Меню
Назад Главная » Каталог статей » NSO, Ateiviai

Nso trys ateivių laivai pastebėti skrendant link Žemės

2010 metų lapkritį NASA kosminis teleskopas Chandra į Žemę perdavė pluoštą fotografijų, kuriose astrofizikai pamatė kažką ypatingo. Tose nuotraukose aiškiai matosi, jog ties Saulės sistemos riba juda trys milžiniški objektai NSO. Astrofizikai tuos objektus ištyrė ir pamatė, jog kosminiai kūnai – juda vienodu greičiu ir bendra trajektorija. Mokslininkų nuomone, jų tikslas – Žemė. 2012 metų gruodžio mėnesį tie objektai pasieks mūsų planetą. REN TV filme „Pasaulinis suokalbis. NSO įsiveržimas“, teigiama, kad iki ateivių įsiveržimo liko mažiau nei metai laiko. Kai kurie astrofizikai tvirtina, jog ateiviai turėjo pasirodyti jau šių metų lapkritį arba gruodį. O jeigu tai tiesa? O kas bus, kai jie atvyks? Ko gero mums beliks tik melstis.

REN Baltija šį filmą pakartojo gruodžio 4 d. Jame sudėtos visos bazinės žinios apie tai kas šiuo metu vyksta pasaulyje už širmos ir kas bręsta 2012 m. Filme pasakojama vizitų į žemę istorija nuo actekų ir šumerų legendų iki šių dienų masonų, iliuminatų. Filme bandoma atsakyti į klausimą kas tie ateiviai, iš kur jie, ko čia nori ir kokios jėgos žemėje ketina juos pasitikti kaip savus. Juk neatsitiktinai ir Vatikanas ne per seniausiai pripažino, jog gyvybė už žemės ribų gali egzistuoti, o kontaktai su ateiviais – tik laiko klausimas.

Kosminis teleskopas Chandra į orbitą buvo paleistas 1999 metais. Jis savo veidrodžius buvo nukreipęs į Plutoną, tačiau pamatė to ko nesitikėjo. Rusijos rašytojas Anatolijus Šemšiukas, komentuodamas šias NASA versijas, sako, kad iš tų trijų objektų sklinda keistas negatyvus spinduliavimas. Stebėdami juos, moksliniai priėjo išvados, kad į Žemę lekiantys objektai yra ne natūralios kilmės. Joks natūralus objektas negali tokiu greičiu lėkti, kukį užfiksavo teleskopas. Paskutinį kartą tie objektai buvo pastebėti 2011 metų rugsėjį.

Kiti astrofizikai nedrįsta daryti išvadų, jog tai kosminiai laivai. Jie pasirodė toje vietoje, kur daugiausia pasitaiko asteroidų. Be to galėjo įvykti kokia nors optinė klaida. Iliuminatams pavaldi žiniasklaida teigia ir netgi spekuliuoja žmonių baimėmis, esą mes turime ruoštis invazijai.

Kaip ten bebūtų, valdžios ir žiniasklaidos propagandos priemonės ėmėsi tam tikrų „atsargumo“ ir viešosios nuomonės formavimo priemonių. Lyderis tarp tokių žiniasklaidos priemonių šiandien yra „The Guardian“, kuris beveik kas mėnesį į milijardine savo skaitytojų auditoriją įmeta idėjas apie būtinybę ruoštis ateivių invazijai.

Kitas argumentas, kodėl visa tai galėtų būti (tam tikra dalimi) tiesa - 2010-2011 m. pastebėtų NSO atvejų skaičiai muša bet kokius rekordus. Žinoma, dalį jų galima priskirti gamtos reiškiniams arba naujoms karinėms technologijoms. Tačiau vis viena – skaičius yra per didelis, kad visą bėdą galima būtų suversti kariškiams ar meteorologams.

Nors ir esu santūrus skeptikas, peršasi mintis, jog kažkokia velniava vis dėl to vyksta ir ji atrodo ne itin maloni. Staigmenų gali būti pačių netikėčiausių. Taigi, ruoštis turėtume ne ateivių invazijai, o melo ir demagogijos kampanijai, kuri bus pučiama norint nuslėpti tikrąjį vaizdą.

