Меню
Назад Главная » Каталог статей » Burtai, Magija

Svetimos civilizacijos ir astraliniai parazitai. Kaip apsisaugoti

Paslaptys ir technikos, kaip atsikratyti energetinio nusiurbimo

Norint sėkmingai atsikratyti energetinių įnamių, reikalingi trys etapai:

1. Pirmiausia reikia nustatyti, ar tas energetinis nusiurbimas yra.
2. Po to būtina nustatyti, kas sukelia energetinį nusiurbimą, kas yra tas vampyras ?
3. Išsivalymas technikų pagalba bei sąmoningas darbas su savimi, t.y. požiūrio į situacijas keitimas

Ilgamečiai stebėjimai rodo, jog kiekvienas žmogus nugaros srityje turi energetinį maišą, kuriame kaupiasi negatyvios emocijos ir kurias sugeria ten esanti Lerva. Pati Lerva, kaip jau buvo rašyta ankstesnėse dalyse, tarnauja tarpininku tarp žmogaus ir svetimo proto, per kurią išpumpuojama energija toliau į kosmines lėkštes ir anapusinius pasaulius.

Žiūrėkite animacinį filmą „Monstrų biuras“, ten parodyta kaip vyksta šis procesas realybėje. Net stebima, kaip tiksliai Disney'aus anomatoriai pateikė nusiurbimų techniką. Visos demonų pasaulio „paslaptys“ šiame filme parodytos kaip ant delno.

Nusiurbimo požymiai gali būti tokie:

Nusivylimas, beprasmiškumo pojūtis, savęs sumenkinimas.

Paslėpta ir nepaslėpta baimė.

Depresija, vidinė tuštuma, jautiesi lyg sudaužytas.

Nerimo pojūtis, per daug įsijauti į kažkokias detales ir dėl to kyla pergyvenimas: „o kaip čia bus“.

Pasitikėjimo savimi trūkumas, savęs neįvertinimas, nuvertinimas.

Pastovus nuovargis, diskomfortas, keisti sapnai, įkyrios būsenos, sunku rytais atsikelti.

Jauti, jog kažkas vyksta ne taip, dėl to kyla kaltės jausmas, sąžinės graužimas ties tais dalykais ar dėl poelgių, kurie anksčiau atrodė nereikšmingi, kyla klausimai ir pergyvenimai: „o kaip aš atrodau tarp kitų“.

Nenustojantis vidinis dialogas, bet kuriuo klausimu iki pat streso streso.

Dėl to kyla jautrumas, susierzinimas, nepasitenkinimas, priešų ir kaltininkų ieškojimas.

Atsiranda vidinis sąmyšis, prioritetų ir tikslų painiava, nežinai ko griebtis, nes viskas krinta iš rankų, viskas ne taip, kaip reikia.

Visas šias būsenas lydi fiziologiniai pojūčiai, tokie, kaip troškulys, alkis, noras rūkyti, išgerti alkoholio, medikamentų. Dėl to gali kilti skausmai pilvo srityje, saulės rezginyje, nugaroje, širdies plote. Vėliau gali išsivystyti migrena.

Ir daugelis kitų. Nusiurbimų simptomai gali reikštis tiek psichosomatiniame, tiek ir fiziologiniame lygmenyse, priklausomai nuo to, kokio pobūdžio parazitas, lerva ar apsėstas "artimas" žmogus prie tavęs yra prisisiurbęs.

Nusiurbimo ryšių atsikratymas

Tais atvejais, kai mūsų prisirišimas prie žmogaus ar materialaus daikto sukaustytas baime, mes pririšame jį prie savęs nematomais ryšiais, ir, neduok Dieve, tas daiktas ar žmogus prapuls ar pasikeis.

Susiformuoja griežti situacijų vertinimo algoritmai „iš patirties“, kaip viskas turi būti. Gera žinia, kad šias energetines jungtis galime nukirsti arba nupjauti chirurginiu būdu. Tiesiog mintimis. Žinoma tam reikia nedidelių treniruočių, bet geriausia iš jų – situacijų priėmimas per Meilę ir požiūrio į situacijas radikalus pakeitimas

Kuo ilgiau tęsiasi prieraišūs santykiai, tuo labiau tie nematomi vamzdeliai, besidriekiantys link „monstrų“ yra storesni ir didesni, per juos, kaip koks vanduo teka jūsų gyvybinė energija.

Patys didžiausi energetiniai ryšiai yra nuausti su mūsų pačiais artimiausiais žmonėmis: tėvais, vaikais, broliais, seserimis, su visais tai, kuriuos pažįstame ir nuo kurių, kaip mes manome, priklauso mūsų vidinės būsenos. O jie, savo ruožtu, patys to nežinodami gali būti anapusinių būtybių avaratais.

