Меню
Назад Главная » Каталог статей » Civilizacijos paslaptys

Stiklinės piramidės Bermudų trikampio dugne

Paslaptingi laivų išnykimai nėra vienintelė Bermudų trikampio paslaptis. 1991 metais okeanologas daktaras V.Mejeris aptiko 700 metrų gylyje keistas konstrukcijas, panašias į piramides. Šie pastatai turėjo tiesiog gigantiškus išmatavimus. Pagal aukštį jie tris kartus pranoko didžiausią pasaulyje Cheopso piramidę, esančią sausumoje.

Mokslininkas atliko tyrimus ir išsiaiškino, kad piramidės buvo padarytos iš labai glotnios medžiagos, galbūt storo stiklo. Mejeris mano, kad piramidžių amžius neturėtų viršyti pusamžio, iš ko seka tai, kad piramidės negalėjo būti pastatytos senovinių civilizacijų. Šiuo metų tai yra labai ginčytinas klausimas ir dauguma mokslininkų vis dėlto mano, kad tai ir yra tos spindinčios piramidės, apie kurias rašė Platonas.

Šios piramidės yra pačiame Bermudų trikampio viduryje. Mokslininko manymu, jeigu žmonėms pasiseks įminti mįsles, susietas su keistomis piramidėmis, gali būti, kad tai duos atsakymą arba bent užuomazgą apie Bermudų trikampio anomalijų prigimtį.

Žinia sukėlė didelį furorą. Mejeris pravedė konferenciją Bahamuose, kurioje supažindino žurnalistus su tiksliomis piramidžių koordinatėmis, jų atvaizdų grafikais, fotografijomis ir echogramomis, o taip pat ir su pranešimu apie tyrimus.

Dėka hidrolokatorių ir kompiuterizuotų analizatorių, įrengtų laive, pavyko gauti piramidžių vaizdą, pagal kurį galima teigti, kad piramidės paviršius yra visiškai glotnus, ant jo nėra dumblių ar kitų vandenyno floros ir faunos formų. Ant medžiagos, iš kurios buvo sukurtos paslaptingos piramidės, nebuvo jokių jungčių, įtrūkimų. Piramidės buvo lyg sukurtos iš vieno monolitinio gabalo. Mejeris pasakė, kad piramidžių statymo technologija nėra žinoma šiuolaikiniam mokslui. Mejerio teigimu, būtinas detalus piramidžių tyrimas po vandeniu.

Tačiau po konferencijos Bahamose praktiškai pradingo pranešimai masinės informacijos priemonėse apie paslaptingas piramides. Kyla jausmas, kad kažkas tyčia slepia visą informaciją nuo plačios visuomenės.

Greičiausiai tai susieta su tuo, kad Bermudų trikampio rajone dažnai yra stebimi NSO nusileidimai į vandenį ir staigūs pakilimai virš jo. Mokslo ekspertai ir JAV specialių tarnybų darbuotojai mano, kad šis kompleksas sukuria daug energijos, dėl ko ir vyksta anomalūs reiškiniai. Visai tikėtina, kad stiklinės piramidės yra tik dalis didelio energetinio komplekso.

Nežiūrint į visus įrodymus, pateiktus daktaro Mejerio, piramides vis tiek yra labai sunku surast. Jau antrą dešimtmetį Mejerio pasekėjai bando surasti piramidę. Remiantis rimtais apskaičiavimais pavyko nustatyti tai, kad piramidė gali būti kažkur netoliese Puerto Riko. Ekspertai, užsiimantys šiuo klausimu mano, kad tarp visų pasaulio piramidžių egzistuoja kažkoks nežinomas ryšys. Mokslininkų nuomone, šios piramidės yra ne kas kita kaip nuskendęs miestas.

Šiuo momentu daugybė tyrinėtojų stengiasi įminti šį fenomeną. Žmones jaudina, kas ir kada pastatė šias piramidės ir kokią įtaka jos turi Bermudų trikampio anomalijoms. Atlantologų teigimu, būtent šios piramidės ir gali tapti raktu įminant Atlantidos mįslę.

Straipsnio autorius: Denisas Pavlovas, vandenspasaulis.eu

Никто не решился оставить свой комментарий.
Будь-те первым, поделитесь мнением с остальными.
avatar