Меню
Назад Главная » Каталог статей » Mistika

Kas nutiko dingusioms 9/11 teroro aukoms?

Praėjo daugiau nei 12 metų po to, kai teroristai užgrobė lėktuvus ir sugriovė pasaulinį prekybos centrą.

Tik dabar Niujorko valdžia uždavė klausimą – kas atsitiko su 1116 šio teroro akto metu dingusiomis aukomis?

Kiekvieną kartą, kai įvyksta pastato griūtis, visi žuvusiųjų kūnai iš po nuolaužų ištraukiami daugiau ar mažiau sveiki.

Griūvantys pastatai žmonių kūnus suspaudžia, bet šie neišsisklaido į daleles ar visiškai išnyksta.

Tačiau 2001-ųjų metų rugsėjo 11 d. per patį žymiausią istorijoje pastatų sugriuvimą kažkokiu nepaaiškinamu būdu dingo daugiau nei tūkstančio aukų kūnai. Nors buvo imtasi visų priemonių, pastatų nuolaužos buvo kruopščiai perkastos ir persijotos, nebuvo atrasta nė vieno šių kūnų odos gabaliuko, nago nuolaužos ar kaulo skeveldros.

Ši paslaptis – ne vienintelė. Mažai kas liko ir iš 1634-ų PPC lankytojų ar darbuotojų, kurie visiškai neišnyko. Didžioji dalis žmonių palaikų, kurie buvo aptikti ir atpažinti pagal DNR, buvo maži gabaliukai, o ne ištisi kūnai.

Kas nutiko beveik 3 tūkstančiams žmonių kūnų, kurie patyrė anihiliaciją kai per 10 sekundžių sugriuvo 110-ies aukštų pastatai? Atsakymas-tas pats, kas ir su ofisų baldais, dokumentų saugojimo spintomis, telefonais, kompiuteriais ir kita dangoraižiuose naudota įranga.

Praktiškai nebuvo rasta jokių šių objektų likučių. Jie, kaip ir žmonių kūnai, kažkokiu būdu pavirto mažytėmis dulkėmis, kurias vėjas nunešė į Atlanto vandenyną, kur šios dulkės ir nusėdo ant vandens. Kaip pasakojo vienas žmogus, perkasinėjęs nuolaužas, pati didžiausia ofiso įrangos detalė, surasta sprogimo epicentre, buvo mažytė telefono klaviatūros nuolauža.

Tik dabar, kai praėjo daugiau nei 12 metų po rugsėjo 11-os tragedijos, Niujorko valdžia pripažįsta, kad yra paslaptis. Šių metų pavasarį teroro akto aukų artimiesiems buvo išsiųsta pranešimas. Jame Niujorko valdininkas Keisis Helovėjus informavo, kad balandžio 1-ą d. vyriausiasis teisminės medicinos ekspertas pradės sijojimo darbus Freš Kilzo sąvartyne, kuriame laikomos sugriuvusių pastatų liekanos. Šioms liekanoms pervežti į sąvartyną prisireikė daugybės sunkvežimių reisų. Kaip aiškina miesto valdžios atstovas, tikimasi surasti bent dalies iš 1116-os žuvusiųjų kūnų dalis.

Deja, galimybės surasti bent kiek daugiau žuvusiųjų atrodo nerealios. Bokštų-dvynių nuolaužų masė, kuri sudarė mažiau nei 50% pastatų masės (kur dingo likusi masė?), jau prieš 10 metų buvo atidžiai perkasta ir persijota. Miesto valdžios sprendimas vėl nuolaužas pradėti persijoti balandžio 1-ą d. atrodo kaip žiaurus pokštas.

Suspaustų, tačiau sveikų žmonių kūnų, ofiso baldų ir technikos nebuvimas, taip pat tik beveik 50% dangoraižių masės kelia mintį, kad bokštai-dvyniai ne sugriuvo, o buvo susprogdinti. Tik taip galima paaiškinti kodėl netoliese stovinčio banko stogas nusėtas mažyčiais žmonių kaulų fragmentais. Tai buvo nustatyta 2006-ais metais. Negalėjo paprasčiausias gravitacinis kolapsas, kuriuo paremta oficiali vyriausybinė ataskaita, žmonių skeletus paversti smulkiomis nuolaužomis ir jas numesti ant kaimynystėje stovinčio namo stogo.

Gal patys bokštai-dvyniai ir juose buvę tūkstančiai žmonių buvo suskaidyti į smulkiausias daleles dėl sprogmenų poveikio? Yra nemažai rugsėjo 11-osios teroro akto aukų artimųjų, kurie tiki šia versija. Robertas Makilveinas, kurio sūnus Bobis žuvo tą dieną, pasakė, kad beveik pusė šeimos narių tiki, jog bokštai-dvyniai buvo susprogdinti, prisidengiant teroro aktu. Žinomas rugsėjo 11-osios didvyris Viljamas Rodrigesas, kuriam pavyko išlikti gyvam šiauriniame bokšte ir kuris dabar apie šią katastrofą kalba su tūkstančiais žmonių visame pasaulyje, irgi yra vienas iš tų, kuris teigia, kad „valdomas sprogimas“ yra paslaptis, kurios nenorima atskleisti.

