Меню

Free protonmail

Назад Главная » Каталог статей » Paslaptingos/mistinės būtybės

Gamtosaugininkai, vykdydami kampaniją prieš žuvies gaudymą tralu, rugsėjo 16 d. pateikė precedento neturinčią filmuotą medžiagą, kurioje užfiksuotas legendinis jūros sutvėrimas, rašo "Phys.org". Mito apie jūros gyvatę kilmė – pasakojimai apie gyvatę, galinčią apversti laivą ir praryti įgulą, kurios ilgis gali siekti iki 11 metrų, o svoris – daugiau nei 250 kilogramų.

Mongolijos ir Rusijos mokslininkai bando išsiaiškinti keistų pėdsakų, kuriuos iš pirmo žvilgsnio galėjo palikti milžiniškas mokslui nežinomas roplys, mįslę. Šie pėdsakai periodiškai atsiranda prie sūraus Khyargas-Nuur ežero Mongolijoje pakrantės. Šis vienas didžiausių Mongolijos ežerų, kurio vidutinis gylis apie 50 metrų, yra vakarinėje šalies dalyje, Uvso provincijoje. Ežeras apsuptas dykumos.

Invazinės rūšys paprastai daugumai nerimą kelia dėl daromo poveikio ekosistemoms, tačiau viena tokių rūšių ypač pavojinga vyrams, mėgstantiems vandenyse maudytis nuogiems, rašo treehugger.com. Švedijos vyrai, mėgstantys į vandenį lįsti nuogi, perspėjami vilktis maudymosi kostiumus, nes jų jautriausiems organams iškilusi reali grėsmė.

Tik vakar pasirodė internetiniuose tinklalapiuose įdomi nufilmuota medžiaga, o jau sutraukė 1000 smalsuolių, o kas sakė , kad nėra ano pasaulio, paranormalių reiškinių. Japonija, cunamis, dvasia...

Nardytojas iš Baltarusijos Borisas, sugavęs jūrų velnią Norvegijos vandenyse, lengvu laimikiu ilgai nesidžiaugė – sugauta žuvis taip įsikirto į žvejo ranką, kad kilo grėsmė jos netekti, rašo dailymail.co.uk.

Biblija pagrįstai vadinama Knygų knyga. Tikintiesiems tai yra šventa knyga. Kūrybiškiems žmonėms ši knyga yra neišsemiamas įkvėpimo ir siužetų šaltinis. Kai kurie meno tyrinėtojai teigia, kad visa pasaulinė literatūra ir dailė (taip pat ir kinas, teatras, vaizduojamasis menas) yra paremti išskirtinai biblinėm1s istorijomis, o dailininkai ir tapytojai kol kas nieko geresnio už šias istorijas nesugalvojo.

Australijos narams pavyko nufotografuoti itin retą prie Tasmanijos krantų gyvenantį jūrų gyvį –Pyrostremma spinosum arba pirosomą (anlg. – pyrosome). Tai – retas okeanų faunos atstovas, dar vadinamas "jūros vienaragiu", o išauga iki 30 metrų (maždaug 2 autobusų) ilgio.

Legendos apie Džersio velnią (Jersey Devil) sklando maždaug nuo XVIII a. vidurio. Tuo metu jo pasirodymas, visuomenės manymu, pranašavo karo pradžią, nes jį matydavo prieš visus didesnius karus ir mūšius, kartais ir prieš gamtinius kataklizmus. Dažnesni liudijimai apie Džersio velnią pradėjo rastis tik XIX a. pradžioje. Tyrėjų paskaičiavimais, per tris Džersio velnio legendos egzistavimo šimtmečius, būta virš 2000 pranešimų apie jį. Mūsų laikais pranešimai apie šį padarą yra reti, bet jų vistiek pasitaiko.
Atskleista Pietų Afrikos Respublikoje rasto būtybės kūno paslaptis. Kuomet buvo aptiktas šis keistas sudžiuvęs padaras internete ėmė gana sparčiai plisti teorija, kad tai tiesioginis įrodymas dėl ateivių egzistavimo ir jų lankymosi Žemėje. Žinoma versijų būta ir kiek kitokių. Vieniems tai priminė sudegusį ruonį ar sudžiuvusį šuns kūną.

Prieš trejus metus, Kiryat Yam savivaldybė nusprendė paskelbti vieno milijono dolerių atlygį visiems, kurie pateiks neginčijamą įrodymą, kad gyvena undinė už miesto ribų Viduržemio jūros pakrantėje. Institucijos Kiryat pradėjo vis daugiau ir daugiau gauti pranešimų, kad Kiryat Yam jūros pakrantėje matė undinė. Apie Viduržemio jūros "Undinėlė" informuoja žvejai ir besimaudantys turistai ir gyventojai. Visi pasakoja apie magišką būtybę tą patį, nors vienas su kitu nėra pažįstami ir nebuvo susisiekia ankščiau.

Назад 1 2 3 4 5 Вперёд