Jūs įsiminsite šią datą – 2015 liepos 22. Vieno iš intelektualiausių JAV žvalgybininkų bendruomenės narių nuomone, būtent tą dieną Amerika įžengs į patį niūriausią savo ekonomikos periodą per visą savo istoriją – 25 metus truksiančią Didžiąją Krizę.
Operacija – neeilinis įvykis. Dažnas pacientas jos laukia su baime, o pabudęs po narkozės jaučiasi kaip po sunkaus gyvenimo išbandymo. Būna ir tokių atvejų, kai, nors viskas operacijos metu praeina sklandžiai, pasekmes po chirurginės intervencijos sunkiai paaiškina net mokslas. Oddee.com apžvelgia septynis atvejus, kai operacijų rezultatai, jų teigimu, buvo šiek tiek beprotiški ir sunkiai įtikinami.
Susirgus ar prasidėjus negalavimams dažniausiai skubama pas gydytojus ir pradedama vartoti jų paskirtus vaistus. Tačiu pati geriausia vaistinė yra pats žmogus, jo mintys. Mokslas dar XX a. pradžioje pastebėjo, kad mintis geba paversti subatomomes daleles fiziniais kūnais. Vadinasi mes savo mintimis veikiame savo sveikatą. Žinoma, žmogus turi laisvą valią apsispręsti, kokį gydymosi būdą pasirinkti: ar medikamentinį ar dvasinį. Parapsichologas, žurnalistas, ezoterinių klubų lektorius Gintaras Mikšiūnas pasakoja, kas vyksta, kai žmogus suserga, ir kaip minties galia gali jam padėti.
Pjaustė, kankino, žudė, prievartavo prieš ir po mirties – skaitant apie maniakų poelgius šiurpsta oda. Garsiausi pasaulio serijiniai žudikai be jokios abejonės buvo apsėsti vienos manijos – žudyti, nors tam nebūdavo jokio pagrindo.
Kad ir kaip slėptum tiesą, tačiau akademinis mokslas, ar bent jau jo šakos, susijusios su žmogaus sveikata, demonstruoja vis daugiau ir daugiau artėjančio neišvengiamo kracho požymių. Nuogas materializmas be menkiausių dvasingumo požymių atvedė tiek patį mokslą, tiek visą žmoniją į nepaprastai gilią sisteminę krizę. Dabar, kai visame pasaulyje žmogaus sveikata tapo rinkos objektu ir pasipelnymo šaltiniu, ši krizės sfera pasireiškė bene ryškiausiai. Nes tai viena iš aktualiausių ir jautriausių sferų. Kiekvienam iš mūsų.
Šį įvykį žmonės stebėjo filmuodami mobiliaisiais telefonais. Interneto platybėse pasirodė vaizdo įrašas, kuriame šį kartą pagrindinį vaidmenį atliko beždžionė. Beždžionė gelbėja savo draugą, tarp geležinkelio bėgių. Kuri gavusį stiprų elektros smūgį nukrito ant takelio. Gyvūnas visomis jėgomis bandė pakelti savo mirštantį draugą, kuomet žmonės stovėjo ir komentavo ir filmavo kas vyksta mobiliaisiais telefonais.
Internete plinta vaizdo įrašas, kuriame matyti, kaip automobilis, pilnas kaukėtų ilgapirščių, susprogsta. Kaip praneša portalas Dailymail.co.uk, į apšvarinusių bažnyčią Rusijoje vagių automobilių, anot liudininkų, trenkė žaibas.
Naujausias tyrimas rodo, kad per žinomiausią pabėgimą iš JAV kalėjimo Alkatraso saloje trims kaliniams galėjo pavykti išgyventi ir pasiekti sausumą, skelbia BBC. 1962 metais iš Alkatraso kalėjimo pasprukę kaliniai salą paliko iš pavogtų lietpalčių pasigaminę plaustą. Tų žmonių nepavyko rasti. Apie garsiausią ir vieną drąsiausių pabėgimų pastatytas net filmas "Pabėgimas iš Alkatraso" (Escape from Alcatraz), kuriame vaidina Klintas Istvudas (Clint Eastwood).