Меню
Назад Главная » Каталог статей » Burtai, Magija

SKAIČIUS VIENUOLIKA

11-ka reiškia nuodėmę ir atgailą. 11 yra šviesa ir jos nešėjas.
11-ka laikomas Tveriančiuoju skaičiumi. Tai bazinė vibracija ir negali būti supaprastinta. .
1+1=2 pažymi dualumą. .
11 pirminis; 1,3,4,7,11,18... Liuko skaičius.

Futbolą žaidžia 11 žaidėjų. Regbio kamuolys yra 11 colių ilgio. .
Saulės dėmių ciklas yra 11 m.
11-os spiralių labirintas Grojo piemens bažnyčioje Tequesta, Florida.
11 km/s greitis būtinas norint palikti Žemę. .
11 km yra didžiausias vandenyno gylis Marianų įduboje. .
1 pas. karas baigėsi 11.11 11 val. .
Mėnulyje nusileido „Apollo 11"

Astrologijoje 11 globoja draugystę, viltis, troškimus, socialinius ryšius.

Juozapas turėjo 11 brolių (Pr. 42:13)
Taip pat: Pr 32:22; 37:9; Iš 26:7; 26:8; 36:14; 36:15; Sk 29:20; Ist 1:2; Jos 15:51, 1 Kron 12:8-15

11-ka Dievo įsakymų
Romos katalikai sujungia pirmus du, o protestantai - paskutinius du, kad gautų 10. Jų numeravimas buvo pagrindinis svarstymų klausimas per protestantizmo reformaciją. Senajame testamente yra 3 įsakymų sąrašai ar dekalogai (gr. 10 žodžių). 2 pirmieji (Iš 20:1-17, Įst 5:6-21) labai panašūs ir sudaro tradicinį pagrindą, tuo tarpu trečiasis (Iš 34:11-26) labai skiriasi, nes jį sudaro, iš esmės, religiniai įsakymai. Bet tik paskutinis įvardintas 10 įsakymų.

11-ka siejama su Plutonu, juoda spalva, Skorpiono ženklu, skorpionu ir ereliu, 8-u namu bei raidėmis K ir V.

11-ka yra transformacijos ir augimo skaičius. Jis vadinamas meistro skaičiumi; kiti du - 22 ir 33, tačiau jiedu nedaug skiriami nuo suminių 4 ir 6 deriniuose su 11.

Ir kai 1-10 atitinka (baltą) šviesą, tai 11-ka yra juoda spalva (šviesos nebuvimas). Nušvitimas dažnai kyla iš sunkaus darbo. Numerologai sako 11-ka esant nušvitimo skaičiumi.

Skorpionas visada sietas su tamsa, kuri yra šviesos nebuvimas. 11-ka perdengia tiek šviesą, tiek tamsą junginyje su kitais skaičiais. 11-ka yra riba tarp didingumo ir savęs destrukcijos. Skorpionas sunkiai patiriamas. Bet gyvenimas nėra tas dalykas, kuris reikalautų palikti šviesą (Neptūną) ir įžengti į tamsą (Plutoną). Tai mums leidžia sužinoti, kiek turime šviesos.

Žemėje esame tam, kad pažintume gėrį ir blogį. Atkreipkite dėmesį, kad 11-ka sutraukimas į 2, kuris yra silpnas skaičius. Jis ne toks galingas ir stiprus kaip 1. Bet 11 sudarytas iš dviejų 1, taipogi - tad 1-no galia kame taip pat reiškiasi (Marsas yra Plutono kompanionas).

Kai įvyksta nelaimė, ji mus susilpnina, sukelia depresiją, liūdesį ir skausmą. Mes dažnai išaugame (sustiprėjame) jų akivaizdoje. Tai verčia mus pasikeisti, savo šviesą panaudoti kaip blykstę mūsų gyvenimo tamsoje. Taip, tai lengviau pasakyti nei padaryti.

Skorpiono archetipas - feniksas pakylantis iš pelenų. Tai mirtis ir prisikėlimas. Niekas nemėgsta mirimo fazės. Bet kai kūnas prisikelia, mes labai laimingi. 11 yra nusileidimas į pragarą prieš kylant į dangų.