Nors skamba nelabai įtikinamai, o skepticizmui vietos čia yra labai daug, tačiau hipotezė, kuri pateikiama šiame REN kanalo filme ir panašiuose laidose, apie tai, kad esą link mūsų skrenda kažkokie kosminiai aparatai, turi teisę egzistuoti. Nes paleoufologija, paleokontaktai (praeityje vykę kontaktai su ne žemišku protu), užfiksuoti archeologiniuose bei istoriniuose artefaktuose, verčia neabejotinai manyti, jog dabartiniai laikai žmonijos istorijoje nėra išimtis.

Aš laikausi versijos, jog ateiviai Žemėje lankosi labai senai ir reguliariai. Ir jie nėra mūsų atžvilgiu pozityviai nusiteikę. Jie yra okupantai, sugriovę natūralų žmonijos evoliucijos ciklą. Jiems kaip ir prieš daug tūkstančių metų, taip ir dabar reikalinga buka, pigi darbo jėga. O tai yra dabartinis žmogus, kuris nuo pirmykščio niekuo nesiskiria, nebent technologijomis ir besaikiu vartojimu, kuris alina Žemę. Netgi, sakyčiau, pirmykštės tautos dvasine prasme buvo labiau išsivysčiusios negu dabartinė žmonija.

Mes jiems reikalingi kaip energijos šaltiniai, nes turime savyje Dievo šviesą. Ateiviai greičiausiai yra biorobotai ir mutantai, kurie nebeturi ryšio su Dievu. Dėl to mes jiems reikalingi kaip maistas. O jie mūsų evoliucijoje vaidina vystymosi katalizatoriaus vaidmenį.

Jei atskrenda kažkokios papildomos pajėgos (į pagalbą toms, kurios ir taip jau gyvena Žemėje), tai greičiausiai tos pajėgos yra negatyvios. Pozityvios civilizacijos, gyvenančios už Žemės ir mums matomo vibracijų spektro ribų su erdvėlaiviais neskraido. Jos naudoja kitokias, daug pažangesnes technologijas. Kam tau erdvėlaivis, jeigu Visata yra holografiška ir gali keliauti sąmonės būdu, kiekviename atome atrasdamas tai, kas sutelpa pačioje Visatoje?

Pasak žiniasklaidos, mes tuos asteroidus-kosminius laivus galėsime pamatyti po mažiau nei metų, t.y. 2012 metų spalį, o gruodį – jie pasieks Žemę. Kodėl gruodį ir kodėl 2012 metais? Negi tie ateiviai žino majų kalendorių? Tiesa, majai buvo laukiniai hanibalai. Jei kažkas sako, kad majai – civilizacija, tai mano nuomone jie yra anticivilizacija. Jie meldėsi ateiviams ir demonams, „dievams“ aukodavo vaikus ir moteris, valgydavo gyvus žmones ir gerdavo jų kraują. Ispanų plėšikas Hermanas Kortesas su 60 vyrų užkariavęs Centrinę Ameriką buvo angelas, palyginus su tais laukiniais majais, actekais, toltekais, kurie meldėsi ateiviams (beje, kaip ir babiloniečiai, egiptiečiai, finikiečiai ir t.t.). Jiems greičiausiai tie ateiviai ir padovanojo kalendorių bei pastatė miestus, tokius kaip Teotiuakanas, nes niekaip nesiriša į loginę grandinę tai, kad laukiniai hanibalai galėjo naudotis itin tiksliais instrumentais, aukštąja matematika, žinojo fiziką ir geometriją bei valdė galingą statybų techniką. Atvykus Kortesui, laukiniai Centrinės Amerikos gyventojai nežinojo nei kas yra ratas, nei kas yra laivas, kuris plaukia jūra, nei galų gale arklys. Tačiau puikiai žinojo, kad yra skraidantys aparatai ir dievai iš dangaus, kurie 2012 metais turėtų sugrįžti į Žemę jau 4 kartą.

