Меню
Назад Главная » Каталог статей » Burtai, Magija

Šamanė buvusiam krepšininkui Einikiui padėjo atsikratyti juodosios magijos

„Mus sutiko vieni žmonės, o išlydėjo visai kiti. Diena ir naktis“, – patikino buvusio krepšininko Gintaro Einikio ir jo žmonos Jurgitos namuose pabuvojusi bioenergetikė, aiškiaregė Irina Taranė. Moteris iš Rygos į Klaipėdą vyko specialiai, sutikusi nusifilmuoti TV3 laidoje „Kelionė pas šamaną“ ir pasiryžusi iš problemų išvaduoti į alkoholį ir smurtą šeimoje įklimpusį G. Einikį. Sako, kad užteko vieno žvilgsnio, pokalbio su garsiu krepšininku, kad suprastų, jog ji turi reikalą su juodąją magija.

„Šeimininkams pati papasakojau apie jų praeitį, kada ir kur jie neteisingai pasielgė ir mano žodžiams jie neprieštaravo. Supratau, kad veikiant juodajai magijai porai nesisekė gyvenime, jie ėmė neapkęsti vienas kito, pykosi, mušėsi. Gintaro gyvenimas ritosi nuokalnėn. Problema buvo ne jame. Iš šalies buvo padaryta viskas, kad krepšininkas pasijustų sugniuždytas, perlaužtu stuburu. Galiu pasakyt štai ką: kažkas padarė nuodėmę – griebėsi juodosios magijos, kad šitiems žmonėms nesisektų. Visą tai nuo jo pašalinau. Nuėmiau viską ir nuo jo žmonos – nuostabios, gražios moters. Išvaliau jų namus, kuriuose buvo susikaupę labai daug negatyvo. Jie jau paskambino man ir padėkojo, kad atvažiavau ir jiems padėjau“, – kalbėjo jaukiame sostinės viešbutyje išskirtinį interviu Alfa.lt sutikusi duoti Irina.Tobula figūra, akinama šypsena, madingi drabužiai ir šukuosena. Moderni, šiuolaikiška, dalykiška moteris I. Taranė nė iš tolo neprimena nenuspėjamos būtybės, šokančios aplink besiplaikstantį laužą ir murmančios pasauliečiams nesuprantamus žodžius. Irina dažnai meldžiasi, tačiau ne svetimam, o savam Dievui, kuris jai skyrė nelengvą užduotį – padėti žmonėms. Jos papasakotos tų žmonių istorijos šokiruoja, stebina, verčia susimąstyti. Tiesa, tik jūs patys galite nuspręsti tikėti jomis ar ne.

Gerbiama Irina, paviešinusi istoriją apie G. Einikį jūs gerokai rizikuojate. Kas bus, jeigu jūsų pastangos nepasiteisins ir jis vėl gyvens kaip gyvenęs?

Aš padariau ką galiu ir sugebu. Aš mačiau, kad prieš jį panaudota juodoji magija, kad yra problemos, taigi aš jas pašalinau ir netgi pasiunčiau apsaugą. Be to, šios šeimos nepaliksiu, nors ir esu įsitikinusi, kad viskas bus gerai. Aš už juos melsiuosi, siųsiu jiems geras mintis. Nes aš žinau, kaip juodoji magija gali suluošinti žmonių gyvenimus. Žmonės gali mirti, sveikas žmogus gali tapti bejėgiu ligoniu. Gali prireikti net operacijos.

Kokios jėgos ar žmonės manipuliuoja juodąja magija? Kas gali, moka, sugeba sugadinti kito žmogaus gyvenimą?

Kiekvienas žmogus – vis kita istorija. Kažkam juodąją magiją gali pasiųsti artimieji, pavydūs draugai ar draugės, bičiuliai. Į mane labai dažnai kreipiasi žmonės, kuriems juodąją magiją specialiai pasiuntė būtent artimieji. Dėl labai žemiškų priežasčių – jie dalijasi turtą, vienas iš kito nori atimti butą, pasiunčia ligą…

Kaip tai padaro? Siųsdami blogas mintis, prakeiksmus, blogą energiją?

