Меню
Назад Главная » Каталог статей » Burtai, Magija

Astrologija ir skaičiai: ar žmogaus gimimo data lemia charakterio savybes?

Kodėl žmonės tiki astrologija? Iš tikrųjų, šį tikėjimą galima nagrinėti kaip daugumos neabejingumą prietarams. Astrologija siūlo daug dalykų, kurių žmogus trokšta: informaciją ir ateities garantijas, išeitį dar iškilsiančioms situacijoms spręsti, galimybę pasijusti kosmoso dalimi...

Tarsi iš anksto suplanuotos ir nepakeičiamos visatos dalimi kaip tik ir pasijuntama, kai kalba pakrypsta apie skaičius, su kuriais žmogus įžengia į šį pasaulį. Nejau iš tiesų gimimo data lemia žmogaus charakterio bruožus, sugebėjimus bei kitas psichines arba net fizines savybes? Galbūt svarbu ir kurią mėnesio ar metų dieną gimstama?

Šie painūs ir sunkiai atsakomi klausimai didina žmonių susidomėjimą astrologija, skaičiais, mistika, juolab kad tai, ką žmogus atranda tyrinėdamas save per astrologijos prizmę, neretai atrodo nenuginčijama tiesa.

Štai pateikiame pavyzdį, išplaukiantį iš žmogaus gimimo laiko - charakterio savybes, kurias, kaip teigiama, lemia gimimo datos skaičiai. Išbandykite patys ir galbūt galėsite bent sau atsakyti, kiek tiesos slypi skaičių astrologijoje.

#1 ATSISIŲSKITE SKAIČIUOKLĘ, kurioje tik įvedę savo ar draugo gimimo datą, detaliau sužinosite būtent tai datai būdingas charakterio savybes.

 

atsisiusti skaičiuokle.gif

#2
SUŽINOKITE SAVO GIMIMO SKAIČIŲ ir ką jis pasako apie Jus!

Gimimo data atskleidžia, kuo mes esame, ką puikiai sugebame atlikti ir ko ne bei kokie tikrieji įgimti mūsų gebėjimai. Tai taip pat nurodo, ko gyvenime vertėtų išmokti ir su kokių iššūkių nepabijoti.

Kad sužinotumėte savo Gimimo Skaičių, sudėkite visus gimimo datos skaičius kaip nurodyta pavyzdyje (žr. pavyzdį), kol liks tiktai vienaženklis skaičius.

Pavyzdys:

Jeigu gimėte 1960 m. birželio 23-ąją, Gimimo Skaičius sužinomas taip:

1960+6+23= 1989
1 + 9 + 8 + 9 = 27
2 + 7 = 9

Tuomet 9 - Gimimo Skaičius, kurio žmonėms būdingos tam tikros savybės!

Įsidėmėkite, kad Gimimo Skaičius neapriboja Jūsų galimybių „būti“ ir „tapti“ kažkuo, o tik suteikia Jūsų pasirinkimui daugiau spalvų.


GIMIMO SKAIČIAI

1 KŪRĖJAS

Tai originalūs, nuolat kupini naujų idėjų ir pasiūlymų žmonės, kuriems įgyvendinti šiuos sumanymus yra įgimta, natūralu. Jie mėgsta viską atlikti savaip, todėl neretai palaikomi užsispyrusiais ar net arogantiškais. Tačiau šio Gimimo Skaičiaus žmonės - dori, ištikimi ir saugantys paslaptis. Taip pat nestokoja diplomatijos įgūdžių, mėgsta imtis iniciatyvos, gana dažnai tai lyderiai ar bosai, mat jie mėgsta būti geriausi. „Pirmukai“ - atsakingi, sumanūs ir pasveria kiekvieną savo žingsnį, todėl ne ką mažiau atsakingais už savo veiksmus laiko aplinkinius – natūralu, jeigu kartais nedovanoja klaidos net žmogui iš artimųjų rato. Be jokios abejonės, tokiems žmonėms geriausia neturėti boso ir verstis individualia veikla.

2 TAIKDARYS

Šio Skaičiaus žmonėms įgimta diplomatija. Jie jaučia kitų poreikius, nuotaiką ir visuomet pirmiausia pagalvoja apie kitus ir tik tada apie save. Mąsto analitiškai, elgiasi intuityviai, nemėgsta būti vienumoje. Draugystė ir draugiškumas jiems labai svarbūs ir gali nulemti sėkmę gyvenime, tačiau antra vertus, jie mieliau skendėtų vienatvėje nei taptų aklų ir nesėkmingų santykių auka. Atsiriboję nuo natūralaus drovumo, šie žmonės turėtų labiau pasitikėti savimi bei laisvai save išreikšti, neatidėlioti svarbių reikalų rytdienai.