Kokie tie ankstesni trys kartai, galima tik nuspėti vertant neoficialios istorijos šaltinius. O jie sako, jog šumerų annunakiai Žemėje lankėsi mažiausiai du kartus ir čia paliko savo neišdildomą pėdsaką. REN „Baltija“ parodytame filme sakoma, jog tų „dievų“ kilmė yra kitokia negu mūsų. Jie yra reptiloidai. Antroji Adomo žmona Lilit buvo reptiloidė (su uodega), nuo kurios palikuonių prasidėjo liuciferiškas valdovų, karalių ir prezidentų klanas. Antroji invazija, apie kurią REN filme iš viso neužsiminama, yra aprašoma Pradžios knygos 6 skyriuje. Tai puolusių angelų istorija, kurie vedė Žemės moteris ir išvedė milžinų rasę, kuri taip pat tapo valdovų rase.
Elizabeth Kler Prophet knygoje „Blogio istorija“ taip pat užsimena apie tai, jog Šiaurės Afrikos ir Artimųjų Rytų regione legendos (ir pati Biblija) kalba apie dvi puolusių angelų invazijas ir „susiliejimą“ su žmonių rasėmis. Kalbama apie refilim ir nifilim. Viena invazija buvo iki didžiojo tvano, o kita – po. Jeigu tai buvo pirmoji ir antroji invazijos, o netrukus bus ketvirtoji, tai kur trečioji? Filme apie tai irgi nekalbama.

Darytina prielaida, jog trečioji invazija galėjo būti ankstyvieji viduramžiai. Galų ir germanų gentys, turėjo legendą apie Bistea Neptunis, kuri pasakoja apie pabaisą iš jūros Meroviną. Į drakoną panaši žvynuota pabaisa išlipo iš vandens ir vedė vietinę kilmingą moterį. Tai buvo merovingų dinastijos pradžia. Legenda apie Bistea Neptunis rado atgarsį ir mūsų tautosakoje kaip pasaka apie „Eglę žalčių karalienę“. Iš tikrųjų tai ne vien tik pasaka. Visos pasakos kalba apie konkrečius istorinius įvykius, įvilktus į simbolių kalbą. Kaip ir prancūzų padavime apie Biestea Neptunis, taip ir pasakoje „Eglė žalčių karalienė“ simboliais pavaizduoti ateivių (reptilijų rasės) ir žmonių santykiai. Vanduo , iš kurio tos pabaisos išėjo, simboliškai reiškia paralelinius pasaulius, kurių egzistavimą šiandien mokslas oficialiai pripažįsta.
Vadinasi, merovingai, valdę Vakarų Europos žemes iki beveik 10 mūsų eros amžiaus galėjo, turėti ne tik žydiško (Dovydo) bet ir ateiviško (reptilinio) kraujo.

Tyrinėtojai, tame tarpe ir Zacharija Sitčenas, Erichas fon Danikenas mano, kad majų dievai, kuri davė kalendorių ir šumerų anunakiai – yra tie patys ateiviai. Pasak Deivido Aiko (David Icke), jų visų kilmė vienoda, nes skirtingų kontinentų tautų legendos labai panašios. Kikščionys, kurie vyko užkariauti Amerikos buvo įsitikinę, jog indėnų dievus globoja tas pat puolęs angelas (demonas) iš paralelinių pasaulių, kuris žmonėms gali pasirodyti tokiu pavidalu, kokiu tik reikia. Jei dabar populiarūs ateiviai, tuomet puolusių angelų šutvė (gal būt ta pati, kurią aprašė Enochas), šiandien gali pasivaidenti kaip ateiviai su didelėmis akimis ir lėkštėmis, skrendančiomis iš kitų planetų.