Jie tiesiog patys to nežinodami tas būtybes į save įsileidžia. Svetimo proto struktūros tokią sistemą sukūrė tam, kad energijos nusiurbimo efektas būtų geresnis. Jeigu jos tiesiai eis prie stipraus žmogaus – energijos negaus, bet jeigu jos ateis per artimą žmogų, nusiurbimas garantuotas, artimi žmonės yra tampriai tarpusavyje susiję. Kartai net nekyla joks įtarimas, kad artimas žmogus ar numiręs giminaitis gali iš tavęs siurbti energiją.

Tos eterinės jungtys yra permatomi vamzdeliai ir atrodo panašūs į tikrus medicininius vamzdelius, per kuriuos į organizmą įvedami medikamentai, paimami kraujo mėginiai ir t.t.

Bet kokie eteriniai/astraliniai ryšiai, nutiesti tokiais „vamzdeliais“ socialiniu požiūriu dažniausiai gali atrodyti kaip „teisingi santykiai“, susiklostę iš „teisingų tradicijų“, tačiau žmogaus prigimties, o svarbiausia – sveikatos požiūriu – visada žalingi.

Todėl, kad pagrindinė jų medžiaga yra baimė: „o kaip čia dabar bus, nes mano vidinėj sistemoj nėra algoritmų, kurie padėtų naują problemą išspręsti“ . Ir iš to kyla negatyvios emocijos. Jos neturi nieko bendro su harmoningais žmonių santykiais.

Perkirsti energetines jungtis tarp žmonių – nereiškia nutraukti tarp jų ryšius ir bendrumą. Tai reiškia – atstatyti natūralius santykius, kurie gali būti plėtojami be baimės ir be kitokių negatyvių jausmų. BE ILIUZIJŲ. Bet kokiu atveju tai lemia santykių išgydymą, išgryninimą ir išsaugojimą naujoje šviesoje.

Pavyzdžiui, jūs esate pririštas eterine jungtimi prie savo giminaičio, kuris serga depresija ar turi kokią kitą psichinę negalią. Pirmiausia reikia įvertinti tai, jog tas giminaitis greičiausiai turi karminių bėdų ir neišspręstų dvasinių problemų, kurios reiškiasi per astralinius parazitus. Jis neturi „maitinimo“ iš Dievo, t. y. Centrinės Visatos Saulės per Sahasrara, o taip pat ir ryšio su Žemės centru. Jis atrodo lyg pakabintas, o visa jo gyvybinė energija yra maitinama iš kitų žmonių, kurią dar be to sugeria ir ateivių parazitas, kuriam tas žmogus būna kaip koks avataras.

Tai štai, jeigu tas žmogus ims jus šokdinti, šantažuoti gąsdinti, jog pasitrauks iš gyvenimo, kad iš jo negausite kokių nors „gėrybių“, jeigu ir toliau būsite užsispyręs ir nepritarsite jo nusišnekėjimams, vadinasi jis nori atsigerti energijos. Jis jus provokuoja. Jeigu santykiai yra peraugę į automatinį režimą (o taip dažniausiai ir būna), tie procesai vyksta nesąmoningai, savaime ir atrodo lyg natūralūs. Kol nematomos jungtys nėra nutrauktos, pyktis, pavydas, agresija manipuliacija – visi šitie dalykai pereina ir per jūsų čakras. Todėl nenustebkite, jei be aiškios priežasties gali atsirasti skausmai, įvairūs sveikatos sutrikimai ir t.t.

Tie žmonės, kurių profesija susijusi su pagalba kitiems: mokytojai, auklėtojai, vaistininkai, gydytojai, socialiniai darbuotojai, policininkai nuo tokių eterinių ir astralinių jungčių kenčia labiausiai. Nes visuomet atsiranda žmonių, kurie prisiriša, kurių lūkesčiai nėra adekvatūs ir kurie nori kažko, ko patys nežino.

Šių profesijų žmonėms patartina praktikuoti REIKI ar kokias nors kitas dvasines praktikas, kad pirmiausia galėtų padėti sau – reikiamu laiku, reikiamoje vietoje išsivalyti.

Energetinis išsivalymas turėtų būti tokia pat įprasta ryto ir vakaro rutina, kaip ir prausimasis duše, dantų valymas. Bet jeigu trūksta pirmojo postūmio, galima kreiptis į specialistą. Šioje srityje esu sukaupęs nemažą patirtį ir apie tai kalbu tiek seminaruose, tiek ir per individualius priėmimus.

Po kontakto su išbalansuotais, apsėstais parazitų avatarais, artimais žmonėmis jūs jausitės pavargę, išsekę. Pastovaus nuovargio sindromas būtent su tuo yra ir susijęs. Jeigu pavyko atsipeikėti ir susivokti, jog laikas viso to atsikratyti, vadinasi jūs jau esate žengę pirmąjį žingsnį į laisvę. Todėl nereikia sustot.

