Jaunas Lipetsko (Rusija) gyventojas tragiškai žuvo, kai vedamas smalsumo nusprendė nufilmuoti seno namo griovimo darbus. Manydamas, kad stovi saugiu atstumu, vyras išsitraukė mobilųjį telefoną ir pradėjo filmuoti sienos griovimo darbus. Pasirodo, rizikos neapskaičiavo nei jis, nei darbų saugą turėję užtikrinti darbuotojai.
1912 m. pavasarį spauda „Olimpiką“ pakrikštijo nepaskandinamu laivu. O „Titanikas“ tuo metu dar tebebuvo bandomas – bandymai baigėsi balandžio 2 d. Daugeliu charakteristikų jis buvo pranašesnis už savo vyresnįjį brolį: keliamoji galia buvo 1000 t didesnė, galėjo plukdyti 163 keleiviais daugiau, nes dėl racionalesnio išplanavimo buvo padidintas pirmos klasės kajučių kiekis.
Pasak kosmologijos ir teosofijos šalininkų, astralinis (arba subtilusis) pasaulis yra tarp kitų dviejų pasaulių – kietojo ir ugnies. Ezoterikai teigia, kad astraliniame pasaulyje gyvena angelai ir demonai, dievai, gamtos dvasios ir savižudžių sielos. Natūralia mirtimi mirusio žmogaus sielai astralinis pasaulis yra ta nežinoma sritis, kur ji patenka ilgos kelionės po anapusinius pasaulius pradžioje.
Žmogaus atsiradimo klausimas jau seniai žmonijai neduoda ramybės. Juk žmogus – vienintelis protingas sutvėrimas Žemėje. Būtent protas ir išskiria mus iš kitų įvairių Žemėje gyvenančių rūšių. Protingojo žmogaus – homo sapiens – atsiradimas neabejotinai susijęs su proto vystimųsi.
Dolerio istorija - tikras detektyvas. Iki šių dienų nenutyla ginčai dėl jo paslaptingo atsiradimo. Iki Pilietinio karo 1861 metais kiekviena JAV valstija turėjo savo valiutą. Beje, dar 1784 metais JAV Kongresas nusprendė, kad piniginis šalies vienetas vadinsis doleriu.