Kortesas žinojo, jog indėnai meldžiasi demonams. Kecelkoatlis – reptilija su sparnais. Majai laukia jo sugrįžimo „aktyvizuodami“ krištoline kaukoles. Visos Kecelkoatlio legendos labai panašios į akadų ir šumerų. Kecelkoatlis ir Anu (abu jie iš kosmoso) pagerino žmonijos rasę ir pakylėjo į naują epochą. Kecelkoatlis ir Anu ir yra tas pat puolęs angelas (arba bent jau giminingi jam), kuris kaip anichristas (charizmatiškas ir išmintingas lyderis su patraukliu veidu ir iš pažiūros socialiai teisingomis idėjomis) vėl ateis laikų sandūroje ir ves žmoniją į Naują Erą. Apie tai rašo ir Koranas, jog amžių santūroje žydai (matyt, turima omenyje sionistinę pakraipą) Žemės valdovu paskirs vienaakį dievą Dajjal.

reptilijos Tačiau, kiek kartų jie bandė Žemėje sukurti savo rojų, tiek kartų jis buvo sugriautas įvairiomis stichijomis. Žmonės, kurie išlikdavo, visuomet slėpėsi po Žeme, kur jie, pasak rašytojo A. Šemšiuko, iki šiol saugo pagrindinį Žemės kompiuterį - kristalą, kuris padeda žmonėms atgauti galias. Daugelis svetimų civilizacijų buvo tuo suinteresuotos. Kas gaus tą kristalą, tas ir viešpataus.

Visata yra holohrafiška. Ji yra lyg duomenų bankas, kuriame yra viskas kas buvo, yra ir bus joje. Visos negatyvios civilizacijos, troškusios valdžios, turtų ir kontrolės, stengėsi rasti kodus, kuriais galima būtų atrakinti paslaptingas duris ir užvaldyti planetą su visais jos gyventojais.

Naujos hibridinės rasės ateiviams visuomet buvo reikalingos tam, kad lengviau būtų prisikasti iki žemės centrinio kompiuterio – logoso kristalo, per kurį valdomos visos gyvybės formos mūsų planetoje. Šį kartą jie tai bandys padaryti jau 4 kartą.

„Dievai sugrįš, sunaikins dabartinę žmoniją ir sukurs naują rasę“, - sakoma REN TV dokumentiniame filme. - Belieka tik melstis. Arba – patiems pakeisti savo likimą. Dar ne vėlu.

Jei kas nematėte šio filmo, malonaus žiūrėjimo:

Kai kas dabar bando nuo ateivių nuplauti negatyvų įvaizdį. Tam yra sukurti galaktinės federacijos ir kitokie projektai, kuriais bandoma sušvelninti neigiamą žmonių nusistatymą galimų kontaktų su ateiviais atžvilgiu. Šiam tikslui pajungiami ne žiniasklaida, ne tik kišeniniai konspirologai, tokie kaip Wilcockas su Fulfordu, bet ir Vatikanas. Tačiau paleoufologija ir peleokontaktų istorija mums nedviprasmiškai sako, jog visos invazijos žmonijai apsisukdavo tragiškai. Ir nereikia turėti iliuzijų, jog dabar gali būti kitaip.

Taip pat nereiktų pamiršti, jog tai gali būti paprasčiausia propaganda arba smegenų plovimas, nukreipiant dėmesį nuo to kas svarbu į tai kas yra antraeiliai dalykai. Juk nepaisant milžiniško NSO kiekio, kurį dabar pastebi žmonės (gal būt dėka interneto), niekas iki šiol nepateikė nei vieno įtikinamo įrodymo, jog grėsmė iš kosmoso egzistuoja. Neperšu savo nuomonės, tegul kiekvienas susidaro savo.

Vienintelis patikimas ginklas kovoje su ateiviais ir abejonėmis – darbas su savimi. Jeigu jie tikrai zuja kažkur virš mūsų galvų, mes turime ir galime juos pranokti visomis prasmėmis, prisiminę kas iš tikrųjų esame. O ateis laikas, kai tuos „dievus-kūrėjus“ teisime baisiame teisme už viską ką jie čia yra pridarę.

Никто не решился оставить свой комментарий.
Будь-те первым, поделитесь мнением с остальными.
avatar