Меню
Назад Главная » Каталог статей » NSO, Ateiviai

Ateiviai tarp mūsų

Yra manančių, kad nežemiškų civilizacijų atstovai slapta gyvena tarp mūsų. Dar vienas absurdiškas pramanas? Per visą žmonijos istoriją mažiausia penkios žinomos asmenybės buvo įtarinėjamos bent jau palaikančios labai glaudžius ryšius su nežemišku protu.

Leonardas Da Vinčis

Į istoriją L.Da Vinčis įėjo ne tik kaip didis tapytojas, bet ir kaip garsus mokslininkas, tyrinėtojas, išradėjas. Jis daug kuo lenkė savo laiką: darė atradimus anatomijoje, projektavo sudėtingus technikos įrenginius, apie kuriuos jo epochos žmonės nė nesvajojo - kūrė tankų ir povandeninių laivų, skraidymo aparatų ir parašiutų konstrukcijas... Deja, dienoraščius, kuriuose L.Da Vinčis aprašė savo projektus, mokslininkai sugebėjo perskaityti tik praėjus 500 metų po jo mirties. Priežastis buvo visai paprasta: užrašai buvo užšifruoti, norint juos perskaityti dienoraštį reikėjo priglausti prie veidrodžio!

Vladimiras Uljanovas - Leninas

Pagal vieną iš versijų ankstyvoje vaikystėje Volodią Uljanovą buvo pagrobę... ateiviai! Apie tai savo knygoje rašė garsus publicistas Igoris Buničius. Atseit buvo taip: 1873 m. rugpjūčio 14 d. virš Simbirsko buvo pastebėtas žydrai švytintis apvalios formos objektas. NSO daugiau kaip dvi valandas kybojo virš vienos miesto cerkvės varpinės. Tuo metu aplinkiniuose kaimuose masiškai krito gyvuliai. Tą pačią dieną Uljanovų šeimoje dingo trejų metų Volodia. Berniukas vaikštinėjo kieme su septynerių metų broliu Saša, bet tas negalėjo prisiminti akimirkos, kai broliukas dingo. Policija, į kurią kreipėsi mažylio tėvai, taip ir nesugebėjo aptikti jokių dingusiojo pėdsakų. Tačiau po dviejų savaičių berniuką aptiko iš šienapjūtės grįžtančių valstiečių būrelis. Jis visai neatrodė nusikamavęs, bet niekaip nereagavo į aplinkinius. Atrodė, kad jis net nepažino jo pasiimti atvažiavusių tėvų. Staiga vaikas labai aiškiai ištarė: „Po 75 metų atgims Izraelis!“ Daugiau jokių keistumų nebuvo pastebėta. Nuostabu tai, kad Leninas vos ne iki paskutinės gyvenimo dienos dirbo protinį darbą, rašė veikalus... Kai mokslininkai atvėrė jo kaukolę, pasirodė, kad beveik visos smegenys yra sukalkėjusios! Kaip tokios būklės žmogus galėjo išsaugoti normalius protinius gebėjimus?

Adolfas Hitleris

Žmonės jo kalbų klausydavosi tarsi užhipnotizuoti. Hitleriui kelis kartus mistiškai pavyko išvengti mirties. Jis inicijavo medicininius bandymus su kaliniais, kuriuos stebėdamas likdavo bejausmis. Jam valdant, buvo kuriamas „skraidančių lėkščių“ pavidalo ginklas. Sklido gandai, kad fiureris visai nenusižudė, o pasislėpė Antarktidoje. Ar tik ne ateiviai padėjo jam taip iškilti?

Elvis Preslis

Garsiojo dainininko gerbėjai iki šiol tiki, kad jų dievukas visai nemirė, o išskrido į gimtąją planetą, iš kurios kadaise atvyko į Žemę... Vienas britas net apsigynė daktaro disertaciją, įrodančią E.Preslio nežemišką kilmę. Praėjusio amžiaus 9-ojo deš. pabaigoje JAV atsirado sektų, laukiančių popžvaigždės antrojo atėjimo į Žemę.

Nika Turbina

Jaunoji poetė pelnė prestižinę tarptautinę premiją „Auksinis liūtas“ būdama 10 metų. Iki jos iš Rusijos poečių ja buvo apdovanota tik Ana Achmatova. Eilėraščiai Nikai ateidavo į galvą dažniausiai miegant ir buvo visai nevaikiški. Pati mergaitė tvirtino, kad juos jai skaito Dievas. Skaitant jos eilutes, sunku patikėti, kad jas sukūrė vaikas. Tiesa, Nika rašydavo su klaidomis, kaip ir dera pradinukei. Nikos gyvenimas buvo neilgas: 27 metų mergina žuvo, iškritusi pro langą. Ateiviams nelengva gyventi tarp žmonių...

Internete galima rasti forumų, kuriuose bendrauja žmonės, save vadinantys kitų planetų gyventojais. Dauguma juos laiko pamišėliais. Bet kai kurie ufologai mano, kad ateiviai išties gyvena šalia mūsų. „Demaskuoti“ juos galima pagal išvaizdą: pailgos formos galva, siauri klubai, aukštas ūgis... Be to, jie yra labai jautrūs. Jei sutikote tokį žmogų, labai gali būti, kad prieš jus - kitos civilizacijos atstovas.

Parengta pagal dienraščio „Respublika“ priedą „Julius/Brigita“,
 


Теги
Никто не решился оставить свой комментарий.
Будь-те первым, поделитесь мнением с остальными.
avatar