Меню

Free protonmail

Назад Главная » Каталог статей » Mistika
Per septyniolika darbo metų didis rusų poetas užsidirbo 255 tūkst. 180 rublių – arba 2,2 mln. JAV dolerių pagal dabartinį kursą. Birželio 6-ąją visa Rusija tradiciškai minėjo Aleksandro Puškino gimtadienį. Kaip visada, pasinaudojo šia proga priminti jaunajai kartai poeto indėlį į literatūrą ir rusų kalbos reformą.

Jaunas Lipetsko (Rusija) gyventojas tragiškai žuvo, kai vedamas smalsumo nusprendė nufilmuoti seno namo griovimo darbus. Manydamas, kad stovi saugiu atstumu, vyras išsitraukė mobilųjį telefoną ir pradėjo filmuoti sienos griovimo darbus. Pasirodo, rizikos neapskaičiavo nei jis, nei darbų saugą turėję užtikrinti darbuotojai.

Klausimas apie tai kas mūsų laukia po mirties, žmones domina jau daugybę amžių. Šiems tyrimams skirta daugybė publikacijų, užfiksuoti šimtų žmonių, kurie buvo patyrę klinikinę mirtį ir grįžo “iš anapus”, prisiminimai. Aname pasaulyje pabuvojo ir lenkų dailininkė Alicija Zentek. Ji apie tai papasakojo savo straipsnyje „molbertai”, kuris buvo atspausdintas žurnale „nleznany Swiat”.
Internete su nuoroda į naujienų svetaine Scienceray.com. pasirodė keistas straipsnis. Neva komanda iš aštuonių mokslininkų iš JAV ir Europos, komanda teigė, kad rado tris piramides Antarktidoje. Dvi piramidės yra 16 km. nuo kranto, o trečioji yra ant paties kranto. Mokslininkai teigia, kad piramidės pastatytos rankų darbo. Ir jai taip, tai teks greitai perrašyti Žemės istoriją. Juk pastatyti jas galėjo tik senovės civilizacijos, prieš milijonus metų- kai buvo šilta ir žaliavo aplinkui.

1912 m. pavasarį spauda „Olimpiką“ pakrikštijo nepaskandinamu laivu. O „Titanikas“ tuo metu dar tebebuvo bandomas – bandymai baigėsi balandžio 2 d. Daugeliu charakteristikų jis buvo pranašesnis už savo vyresnįjį brolį: keliamoji galia buvo 1000 t didesnė, galėjo plukdyti 163 keleiviais daugiau, nes dėl racionalesnio išplanavimo buvo padidintas pirmos klasės kajučių kiekis.

Kaimas Behata, Indijos Utar Pradešo valstija turi neįprastą šventyklą. Bėgant metams, jis prognozuoja valstiečių kritulių ateinančiam sezonui kiekį.

Pasak kosmologijos ir teosofijos šalininkų, astralinis (arba subtilusis) pasaulis yra tarp kitų dviejų pasaulių – kietojo ir ugnies. Ezoterikai teigia, kad astraliniame pasaulyje gyvena angelai ir demonai, dievai, gamtos dvasios ir savižudžių sielos. Natūralia mirtimi mirusio žmogaus sielai astralinis pasaulis yra ta nežinoma sritis, kur ji patenka ilgos kelionės po anapusinius pasaulius pradžioje.

Žmogaus atsiradimo klausimas jau seniai žmonijai neduoda ramybės. Juk žmogus – vienintelis protingas sutvėrimas Žemėje. Būtent protas ir išskiria mus iš kitų įvairių Žemėje gyvenančių rūšių. Protingojo žmogaus – homo sapiens – atsiradimas neabejotinai susijęs su proto vystimųsi.

Apie aklą būrėją Vangą iš Bulgarijos girdėjo daugelis. Jos pranašystės spausdinamos laikraščiuose, žurnaluose, knygose, jos nuolat sklando internete. Tačiau kurios iš jų yra tikros, o kurios - tiesiog geros kopijos, šiandien pasakyti nelengva. Anot garsios būrėjos, jau 2016 metais Europos laukia karas, o vėliau - ir išnykimas. Ar yra pagrindo bijoti? Kai kurie apžvalgininkai sako, kad, deja, tai neišvengiama...

Dolerio istorija - tikras detektyvas. Iki šių dienų nenutyla ginčai dėl jo paslaptingo atsiradimo. Iki Pilietinio karo 1861 metais kiekviena JAV valstija turėjo savo valiutą. Beje, dar 1784 metais JAV Kongresas nusprendė, kad piniginis šalies vienetas vadinsis doleriu.

Назад 1 2 ... 11 12 13 14 15 Вперёд