Nuo Vietnamo karo baisybių pasislėpti į džiungles pabėgęs tėvas su sūnumi miškuose pragyveno apie 40 metų, skelbia „Sky News“. Į džiungles jie bėgo JAV bombarduojant Vietnamą.
Naujausia Australijoje gyvenančios lietuvės poetės ir vertėjos Lidijos Šimkutės-Pocienės dvikalbė poezijos knyga „Kažkas pasakyta = Something is Said” kai kam taps tikru vasaros atradimu. Atvertus ją akimirksniu įtrauks gaivi erdvė, kartais vos trijų eilučių lakoniški eilėraščiai, iš jausmų ir tylos audžiantys tik vienai Lidijai būdingą peizažą.
Daugelis žmonių, kartais slapta svajoje , kuo norėtų tapti. Kai kurie turi labai konkrečių idėjų apie savo išvaizda, gultis į plastinių operacijų klinikas ir tapti gražuolėmis lėlėmis ar laukiniu plėšrūnu. Jaunojo Braziliečio reikalavimai buvo kuklus: jis norėjo būti šuo.
Aukštybiniai vėjai kaimyninėje Veneroje seniai žinomi kaip nestokojantys greičio – sieros rūgšties debesis aplink superįkaitusią planetą jie vaiko gerokai didesniais nei 300 km/val. greičiais. Tačiau 6 metus Venerą iš orbitos stebėjusio ESA zondo "Venus Express" duomenys byloja, kad Veneros vėjai sparčiai greitėja. Kodėl? Mokslininkai nežino.
Kur bepasisuksi, visur prekybos centrai. Ir ką daryti žmogui, taip pasiilgusiam kaimiškos duonos ir šiltnamyje augintų pomidorų bei dešros, kvepiančios dešra. Dar visai neseniai lietuviai, gyvenę agrarinėje valstybėje, dabar vos spėja prisitaikyti prie modernaus pasaulio subtilybių: technologijos suteikia ne vien patogumą, bet kartu su globalizacijos reiškiniais sudaro galimybes ir išsisukinėti iš gamtos nesugebėjimo mus išmaitinti.
Sietle (JAV) gyvenanti moteris Navena Šain (Navenna Shine) įsitikinusi, kad jai visiškai nereikia maisto. Savo idėjas ji skleidžia ir viešojoje erdvėje. Kad įrodytų savo tiesas, moteris pradėjo eksperimentą, pavadinimu „Būti gyvam saulės šviesa“ (“Living on Light“). Jo metu moteris nuo keturių iki šešių mėnesių mėgins išbūti be maisto – soti vien saulės šviesa, vandeniu ir arbata, informuoja „FoxNews.com“.
Anglijoje jis buvo ne mažiau garsus, nei Nostradamas Prancūzijoje. Skirtumas tarp jų buvo tas, kad anglų astrologo pranašystės buvo visiškai aiškios kiekvienam, kas norėjo jomis pasinaudoti.