Меню
Назад Главная » Каталог статей » NSO, Ateiviai

Masiniai antskrydžiai NSO

1965 m. balandį kai kurių šalių observatorijos orbitoje aplink Žemę 500 km aukštyje užfiksavo neatpažintą objektą, kurio skersmuo buvo ne mažesnis nei 10 km, o greitis buvo virš 30 tūkst. km/val. Tas įvykis sukėlė didelį nerimą JAV ir TSRS ir buvo aptariamas vadovų susitikime Ženevoje.

Cilindro ir cigaro formos NSO, kurių ilgis iki 1 km, stebėti 1957 m. Seligerio ežero rajone, 1967 m. virš Rod-Ailendo ir 1983 m. prie Jangejulio miesto Uzbekijoje. O 1994 m. virš Paryžiaus ir 1996 m. virš Kanados Jukono provincijos stebėti disko formos NSO, kurių skersmuo apie 1-1,5 km. 1997 m. Arizonos valstijos Memfio mesto gyventojai stebėjo NSO, forma panašų į šefroną, kurio dydis 3 km. O 2002 m. tokios pat formos ne mažiau 1,5 km dydžio objektas pasirodė virš Kalifornijos.

1985 m. Tokijo laikraštis „Japan Times“ išspausdino pranešimą, kad Kinijos laineris, skridęs virš Mongolijos maršrutu Pekinas-Paryžius, stebėjo milžinišką objektą, kurio ilgis 40-50 km, o plotis – 10 km, dideliu greičiu praskridusio pro lėktuvą pietų kryptimi.

1999 m. vasarą keturių centrinės Kinijos ir Pekino gyventojai stebėjo apie 10 km skersmens disko formos NSO, skridusio vakarų kryptimi vos 300-400 m aukštyje dviratininko greičiu. Objektas sukosi laikrodžio kryptimi ir pulsavo visomis vaivorykštės spalvomis. Jį užfiksavo palydovai, radiolokatoriai, lėktuvai; lydėjo kariniai malūnsparniai. O kai civilis lėktuvas lėtai praskrido virš šio NSO, tasai atliko kelių kilometrų staigų šuoktelėjimą į priekį.

Tačiau didžiausia sensacija yra 90-aisiais techninėmis priemonėmis užfiksuoti gigantiški taisyklingos geometrinės formos objektai. Šių objektų beveik negalima pastebėti matomame spektre, tačiau juos aiškiai fiksavo JAV atmosferos stebėjimo tarnybos infraraudonųjų spindulių kameros, buvusios geostacionarinėse orbitose 36 tūkst. km aukštyje pakibusiame palydove GOES-8. Užfiksuota:

  • 1992 m. nežinomas objektas apversto dubens formos, kurio skersmuo 400 km (!), Čilės pakrantėje ir disko formos 400 km skersmens NSO skrydis 10 tūkst. km greičiu ir 36 tūkst. km aukštyje virš Ramiojo vandenyno;
  • 1995 m. milžiniški disko formos objektai Ramiojo vandenyno pietinėje ir šiaurinėje dalyse bei virš Pietų Amerikos;
  • 1996 m. tokie pat objektai virš Atlanto vandenyno prie Brazilijos pakrantės, ir virš pietinės Pietų Amerikos dalies;
  • 1999 m. – sferinės formos ne mažiau nei 300 km, esantis 160 km aukštyje virš Vašingtono valstijos pakrantės.

1993 m. italas Orlando perėmė nuotrauką iš amerikiečių palydovo „Meteosat-3“, kurioje matosi milžiniškas tamsus diskas tokių pat dydžių kaip ir Čili pakrantės. O pulkininkas A. Plaksinas interviu laikraščiui „Izvestija“ pamini, kad 22-ojo MTI spec.laboratorija gavo pranešimų apie nežinomus objektus, kurių ilgis iki 200 km.

Žinoma, tų objektų dydžiai nusakyti apytiksliai, nes tikslūs duomenys galimi tik kai žinomas atstumas iki objekto. O tas faktas, kad tie objektai turėjo taisyklingą geometrinę diskų, dubenėlių ar cigarų formą, o objekte, pakibusiame Vašingtono valstijoje, buvo matomi net dideli langai, leidžia spėti, kad tai buvo milžiniški nežemiečių laivai, galintys talpinti milijonus ateivių. Tokių gigantiškų objektų pasirodymas – tai gana naujas globalus reiškinys, sukeliantis eilę klausimų: kas jie, kieno ir kam skirti?

Į tuos klausimus kol kas nėra atsakymų, tačiau jie aiškiai nežemiškos kilmės, o jų pasirodymas kelia susirūpinimą.

Taigi, filmo „Nepriklausomybės diena“ kūrėjai, pasirodo, neišsigalvojo milžiniško NSO, uždengiančio didelę dangaus skliauto dalį, o pasiėmė iš realios tikrovės. Tokių monstriškų dydžių objektų pasirodymu galima paaiškinti netikėtą tamsą giedrą dieną. 1904 m. gruodį Tenesio valstijos Memfio mieste staigi tamsa truko 15 min., o 1905 m. balandį tą pat patyrė Anglijos Vilbldono miesto gyventojai. 1911 m. netikėta tamsa beveik valandą truko JAV Kentukio valstijos Luisvilio mieste.