Jie tai daro ne patys, o eina pas profesionalus, kurie tai atlieka profesionaliai. Kad žmogų sužlugdytų. Taip paveiktas netgi labai stiprus žmogus gali pasijusti blogai. Sakykime, prasidėjo tarpusavio ginčai, skandalai – žmogus pajuto, kad netenka energijos, ir prasideda…

Kaip apsisaugoti nuo juodosios magijos? Įmanoma jos išvengti?

To padaryti taip paprastai neįmanoma. Jeigu žmogus užkoduotas sirgti, kiek jis bevaikščiotų pas daktarus, jo būklė nesikeis, ir nė vienas gydytojas nesupras, kodėl taip yra. Tamsi energija veikia griaunančiai – atsisako vidaus organai, žmogus pradeda sirgti, ligos nesustabdo nei vaistai, niekas. Reikia panaikinti juodąją magiją ir uždėti apsaugą. O tada jau galvoti apie tolesnį gydymą – eiti pas gydytoją, kunigą, galbūt pradėti gydytis liaudiškomis priemonėmis.

Koks ženklas liudija, kad esame paveikti juodosios magijos?

Noriu pasakyti štai ką – jeigu žmogus pradeda sirgti keistomis ligomis, nuolat patenka į blogas situacijas, prasideda problemos šeimoje, versle, reiškia reikia ieškoti priežasties, kodėl viskas blogai klostosi. Matyt, kažkas padarė taip, kad jam pasidarytų blogai.

Kas gali tapti priešprieša juodajai magijai? Kas gali ją nuslopinti, neutralizuoti?

Tai gali būti maldos, dalyvavimas religinėse apeigose, tikėjimas Dievu, aukštesnėmis jėgomis, kurios tikrai padeda. Aš pati nuolat mintimis bendrauju su Dievu – kad jis man padėtų. Kad duotų jėgų padėti žmonėms. Meldžiuosi, kad mano artimiesiems viskas būtų gerai. Aš – nuoširdžiai tinkintis žmogus.

Vienus žmones kažkas skriaudžia, kitiems kažkas padeda. Tokiu atveju netgi sakoma – jis turi angelą sargą. Tokios būtybės egzistuoja?

Taip. Vieną kartą bendravau su žmogumi ir pamačiau vaizdinį – tarsi jo ateina pasiimti angelas. Ir iš tiesų, tas žmogus greitai išėjo iš šio pasaulio. Būtent iš tokių vaizdų aš papasakoju apie žmogaus praeitį ir dabartį.

Gerbiama Irina, aiškiaregių vis daugėja. Kuo jūs išskirtinė? Galite papasakoti apie save?

Aš esu ekstrasensė, bioenergetikė, liaudies gydytoja. Gyvenu Rygoje. Dirbu su žmonių fotografijomis, naikinu juodąją magiją ir suteikiu apsaugą. Galiu pasakyti, kas buvo yra ir bus. Kalbėdama aš dažnai piešiu. Iš tų piešinių ir sakinių atkuriu žmogaus gyvenimą. Galiu suteikti informaciją pagal žmogaus vardą ar jo fotografiją. Kartą man teko padėti vienai aštuoniolikmetei. Mergina prarado sąmonę namuose, trims minutėms buvo sustojusi jos širdis, atsidūrė reanimacijoje komos būsenos. Man buvo atvežta mergaitės fotografija. Pasirodė, kad ligos priežastis – didžiulis negatyvas iš išorės. Pradėjau valyti fotografiją, labai daug meldžiausi. Po trijų parų mergina atsibudo, netgi atsisėdo lovoje pati. Jai buvo atlikta operacija. Dar po trijų parų merginai grįžo atmintis, ji pradėjo kalbėti. Šiuo metu mergina jaučiasi puikiai ir jau baigė mokyklą. Padedant Dievui įvyko stebuklas. Mergaitė grįžo į gyvenimą.