3 VAKARĖLIO SIELA

Idealistai, kūrybiški, lengvai bendraujantys, žavingi, romantiški ir gero būdo. Jie pradeda daug darbų, bet toli gražu ne visada juos užbaigia. Jie mėgsta daryti žmones laimingais ir yra pasirengę tam daug paaukoti. Tai žinomi ir populiarūs žmonės, kuriuos likusieji laiko savo idealais. „Trečiukams“ reikėtų išmokti matyti pasaulį kiek realesnėmis spalvomis.

4 KONSERVATORIUS

Nuovokaus proto, puoselėjantys tradicijas bei mėgstantys įsakinėti žmonės. Jie neįsivaizduoja gyvenimo be kasdienės rutinos, taip pat nebijo susitepti rankų ir sunkiai dirbti, ypač gamtoje, kuriai jaučia begalinį artumą. Jų kantrybė geležinė, atkaklumas nepalaužiamas, o užsispyrimas priverčia stebėtis aplinkinius. Šie žmonės turėtų išmokti šiek tiek nuolankumo ir prisitaikymo, taip pat dažniau atseikėti šiek tiek meilės sau.

5 INDIVIDUALISTAS

Tai tyrinėtojai iš prigimties. Nenumaldomas smalsumas, polinkis rizikuoti ir entuziastingai imtis veiklos – nuo viso to labai dažnai šie žmonės „nudega nagus“. Jiems kaip oro reikia įvairovės - rutinoje uždustų. Gyvenimą jie supranta kaip mokyklą, kurioje iš kiekvienos situacijos galima kažko pasimokyti – nuolat kirba koks neatsakytas klausimas. Prieš darydami išvadas, jie ne kartą viską pasveria ir įsitikina, kad vadovaujasi pagrįstais argumentais.

6 ROMANTIKAS

Maksimalistai, kuriems būtina jaustis reikalingiems, antraip jie nebus laimingi. Visuomet pasirengę padėti, pasirūpinti kitais, jie labai vertina šeimos ryšį. Jų sprendimai paremti emocijomis. „Šeštukai“ - itin ištikimi, mėgstantys menus, neretai tampantys gerais patarėjais ir net didžiais gyvenimo mokytojais. Jie vertina ištikimą draugystę, todėl atidžiai renkasi tikrus draugus. Šie žmonės turėtų išmokti skirti tai, ką jie gali pakeisti ir ko ne.

7 INTELEKTUALAS

Nenuilstantys paslėptos informacijos ieškotojai, kuriems per sunku daiktus ir reiškinius suvokti tokius, kokie iš tiesų yra. Emocijos visiškai neturi įtakos sprendimams. Jie nestokoja abejonių kiekviename žingsnyje, tačiau nemėgsta, kai suabejojama jais pačiais. Neskuba veikti, nes jų moto – lėtai, žingsnelis po žingsnelio laimėti lenktynes. Aplinkiniai juos priima kaip filosofus, daug išmanančius žmones, kartais gali palaikyti atsiskyrėliais. Jie mėgsta paslaptis ir gyvena savo pasaulyje. Šie žmonės turėtų pasimokyti to, kas priimtina ir kas ne šiame gyvenime.

8 DIDELIS VIRŠININKAS

Tai dažniausiai problemų sprendimą perimantys žmonės - profesionalūs, tiesmukiški, mėgstantys iš karto eiti prie reikalo, turintys teisingo sprendimo intuiciją ir nestokojantys ryžto. Jie kuria grandiozinius planus, o žmones geba vertinti objektyviai. Visais įmanomais būdais jie parodo savo viršenybę. Tokie žmonės turėtų išmokti spęsti remdamiesi savo, o ne kitų norais.

9 ATLIKĖJAS

Tai puikiai bendraujantys ir gebantys užimti kalbomis kiekvieną sutiktą kelyje. Taip pat labai rūpestingi ir dosnūs – atiduotų paskutines kelnes, kad tik padėtų. Jie charizmatiški ir labai lengvai pradeda pažintį. Aplinkiniams labai sunku juos suprasti, kadangi šie tarsi chameleonai prisitaiko prie minios ir situacijos. Juos lydi pavydėtina laimė, tačiau didelė tikimybė nukentėti nuo likimo išbandymų ir nuotaikos kraštutinumų. Kad sektųsi kitose gyvenimo srityse, jiems būtina pirmiausia išpilti meilės pamatus.
Теги
Никто не решился оставить свой комментарий.
Будь-те первым, поделитесь мнением с остальными.
avatar