O 1886 m. 3 val. nuosekliai užtemdavo JAV teritorijos nuo vakarų iki rytų pakrantės. Beje, Viskonsino valstijoje toks užtemimas tetruko 10 min. Tai rodo, kad tokie trumpalaikiai aptemimai kyla dėl lėtai praskrendančių milžiniškų objektų.

Masiniai antskrydžiai

NSO stebimi per visą žmonijos istoriją. Kartais būdavo stebimos šimtų objektų grupės.

1883 m. Meksikos astronomas Ž. Bonila nufotografavo kelias apvalių ir cigaro formos objektų grupes, skridusių rikiuotėmis vienodais atstumais tarp laivų ir lėtai kertančių saulės diską. Grupėje buvo po 15-20 objektų, o viso suskaičiavo 283 objektus. Kitą dieną jis stebėjo dar 116 objektų. Prancūzų žurnale „Astronomija“ jų nutols nuo Žemės įvertintas maždaug 300 tūkst. km.

O 1913 m. sausio 9 d. visa 300 švytinčių objektų armada praskriejo per Kanados Saskačevano provinciją, Niujorko valstiją, Bermudų salas iki Sao-Roko iškyšulio rytinėje Pietų Amerikos pusėje – trasa apie 8000 km. Tas skrydis užfiksuotas 143 taškuose. Jie buvo pavadinti „Chanto bolidais“. Tai nebuvo bolidai, ir kai kurie mokslininkai išsakė nuomonę, kad dėl trinties ore bolidai negalėtų taip toli nuskrieti. Ir nepastebėta, kad kuris objektas būtų kritęs.
Armados priekyje skriejo didelis ugninės raudonos spalvos objektas, kurį sekė dešimt „bangų“ po 20-40 nedidelių objektų. Trasos aukštis – 40-50 km, o greitis – 8-10 km/sek.
O po 5 val. ta pačia trajektorija nuskrido dar kelios panašių objektų grupės.

Antrojo pasaulinio karo metu virš Ramiojo vandenyno stebėti du masiniai NSO pasirodymai. 1942 m. per 150 sidabrinės spalvos objektų keliomis grupėmis po 10-12 objektų viena eile praskrido virš Saliamono salų. O 1945 m. pradžioje JAV laivų, besiruošiančių pulti Okinavą ir plaukiusių palei Nansei-Šoto archipelagą, radiolokatoriai fiksavo 200-300 NSO, virš laivų praskridusių 600 m aukštyje 1600 km/val. greičiu. Vizualiai jų nesimatė.

1950 m. per 500 sidabriškų diskų be garso praskriejo virš draudžiamos atominių gamyklų zonos Niu Meksikos valstijoje. Juos stebėjo daugybė Farmingtono gyventojų.

1954-59 m. grupės po 100-125 objektus stebėtos virš Romos, Sardinijos ir Italijos Peskari miestu.

1965 m. tūkstančiai žmonių 8-se JAV valstijose stebėjo kelių NSO bangų skrydį iš šiaurės į pietus – nuo Pietų Dakotos iki Meksikos – ir tai užfiksavo 6-ių aviabazių radarai.

10-me dešimtm. NSO armados iš dešimčių objektų pakibdavo virš Meksiko bei Tepik-Naijarat bei Leono miestų, sudarydami tarsi žvaigždėtą dangų, kuriame kai kurios žvaigždės keitė vietą.

1910 m. milijonas Niujorko gyventojų 3 val. stebėjo šimtus praskriejančių švytinčių objektų – tai rašė viso pasaulio spauda. 1917 m. prie Portugalijos Fatimos kaimo figūra iš skaidraus rutulio trims vaikams žadėjo „didžiulį stebuklą“ spalio 13 d. Ir nurodytą dieną bei valandą 70 tūkst. susirinkusiųjų akyse pasirodė greitai besisukantis diskas, zigzagu nupikiravęs virš minios ir praskridęs virš jos skutamuoju skridimu. Per 10 min. jis dar kelis kartus pakilo aukštyn ir pralėkė virš išgąsdintų susirinkusiųjų galvų, o tada išnyko debesyse. Tai vadinamasis „Fatimos stebuklas“.

1954 m. futbolo mačo Venecijoje metu 10 tūkst. žiūrovų akyse virš stadiono triskart pralėkė du verpstės formos objektai.

1966 m. NSO pasirodė virš JAV Nga Trenčo karinės stovyklos pietų Vietname. Joje buvo apie 40 tūkst. žmonių. Tai buvo apvalus, švytintis 15 m skersmens objektas, pakibęs 150 m aukštyje ir viską aplink apšviečiantis. 6 stovyklos ir gretimos aviabazės dyzeliniai generatoriai nustojo veikti ir šviesos užgeso. Sustojo ir dviejų ketinusių kilti lėktuvų, 8 buldozerių ir kelių automobilių varikliai. Išsijungė ir reide stovėjusio tankerio elektros tiekimas.

1999 m. tūkstančių gyventojų akyse virš miesto pakibo trys trikampės formos NSO, ėmę prožektoriais naršyti po gatves. Sustojo tūkstančiai mašinų, kompiuterių ir buitinė elektronika. Po 15 min. jie akimirksniu dingo.

Никто не решился оставить свой комментарий.
Будь-те первым, поделитесь мнением с остальными.
avatar