Kada ir kodėl jūs susidomėjote aiškiaregyste?

Tai nutiko prieš keletą metų. Supratau, kad noriu kalbėtis su žmonėmis, juos gydyti, jiems padėti visą likusį gyvenimą. Į mane kreipiasi labai daug žmonių iš įvairiausių šalių. Būna taip, kad žmones priiminėju nuo ryto iki vakaro, be pertraukos. Ne visada lieka laiko sau. Kartais pamatau, kad jau vakaras, o aš dar neturėjau pertraukos, nieko nevalgiau, nežiūrėjau televizoriaus… Žmonės nori sužinti, kas su jais vyksta šiandieną, kas nutiks ateityje.

Kokiomis aplinkybėmis pajutote, kad turite ypatingų galių, galite padėti žmonėms?

Kartą viena moteris pasakė, kad vieną gražią dieną manyje pabus tokios jėgos, jog aš galėsiu energiją gaudyti iš kosmoso. Kartą pabandžiau įsivaizduoti vieną žmogų, ištiesiau į jo pusę ranką ir pradėjau gauti iš jo informaciją: kaip jis jaučiasi, gyvena, kas su juo nutiko. Pasijutau tarsi lakmuso popierėlis – pradėjau jausti netgi jo nuotaikas, nusiteikimus, kas su juo vyksta. Pradėjau matyti tam tikrus vaizdinius. Pirmieji mano klientai buvo mano pažįstami, draugai, artimieji. Jie man duodavo užduotis, aš jas vykdžiau, stengiausi ugdyti man Dievo duotą dovaną. Sėdėdavau nuo ryto iki vakaro juos skaitydama, matydavau, kad vis greičiau minėti vaizdai keičia vienas kitą. Po kurio laiko pro mano akis pradėjo plaukti vaizdai vienas po kito – tarsi kine.

Tai jūsų nekankina, nevargina?

Ne, aš į tai reaguoju labai ramiai. Taip pat ramiai bendrauju netgi su mirusiais – tiksliau jų vėlėmis. Jie dažnai man pasako, kur ieškoti tiesos, dingusių žmonių. Jaučiuosi tarpininku tarp mirusių giminaičių ir dingusiųjų. Labai dažnai mirusieji savo blogus darbus darantiems artimiesiems pasiunčia smerkiančią žinią. Tai išgirdę daugelis apsiverkia. Tai labai subtilu, sudėtinga, todėl aš pati pagalbos kartais kreipiuosi į savo mirusią prosenelę – kad ji man pasakytų, kaip elgtis.

Beje, kas buvo jūsų prosenelė? Gebėjimą skaityti žmonių nuotaikas paveldėjote su genais?

Ji gyveno Latgalijoje. Buvo lenkė, katalikė ir labai tikinti, laikydavosi visų pasninkų ir gydė žmones. Jos dukra, mano senelė, mokėjo burti kortomis. Mano mama turėjo stiprių energetinių galių – ant jos kūno laikydavosi prilipę šaukštai. Mano pasirodė stiprios rankos – aš jomis galiu viską jausti. Beje, mano 16-metis sūnus taip pat nepaprastas vaikinas. Kai žvilgteli, matau, kad tai nėra paprastas žvilgsnis.

Kaip žinia, neapsiribojate žmonių paieškomis, psichologine pagalba. Mokate ir daugiau įdomių dalykų?

Taip. Galiu pasakyti gyvas žmogus ar ne. Galiu gydyti per atstumą. Tai toks būdas, kai savo rankomis randu žmogui skaudamą vietą, uždegiminius procesus. Organus jaučiu per atstumą. Jeigu mano rankos tam tikroje vietoje pajunta šaltį, sunkumą ir sustoja, žinau, kad toje vietoje kažkas blogai.

