- 0.0 Рейтинг
- 1234 Просмотра
- Обсудить
Piramidės – viena iš didžiausių mįslių. Kas jas pastatė? Kaip jos buvo statomos? Egzistuoja daugybė teorijų ir versijų nuo sunkaus vergų darbo iki ateivių. Šiame straipsnyje norėtumėme priminti dar vieną teorija kuri teigia, kad garso bangos gali pakelti bet kokį daiktą nuo žemės. Ši versija ypač išpopuliarėjo kuomet apie savo išgyvenimus ėmė pasakoti Britanijos mokslo draugijos narys dr. Džarlas
1939 metais dr. Džarlas keliavo po Tibetą. Kolegų raštiškos rekomendacijos padėjo jam patekti ten, kur kitiems atvykėliams nepavykdavo.
Vienos kelionės metu dr. Džarlas pasiekė seną vienuolyną tolimame kalnų tarpeklyje. Ten netikėtai turėjo progos įsitikinti, jog levitacija veikia. Vieną rytą vienuoliai jį pakvietė prie aukštos stačios uolos kalno šlaite. Jakų kinkiniai į nedidelę aikštelę atitempė metro pločio ir apie 1,5 metro ilgio akmeninių blokų.
Toje aikštelėje maždaug už 60 metrų jau buvo susėdę muzikantai. Tarp jų – trylika būgnininkų su būgnais, kurių skersmuo nuo 20 cm iki metro. Kartu stovėjo šeši dūdininkai su ilgesnėmis nei trijų metrų dūdomis. Didieji būgnai ir dūdos buvo įtvirtinti ant laikiklių ir nukreipti į akmens bloką. Didieji būgnai svėrė apie 150 kg, nes jų rėmas pagamintas iš maždaug 3 mm storio metalo lakšto.
Kai viskas buvo surikiuota, vienas iš lamų mostelėjo ranka pradėti groti. Vienuolių choras užgiedojo giesmę. Garsas laipsniškai stiprėjo ir pasiekė sunkiai pakeliamą triukšmą. Akmens blokas ėmė virpėti, judėti ir netikėtai pakilo į orą. Maždaug per tris minutes jis greitėdamas parabolės kreive pakilo ir nusileido aukštai ant uolos prie urvo. Dr. Džarlas apstulbęs stebėjo, kaip vienuoliai per valandą į maždaug 250 metrų aukštį pakėlė po penkis ar šešis blokus.
Visa ši istorija mažų mažiausiai skamba kiek neįtikėtinai, tad tikėti ja ar ne – kiekvieno savarankiškas reikalas. Pats dr. Džarlas teigė, kad nė neabejoja jog piramidės buvo pastatytos būtent tokiu būdu.
Будь-те первым, поделитесь мнением с остальными.