Меню
Назад Главная » Каталог статей » Paranormalūs reiškiniai

Padegėjai iš kito pasaulio

Į sąrašą su keistais, iki šiol nepaaiškinamais įvykiais visiškai pagrįstai galima įtraukti gaisrus, kurie be jokios priežasties apima iš karto dešimtis statinių ar net ištisus gyvenamuosius punktus. Kaip taisyklė, ugnis įsiplieskia staiga ir taip pat staiga užgęsta.

Ugnies pėdsakas ėjo spirale

2004-ųjų m. sausio mėnesį Italijos visuomenės dėmesį patraukė paslaptingi gaisrai, vykę Kaneto di Karonja mieste Sicilijoje. Miesto statiniai užsidegdavo staiga, vienas paskui kitą. Iš pradžių gaisrai kilo miesto pakraštyje, po to jie ėjo tarsi spirale ir artėjo prie miesto centro. Vos gaisrininkai užgesindavo vieną gaisrą, įsiplieksdavo naujas. Miesto valdžia ir gyventojai uoliai ieškojo padegėjų, netgi kažką surado, tačiau gaisrai tęsėsi toliau.

miesto gaisras

Keisčiausia buvo tai, kad niekaip nebuvo galima nustatyti gaisrų kilimo priežasties. Padegimų versiją ekspertai atmetė labai greitai. Kai kurie liudininkai pasakojo, kad gaisrai prasidėdavo nuo elektros prietaisų. Tačiau elektros instaliacija beveik visada būdavo tvarkinga. Kiti tvirtino, kad savaime užsidegdavo daiktai, netgi tokie, kurie buvo pagaminti iš nedegių medžiagų. Vienas kraupokas įvykis nutiko per vestuvių ceremoniją, kai nei iš šio, nei iš to užsidegė ant atskiro staliuko sudėtos dovanos jaunavedžiams.

Vėliau dovanos ir staliukas buvo kruopščiai ištirti, tačiau nebuvo aptikta jokių šaltinių, kurie galėjo sukelti ugnį. Buvo iškelta versija, kad dėl gaisrų kaltas netoliese snaudžiantis Etnos ugnikalnis. Buvo ištirtas po miestu esantis gruntas, tačiau tai irgi nieko nedavė.

Gaisrai keletą kartų nutrūkdavo, viskas kuriam laikui nurimdavo, tačiau po to ugnies stichija įsisiūbuodavo vėl su dar didesne jėga. Namai užsidegdavo netgi tomis dienomis, kai elektros padavimas buvo išjungtas visame mieste. Viskas pasibaigė tik rugpjūčio mėnesį. Specialistai šiems įvykiams paaiškinti iškėlė keletą versijų. Versija apie poltergeistą nepasitvirtino, nes šis reiškinys paprastai veikia gana nedidelėje teritorijoje – name, bute ar tik kambaryje. Be to, dažniausiai turi būti žmogus, kuriam esant poltergeistas pasireiškia ypač aktyviai.

Kaneto di Karonjoje nieko panašaus nebuvo pastebėta. Žinomas egzorcistas Gabrielis Amorfas buvo įsitikinęs, kad gaisrus sukėlė demonai, įsikūniję į kažkurį miesto gyventoją. Kariškiai irgi iškėlė savo versiją – jie manė, kad kažkas išbando naują slaptą ginklą, kuris skleidžia kažkokį ypač galingą lauką. Tačiau nė viena versija taip ir nepaaiškino gaisrų kilimo priežasties.

miesto gaisras 2
Ugnies kamuoliai

Įvykiai Sicilijoje priminė panašią istoriją, nutikusią 1990-ais metais irgi Italijoje – Alpėse esančiame San Gotardo kaimelyje. Tuomet namuose labai dažnai ėmė užsidegti elektros prietaisai ir laidai, nors elektrikai neaptikdavo jokių gedimų. Ugnis kildavo labai netikėtai, ji pliūptelėdavo su didžiule jėga ir sukeldavo rimtus gaisrus. Gaisrininkai vos spėjo juos gesinti. Ugnis įsiplieksdavo netgi tada, kai kaimeliui buvo atjungta elektra.

Dešimtys gyventojų ėmė skųstis galvos ir pilvo skausmais, silpnumu, odos išbėrimu, tačiau gydytojai niekuo jiems negalėjo padėti. Galiausiai kaimelio gyventojai padarė išvadą, kad dėl gaisrų kaltos antgamtinės jėgos iš kitų pasaulių. Daugelis bėgo iš savo namų. Turistams, kurie visa tai matė iš šalies, atrodė, kad visą kaimelį apėmė masinė isterija. Keisti negalavimai ir panika išnyko tik tada, kai baigėsi gaisrai, kurių priežastis taip ir nebuvo išaiškinta.

Paslaptingi gaisrai be jokių priežasčių kyla visame pasaulyje. Kartais tai būna tokiomis sąlygomis, kurios tam būna visiškai nepalankios. Praėjusiame amžiuje, 8-o dešimtmečio pabaigoje viename Kinijos pietryčių mieste gaisrai kilo per liūčių periodą ir vienu metu apėmė daugybę namų. Netgi liūtis negalėjo užgesinti ugnies, kuri tai visiškai nuslopdavo, tai vėl įsiliepsnodavo. Paslaptingas gaisras sunaikino apie 75% miesto pastatų.

Ugnis iš rozečių

1983-iųjų metų vasarą kilo gaisrai Vornklife (Vakarų Virginijos valstija, JAV). Šiuos gaisrus lydėjo nepaprasti reiškiniai. Namai užsidegdavo vienas po kito dėl ugnies, kurie iššokdavo iš elektros rozečių. Yra žinoma, kad tokia savybe pasižymi kamuolinis žaibas, tačiau tokie įvykiai yra labai reti. O štai Vornklife ugnis iš rozečių iššaudavo vos ne visuose namuose. Kaip ir San Gotardo ar Kaneto di Karonjos atvejais, mieste buvo atjungta elektra, tačiau gaisrai nesiliovė.

Liudininkus stulbino nepaprasta jėga ir greitis, su kuriuo ugnis sunaikindavo namus. Ne kartą žmonės matė, kad pačioje gaisro pradžioje pastatą apimdavo sferos formos liepsnos liežuviai. Ši sfera buvo tokia didelė, kad pastatas atsidurdavo tarsi ugnies kamuolio viduryje. Keistosios sferos išnykdavo po kelių sekundžių, tačiau ugnis jau būdavo apėmusi visą namą.

Okultistai tokių reiškinių priežasčių ieško kitų pasaulių būtybių veikloje. Šios būtybės gali įvairiais būdais paveikti mūsų gyvenimą, ir neretai tie būdai būna mums nemalonūs, pavyzdžiui, gaisrai. Kai kurios būtybės ar jų dalys gali įsiskverbti į žmones ar daiktus, kurie nuo to tarsi tampa užprogramuoti skleisti blogį.

Никто не решился оставить свой комментарий.
Будь-те первым, поделитесь мнением с остальными.
avatar