptos konsultacijos šiuo klausimu, informacija apie kurias nutekėjo ir tapo žinoma Sovietų Sąjungos žvalgybai.

Yra manoma, kad tuomet ir įvyko eilinis amerikiečių specialiųjų tarnybų atstovų susitikimas su ateiviais. Nemažai tyrinėtojų teigia, kad tokie kontaktai nuolat vyksta nuo XX amžiaus 6-o dešimtmečio vidurio, kai prezidento Eizenhauerio vyriausybė sudarė sutartį su viena ateivių rase. 1967-ųjų metų susitikime buvo svarstomas klausimas apie galimybę panaudoti atominį ginklą Vietname. Ateiviai buvo kategoriškai prieš. Tačiau JAV vyriausybė dvejojo - armija patyrė milžiniškus nuostolius, beveik visiškai nusilpo kovinė dvasia, greitai nebebus kam eiti į ataką.

Matydami, kad įkalbinėjimai nepadeda, oreiviai pagrasino, kad paralyžuos visą JAV branduolinę ginkluotę. Savo žodžių rimtumą jie įrodė 1697-ųjų metų kovo 16 d. Branduolinės raketos „Minutemanu buvo išvestos iš rikiuotės ne tik „Malmstorm“ bazėje, bet ir kituose panašiuose objektuose. Ir virš kitų bazių, kuriose sugedo branduolinių raketų mechanizmai, buvo pastebėti ateivių NSO. Amerikiečių ufologai įsitikinę, kad būtent šie įvykiai, o ne humaniškumas ir privertė JAV vyriausybę atsisakyti panaudoti branduolinį, ginklą Vietname.

Atominė bomba -ATEIVIŲ „GALVOS SKAUSMAS"

Terminas „NSO“ atsirado tuo pačiu metu, kai prasidėjo branduolinio ginklo era. Dar 1945-ųjų metų liepos mėnesį danguje virš Alamogordo (Naujosios Meksikos valstija) pirmojo atominio ginklo bandymų metu buvo matomas nežinomas skraidantis objektas, kuris tuo metu buvo palaikytas sovietų šnipinėjimo aparatu. Nuo to laiko iki šių dienų NSO visada būna šalia, kai vyksta branduolinio ginklo bandymai ar paleidžiamos raketos. Ateivių aparatai reguliariai pasirodo virš raketinių bazių ir šachtų su branduolinėmis raketomis, jie lydi bombonešius su branduoline ginkluote ir karinius atominius povandeninius laivus.

NSO ne tik stebi Žemės gyventojų branduolinį ginklą, bet ir stengiasi jį paveikti. Aprašytasis 1967-ųjų m. kovo 16-os dienos epizodas tikrai nėra vienintelis. Kažkas panašaus nutiko 1963-iais metais, kai Teksaso valstijos poligone buvo vykdomas atominės bombos bandymas. Disko formos skraidantis aparatas beveik nejudėdamas kabėjo aukštai danguje. Praėjus vos sekundei po to, kai buvo nuspaustas raudonas mygtukas, skraidantis aparatas staigiai nusileido prie numatomo sprogimo vietos, po to didžiuliu greičiu vėl pakilo aukštyn ir išnyko iš akių. Sprogimas įvyko tik po 3,5 minutės. Ekspertai niekaip negalėjo nustatyti priežasties, kodėl taip buvo, nes tiek pagrindinė, tiek dubliuojanti aparatūra veikė tvarkingai.

Gana gerai žinoma apie įvykį, kuris nutiko SSRS Strateginės paskirties raketinės kariuomenės 50-ojoje divizijoje Priekarpatėje. J 983-ųjų metų spalio mėnesį virš divizijos danguje pasirodė keletas NSO. Beveik keturias valandas ateivių aparatai tai pasirodydavo, tai vėl išnykdavo, judėdami tokiu greičiu, koks žemiškajai technikai yra nepasiekiamas.

Vienu metu, kai danguje vėl pasirodė NSO, divizijos kontrolės punkte netikėtai. ėmė mirksėti signalinės lemputės. Iš karto aktyvavosi raketinio komplekso automatinio valdymo sistema, nesuprantamu būdu buvo pradėta vykdyti programa, turinti paleisti branduolines raketas į taikinius JAV. Tačiau raketų paleidimas buvo galimas tik tada, kai iš Maskvos gaunamas patvirtinimo kodas. Kodo nebuvo, valdymo sistema po trumpo laiko savaime išsijungė.

Vėliau paaiškėjo, kad tuo pačiu metu vienoje JAV raketinėje bazėje vyko tokie patys dalykai. Pasirodžius NSO, pradėjo veikti raketų paleidimo sistema, kuri po to savaime atsijungė. Galima pagalvoti, kad ateiviai atliko savo technikos, skirtos Žemės gyventojų branduolinio arsenalo neutralizacijai, bandymus.