Be viso to aš nuo neigiamos energijos išvalau namus ir butus, kuriuose žmonės negali gyventi, nes bijo. Pavyzdžiui, vidury nakties pradeda girgždėti grindys, kažkas vaikšto, kažkas lyg atidarinėja duris, girdisi prislopintas triukšmas, nors patalpoje nieko nėra.

Kaip manote – kas tai?

Tai dvasios tų žmonių, kurie numirė, bet dėl kažkokios tai priežasties nepaliko namų. Jeigu po mirties artimieji jų nepaleidžia, jų verkia, jie gali dešimt metų palikti tų namų. Vėlė kankinasi, jai bloga, bet ji neišeina. Kai kada stengiasi padėti, saugoti. Tačiau būna ir blogų dvasių. Žmonės pasakoja, kad vakarais, vos tik pradėjus snausti pajunta tarsi juos kažkas smaugtų. Tai – agresyvios dvasios. Kartą nuo blogos energijos išvaliau namą, kuris stovėjo labai senų kapinių vietoje. Keletą metų žmonės kankinosi, tačiau nerado galinčiųjų jiems padėti. Šiuo metu ten viskas pasikeitę – skambino man ir dėkojo, sakė, kad puikiai miega.

Jūs nebijote eiti į tokias vietas?

Ne, baimės aš nejaučiu. Žinau, kad turiu padaryti savo darbą – išvalyti erdvę nuo blogos energijos. Kaip aš tai darau? Į patalpą įeinu ištiesusi rankas, ir jeigu rankos pajuto šaltį, kliūtį ar žmogaus siluetą, jos sustingsta, o aš sustoju.

Kaip jums sekasi bendrauti su žmonėmis? Lengvai atspėjate, kuris geras, kuris blogas?

Taip. Mano labai gera intuicija. Ir jeigu aš jos nepaklausau, dažniausiai gailiuosi. Aš jaučiu, koks prieš mane žmogus, kaip jis pasielgs netrukus. Jis ramus, ar šiek tiek nerimauja.

Kaip jūs pati saugotės nuo neigiamos energijos ir juodosios magijos?

Susidūrusi su tokiais dalykais aš ginuosi. Gydomojo seanso metu saugau savo rankas. Bet esu dvasiškai stipri, mano stiprus charakteris, ir ji man iki šiol nepakenkė.

Ką daryti žmogui, įtariančiam, kad gali būti paveiktas juodosios magijos?

Įvairiai. Vienas tokioje situacijoje įsivaizduoja, kad jį ir kitą žmogų skiria stiklas, kitas tarsi apsigaubia stikliniu gaubtu, trečias gali laikyti sugniaužtą kumštį ar špygą. Būna visaip. Kažkas visiškai nekreipia dėmesio į tokius dalykus ir niekuo netiki.

Kaip atrodo jūsų namai? Primena šamanės būstą ar ne? Kiek laiko skiriate žmogui, ieškančiam pagalbos?

Mano namai – paprastas, šiuolaikinis butas. Tiesa, man patinka, kad aplinkui būtų gražu, švaru, jauku. Dažniausiai pas mane atėjusiam žmogui skiriu valandą, bet daugelis pas mane sėdėtų ir dvi. Tiesiog turiu paskirti laiko ir kitiems, pasilikti laiko sau, kitaip neteksiu visos energijos. Vakarais jaučiuosi labai pavargusi.

Jūs turite vyrą, draugą? Ar jums itin sunku jį išsirinkti?

Aš išsiskyrusi. Sakau, kad kitam vyrui dar ne laikas. Ateis laikas, ir aš jį sutiksiu.

Bet juk jau dabar galite jį pamatyti savo vaizdiniuose…

Mažiausiai domiuosi savimi. Buvo laikas, kai pasidomėjau, pamačiau, ir visa tai nutiko. Paprasčiausiai žinau, kad viskas bus puiku. Todėl jaučiuosi rami.

Alfa.lt

Никто не решился оставить свой комментарий.
Будь-те первым, поделитесь мнением с остальными.
avatar