Jeigu jaučiatės išderinti, tokiu atveju problemos išsprendimas trimatėje logikoje nieko gero neduos. Vien tik tradicinėje sąmonės būsenoje šių problemų gelmės ir mastelio neaprėpsi. Gera psichoanalizė gali palengvinti gyvenimą, bet parazitų nenukrapštys.

Tai gali padaryti arba pats žmogus, arba geras specialistas. Arba abu kartu. Bėda ta, jog žmogui kartais net sudėtinga pasakyti, jog turi negatyvių jungčių ir tuo pačiu energetinių parazitų. Jis tos informacijos tiesiog nepriima. Jam pasidaro baisu, kad gali ko nors netekti svarbaus. Iš tikrųjų jį gąsdina būtent tas parazitas, siųsdamas signalus, jog „tai yra nesąmonė“, nervų sistemą „maitindamas“ neteisingais signalais ir jo protas įjungia mygtuką ESC. Juk ne veltui psichiatrai sako, jog jeigu žmogus neigia problemą, vadinasi ją turi. Taip ir čia.

Tas, kuris labiausiai rėkia, jog ateiviai ir astralai neegzistuoja, jų daugiausiai ir turi.

Paprasčiausios technikos kaip jų atsikratyti

Atsakymas slypi animaciniame filme „Monstrų biuras“. Tos sistemos yra kvantinės, todėl jų veikimo principas yra incognito. Kitaip tariant, žmogus neturi įtarti, kad yra nusiurbiamas. Žmogus turi nieko nežinoti ir netgi galvoti kad taip reikia.

Jeigu į nusiurbimo sistemas atkreipi sąmoningą dėmesį, jos išsiformuoja, nes jos bijo bet kokio kontakto su šiuo pasauliu, nes puikiai žino, jog žmogaus dėmesys yra mirtinas jų atžvilgiu.


ČIA IR YRA DIDŽIAUSIA KOVOS SU BET KOKIAIS NUSIURBIMAIS PASLAPTIS.

Jei žinai, tuomet visos priemonės, kurios skiriamos kūno higienai, tinka ir energetinei, plius dėlesys ir pati idėja, kad tu valaisi.

Mano patirtis sako, kad kartą išvalius nusiurbimus, anrtą kartą jie grįžta tik 30-40 proc. nuo ankstesnio savo lygio. Jeigu žmogus valosi pats ir reguliariai, efektas gali būti jau po geros savaitės. Kitaip tariant po 7-10 dienų, nusiurbimų praktiškai nekieka. Vadinasi svetimo proto struktūros netenka maisto. O tai ir yra nedidelė, tačiau pergalė. Mes privalome susigrąžinti savo energiją iš svetimų demoniškų sistemų ir socialinių agregorų, netgi labai pozityvių (iš pirmo žvilgsnio), nes jos mums patiems labai reikia tam, dvasiškai stiprėtume ir taptume SAVIMI.

Išsivalumui tinka tokios priemonės:

Dušas, pirtis

Fizinis aktyvumas ir mankšta

Sąmoninga meditacija su tikslu pamatyti nusiurbimus ir jais atsikratyti.

Maldų, šventų giesmių, mantrų, mahamantrų giedojimas prie šventų paveikslų

Švęstas vanduo, apskritai vandens gėrimas, apsišlakstymas vandeniu

Joga ir kvėpavimo pratimai

Specialūs pratimai su tikslu nusikratyti parazitų

Sąmonės plėtimas arba vibracijų aukštinimas skaitant ar žiūrint dvasinę literatūra ar filmus

Jei žmogus krikščionis – atgaila ir atleidimas arba požiūrio į situacijas pakeitimas.

Subalansuota mityba ir maisto pašventinimas prieš valgį (tam teikia maldos, peržiegnojimo atba tiesiog padėkos žmodžių).

Stengtis mažiau valgyti mėsos produktų, tame tarpe ir pieno (kai kuriais atvejais netgi žuvies).

Vengti alkoholio, tabako, nakkotikų ir netgi žmonių, kurie nuo jų priklausomi.

Vengti masinių susibūrimo vietų, ypatingai pasilinksminimo klubų, sporto arenų. Praktiškai žiūrėti sporto varžybų reikėtų pagal galimybes vengti.

Labai stiprus noras tapti laisvu.

Nebijoti nieko, netgi Mirties.

Ir daugelis kitų

(jei ką dar prisiminsiu, ar gausiu patarimų, šį sąrašą papildysiu).

Astraliniai parazitai, astraliniai ryšiai, nusiurbimai, agregorai bei technikos, kaip jais atsikratyti – bus pagrindinė mano paskaitų tema 2014 metais. Tai yra esminis, vos ne svarbiausiais klausimas šiais laikais. Tokių užsiėmimų tikslas – išsivalyti, išgryninti santykius ir pasiekti laisvę.

Никто не решился оставить свой комментарий.
Будь-те первым, поделитесь мнением с остальными.
avatar