Mokslininkas Karlas Saganas kartą pareiškė: „Įrodymų nebuvimas nėra nebuvimo įrodymas“. Kartais įrodymų nebuvimas yra nepaneigiamas kaltės įrodymas. Sveikų kūnų, ofisų turinio ir pusės bokštų-dvynių masės nebuvimas – tai nepaneigiamas įrodymas, patvirtinantis, kad dangoraižiai buvo nugriauti sprogimų,pagalba.
Dingęs pastatų vidaus turinys ir masė – ne vienintelis paslaptingas „įrodymas“, susijęs su rugsėjo 11-ąja. Yra ir daugiau tokių „praleistų įrodymų“:

♦ Dingo daugiau nei 80 Amerikos vyriausybės vaizdo medžiagos vienetų. Šiuose vaizdo įrašuose buvo užfiksuotas smūgis į Pentagoną. Kai kurią medžiagą FTB agentai paėmė, praėjus labai mažai laiko po teroro akto. Visuomenei buvo parodyti tik keletas kadrų, kuriuose matomas tik sprogimas Pentagone, tačiau nesimato jokio didelio lėktuvo.

♦ Nėra 100 tūkstančių kg sveriančio lėktuvo „Boeing-757“, kuris, kaip teigiama, rėžėsi į Pentagono pastatą. Nėra nė vienos vaizdo medžiagos, kurioje būtų užfiksuotos šio lėktuvo nuolaužos, bagažas ar žuvusių keleivių kūnai, kurie buvo surinkti iš trijų nutolusių viena nuo kitos pažeisto Pentagono zonų.

♦ Nėra jokio lainerio „Boeing-757“ likučių, kuris, kaip teigiama, sulindo į minkštą gruntą Pensilvanijos valstijoje, padarydamas negilų apie 4,6 m skersmens kraterį. Nėra nė vieno įrodymo, kad iš nurodytos kritimo vietos iš po žemių buvo iškeltos 100 tonų lėktuvo nuolaužų kartu su keleivių ir bagažo liekanomis.

♦ Avialinijos neturi oficialių keleivių sąrašų, nėra saugumo kamerų užfiksuotų kadrų, bilietų šaknelių, avialinijų kompanijų darbuotojų parodymų ar kitokių faktinių duomenų, kurie patvirtintų, kad 19-a jaunų arabų, kaltinamų teroro aktu, iš viso buvo lėktuvuose.

♦ Nėra FAA (Federacinės aviacijos agentūros) darbuotojų pokalbių, kuriuose jie raportuoja apie rugsėjo 11- osios dienos įvykius, įrašų. Šiuos įrašus paėmė FAA inspektorius, juostos su įrašais buvo susmulkintos ir po to išmėtytos į toli vienas nuo kito stovinčius šiukšlių konteinerius – kad būtų neį¬manoma juostas kada nors surinkti ir atkurti.

♦ Nėra lėktuvų, kurie rėžėsi į bokštus-dvynius, „juodųjų dėžių“, kurios laikomos nesunaikinamomis. JAV vyriausybė tvirtina, kad šių skrydžio informacijos fiksavimo įrenginiai taip ir nebuvo aptikti, tačiau pirmosiose ataskaitose buvo teigiama, kad „juodosios dėžės“ surastos, jas rado ir paėmė FTB agentai.

♦ Nėra paties pagrindinio įrodymo, kuriuo remiasi vyriausybė-garso ir vaizdo įrašų iš apklausų, kuriose teroro akto „įkvėpėjas“ Abu Zubeida ir jo bendražygis Chalidas Šeichas Muchamedas prisipažino jiems pateiktais kaltinimais po to, kai buvo kankinami. CŽV pripažįsta, kad neteisėtai sunaikino šiuos įrašus ir anoniminius pranešimus iš kitų asmenų ir kurie komisijos, tyrusios rugsėjo 11-osios įvykius, buvo pripažinti kaip neginčijamas įrodymas, jog teroro akte dalyvavo 19 lėktuvų užgrobėjų.

♦ Nėra bent kokio panašaus į tiesą paaiškinimo tam, kad BBC anksčiau laiko pranešė apie pirmojo Pasaulinio prekybos centro bokšto griūtį ir verslininko Lario Silversteino prisipažinimą, kad jis sugriovė bokštą kontroliuojamu sprogimu.

Kiekvienu šiuo atveju, kaip ir 1116 dingusių aukų atveju, įrodymų nebuvimas yra nepaneigiamas kaltės įrodymas.Никто не решился оставить свой комментарий.
Будь-те первым, поделитесь мнением с остальными.
avatar