Меню

Free protonmail

Назад Главная » Каталог статей » Homosapiens galia

Nuo Vietnamo karo baisybių pasislėpti į džiungles pabėgęs tėvas su sūnumi miškuose pragyveno apie 40 metų, skelbia „Sky News“. Į džiungles jie bėgo JAV bombarduojant Vietnamą.

Naujausia Australijoje gyvenančios lietuvės poetės ir vertėjos Lidijos Šimkutės-Pocienės dvikalbė poezijos knyga „Kažkas pasakyta = Something is Said” kai kam taps tikru vasaros atradimu. Atvertus ją akimirksniu įtrauks gaivi erdvė, kartais vos trijų eilučių lakoniški eilėraščiai, iš jausmų ir tylos audžiantys tik vienai Lidijai būdingą peizažą.

Garsus Harvardo miego medicinos profesorius Charlesas Czeisleris, konsultuojantis miego klausimais, tarp kitų, ir NASA bei CŽV, padarė išvadą, kad Michaelas Jacksonas mirė, pasiekęs pasaulio rekordą pagal gyvenimo trukmę be pilnaverčio miego, praneša CNN.

Daugelis žmonių, kartais slapta svajoje , kuo norėtų tapti. Kai kurie turi labai konkrečių idėjų apie savo išvaizda, gultis į plastinių operacijų klinikas ir tapti gražuolėmis lėlėmis ar laukiniu plėšrūnu. Jaunojo Braziliečio reikalavimai buvo kuklus: jis norėjo būti šuo.

Aukštybiniai vėjai kaimyninėje Veneroje seniai žinomi kaip nestokojantys greičio – sieros rūgšties debesis aplink superįkaitusią planetą jie vaiko gerokai didesniais nei 300 km/val. greičiais. Tačiau 6 metus Venerą iš orbitos stebėjusio ESA zondo "Venus Express" duomenys byloja, kad Veneros vėjai sparčiai greitėja. Kodėl? Mokslininkai nežino.

Kur be­pa­si­suk­si, vi­sur pre­ky­bos cen­trai. Ir ką da­ryti žmo­gui, taip pa­si­il­gu­siam kai­miš­kos duo­nos ir šilt­na­my­je au­gin­tų po­mi­do­rų bei deš­ros, kve­pian­čios deš­ra. Dar vi­sai ne­se­niai lie­tu­viai, gy­ve­nę a­gra­ri­nė­je val­sty­bė­je, da­bar vos spė­ja pri­si­tai­ky­ti prie mo­der­naus pa­sau­lio sub­ti­ly­bių: tech­no­lo­gi­jos su­tei­kia ne vien pa­to­gu­mą, bet kar­tu su glo­ba­li­za­ci­jos reiš­ki­niais su­da­ro ga­li­my­bes ir iš­si­su­ki­nė­ti iš gam­tos ne­su­ge­bė­ji­mo mus iš­mai­tin­ti.

Sietle (JAV) gyvenanti moteris Navena Šain (Navenna Shine) įsitikinusi, kad jai visiškai nereikia maisto. Savo idėjas ji skleidžia ir viešojoje erdvėje. Kad įrodytų savo tiesas, moteris pradėjo eksperimentą, pavadinimu „Būti gyvam saulės šviesa“ (“Living on Light“). Jo metu moteris nuo keturių iki šešių mėnesių mėgins išbūti be maisto – soti vien saulės šviesa, vandeniu ir arbata, informuoja „FoxNews.com“.

Ar visi mes tikrai esam vieno kraujo? Kuris mūsų vaikystėje nėra skaitęs garsiųjų Radjardo Kiplingo apsakymų apie Mauglį – vilkų užaugintą žmonių vaiką? Jei ir neskaitėme, tai atmintinai žinome sovietinių laikų animacinį filmą. Jo pabaigoje jau suaugęs Mauglis, džiunglėse prie krioklio sutikęs gražuolę merginą, grįžta gyventi pas žmones. Tačiau tikriesiems maugliams niekada nebūna toks maloningas.
Ar ne keistai atrodo gausiai parduotuvės vežimaitį prisikrovusiam maisto produktų dabartinių laikų žmogui liesas senuolis, kuris pergyveno badmečio, tremčių laikus ir sulaukė garbaus devyniasdešimtmečio amžiaus. Visi gerai žinom kiek pragyveno, pavyzdžiui, buvęs Lietuvos užsienio reikalų ministras J.Urbšys. Skaitant jo, tremtinio gyvenimo istoriją, nejučiomis mintin atkeliauja klaustukas – kaip gi čia gaunasi, juk nei normalaus maisto, nei tuo labiau vitaminų ar papildų, kai jų labiausiai reikėjo, negavo, o pergyveno ne vieną? Matyt organizmui lygiai taip pat svarbu laikas nuo laiko maisto visai negauti, ir ypač, jei žmogus yra mėsėdis.

Anglijoje jis buvo ne mažiau garsus, nei Nostradamas Prancūzijoje. Skirtumas tarp jų buvo tas, kad anglų astrologo pranašystės buvo visiškai aiškios kiekvienam, kas norėjo jomis pasinaudoti.

Назад 1 2 3 Вперёд