Numerologijoje 9-i yra pabaiga. Iš tikrųjų, tai arti pabaigos, bet dar ne pati pabaiga. Paskutinė planeta yra Plutonas (ankstesnieji astrologai kai kurias Plutono savybes skyrė Neptūnai).

11-ka verčia kastis į žemę ir ieškoti (atsakymų). Graikai požemio dievą pavadino Hadu. Jis buvo Jupiterio ir neptūno brolis. Visos planetos turi šviesiąsias ir tamsiąsias puses. Taip ir 11. Kelias į dangų veda per pragarą. Skorpionai sprendimus gyvenime turi daryti labai atsargiai, nes linkę į kraštutinumus.

1) Tai dvigubas ženklas - Skorpiono ir Erelio, išreiškiantys tamsiąją ir šviesiąją puses. Liuciferio vardas duoda 11, taip pat ir Jėzaus. Vienas Dievas, kitas Šėtonas.

Plutonas nusileidęs yra Jaučio ženkle (Valdžia ir Pinigai). Plutonas yra galia ir 'seni' pinigai, ankstesnė galia ir pinigai kaip opozicija naujiems. Plutonas iškilęs Mergelės ženkle, nuopuolis - Svarstyklėse. Mergelės prižiūrimos Merkurijaus (mąstymas, išmintis). Plutonas valdo Skorpioną - pasikasti po visais dalykais. Skorpionas susijęs su atsinaujinimu ir gydymu. Mergelė su sveikata ir patarnavimais. Svarstyklės nebando įtakoti, jos teka bendrąja vaga. Joms nereikia jokių materialiųjų gėrybių.

2) Plutonas visus Zodiako ženklus pereina per 248 m. Dėl elipsinės orbitos ne visuose ženkluose užsibūna vienodai. Spartėja nuo Liūto iki Ožiaragio. Greičiausiai prabėga savąjį Skorpiono ženklą (apie 11 m.), lėtėja nuo Vandenio iki Vėžio. Ilgiausias laikotarpis yra 33 m., - kai jis toliausiai nuo Saulės (Skorpione - arčiausia Žemės). Būdama tolimiausia planeta gauna mažiausia Saulės šviesos - iš čia ir juoda spalva. Spalva, kurios baiminamės labiausiai.

Pas Mazzaroth Skorpionas išreiškia vabzdį, pasiruošusį gelti. Jis žymi nuodėmę ir tamsą, kai nežinome apie šviesą (Neptūno pozityviąją pusę). Jis išreiškia dvasinės ir laikinos (ar fizinės) mirties koncepciją. Kaip ir atgailą per išpirką, naują gyvenimą per gerus darbus.

3) Skorpionas - vabzdys su geluonimi gyvenantis daugiausia sausuose rajonuose. Jis įsirausia į smėlį, kad apsisaugotų nuo karščio, Jis naktinis gyvūnas, teikiantis pirmenybę tamsai.

Erelis yra paukštis gyvenantis aukštai kalnuose, sklandantis aukštai danguje. Jis regi toli. Kai išeiname iš tamsos, esame kaip ereliai.

Į skorpioną panaši reptilija yra gyvatė, kuri taipogi gyvena sausuose rajonuose ir taipogi yra naktinis gyvūnas. Gydytojų simbolis irgi gyvatė. Ir geroji 11 pusė yra gydymas (tamsioji - mirtis). Biblijoje dviejose vietose gyvatė atneša mirtį - pirmiausia su Ieva, kuri paragavusi pažinimo medžio vaisių į mirtį atvedė visą žmoniją. O Skaičių knygoje Viešpats užsiundė ugninėmis gyvatėmis, kurios kirto žmonėms ir daug izraelitų mirė. Žmonės piktžodžiavo ir Jehova juos baudė. Kai žmonės atgailavo, Mozė liepė žvelgti į gyvatę ant baslio. Kas tikėjo ir žvelgė, išgijo.


Никто не решился оставить свой комментарий.
Будь-те первым, поделитесь мнением с остальными.
avatar