ARTĖJA X DIENA

Kontaktų su Žemės gyventojais metu ateiviai dažnai kalba apie branduolinio ginklo keliamą pavojų. Bendraudami su žmonėmis, esančiais valdžioje, jie netgi gali kategoriškai pareikalauti sunaikinti šiuos ginklus. 1952-ųjų metų liepos 18 d. susitikimo su žymiu branduolinės fizikos mokslininku Van Teselu metu ateiviai liepė jam perduoti įsakymą JAV prezidentui nutraukti atominės bombos bandymus. Praėjus lygiai parai, naktį iš liepos 19-os į 20-ą, NSO atliko savo garsųjį skrydį virš Vašingtono, tarsi patvirtindami ateivių reikalavimus.

Ateiviai reikalauja sunaikinti ne tik branduolinius ginklus, bet ir viską, kas susiję su branduoline energija. 1995-ais metais susitikimo su žemiečiais metu ateiviai davė 100 metų terminą šiam reikalavimui įvykdyti. Jei to nebus padaryta, tai „visa žmonija bus sunaikinta, kaip kelianti pavojų kosmosui".

Neapsiribodami kalbomis su atskirais žmonėmis, ateiviai keletą kartų padarė savo pareiškimus per radiją ir televiziją. Platų visuomenės rezonansą sukėlė tris minutes trukęs ateivių įsikišimas į televizijos eterį, kuris įvyko Anglijoje.

1977-ųjų metų lapkričio 22 d. beveik pusėje Didžiosios Britanijos televizorių dingo vaizdas ir garsas. Iš televizijos studijos transliacija vyko be jokių sutrikimų, tačiau žmonės savo aparatais gaudė kažką pašalinio. Kažkas mechaniniu balsu pasakė, kad į Žemės gyventojus kreipiasi „Aštrono galaktikos vyriausybės" vardu. Balsas tvirtino, kad Žemės civilizaciją jau daug metų slapta stebi kito kosminio pasaulio atstovai. Šie atstovai padarė išvadą, kad žmonija eina pražūtingu keliu. Žmonės turi nedelsiant sunaikinti branduolinį ginklą ir atsisakyti bet kokio branduolinės energijos panaudojimo, nes gali pražudyti patys save, o planetą sugrąžinti dešimtis tūkstančių metų atgal.

Šį atsitikimą tyrė policija ir keletas mokslininkų komisijų, tame tarpe ir iš BBC kompanijos, tačiau jokio paaiškinimo nebuvo surasta. Toks „įsiterpimas" į televizijos transliaciją yra įmanomas, tačiau techniškai labai sunkiai įgyvendinamas. Tam reikalingi ypač didelio galingumo siųstuvai ir sistema, sudaryta iš kelių šimtų įspūdingo dydžio antenų. Anglijos teritorijoje to paprasčiausiai nebuvo.

Pastaraisiais metais irgi yra žinomi nepaprasti atsitikimai, kai ateiviai neutralizuoja žemiečių branduolinius ginklus. Kalbama apie „mėlyną spindulį" kuris sklinda iš ateivių NSO ir gali kovinę galvutę su branduoliniu užtaisu paversti didele ir nekenksminga „konservų skardine".

„Mėlynasis spindulys" gali būti ir kitos spalvos ar net visai nematomas. Jo prigimtis visiškai nežinoma, Žinoma tik tiek, kad jis pasižymi tokiomis pačiomis prasiskverbimo per medžiagą savybėmis, kaip ir rentgeno spinduliai. Į šachtą su branduolinėmis raketomis ar į bombonešį su atominėmis bombomis nukreiptas spindulys praeina pro korpusus, visus apsauginius sluoksnius ir pasiekia mirtiną užtaisą - uraną-235. Vyksta užtaiso bombardavimas elementariosiomis dalelėmis, dėl to atominė bomba nebetenka savo savybių ir nebegali susprogti.

Yra duomenų, kad ateiviai ruošiasi apšvitinti visus Žemėje esančius branduolinius objektus. Tai turi įvykti kažkokią X dieną. Gali būti, kad ši akcija yra suderinta su amerikiečiais, kuriems naudingas branduolinio ginklo neutralizavimas. Mūsų planetoje liks tik įprastinė ginkluotė, o tai reiškia, kad JAV turės karinę persvarą prieš bet kurią kitą pasaulio šalį.

Straipsnis parengtas pagal Тайны XX века
Никто не решился оставить свой комментарий.
Будь-те первым, поделитесь мнением с остальными.
avatar