Меню

Free protonmail

Назад Главная » Каталог статей » Civilizacijos paslaptys

Hipotezė: Egipto piramidės - iš Rusijos šiaurės

Viena iš Kolos pusiasalio mįslių - du žmogaus sukurti piramidės formos statiniai, kurių amžius siekia 9000 metų. Vadinasi, jie yra vyresni už garsiąsias Egipto piramides!

Senoviniuose „Statytojų tekstuose“ ant Goro šventyklos sienų Egipto Edfu mieste pasakojama, kad piramides statė kažkokie „išminčiai“, atvykę iš šiaurės šalies Duat-n-Ba, nukentėjusios nuo potvynio. Būtent jie tapo Egipto civilizacijos pradininkais. Senovės Egipto žyniai Duat-n-Ba apibūdino kaip vietą, kurioje „pasislėpusi nuo mūsų pasaulio saulė susitinka su mūsų pasaulio saule“. Pasak mokslininkų egiptologų, žodis „duat“ reiškia raudoną aušrą prieš saulės patekėjimą. Tokia aušra būna 65-ame šiaurės platumos laipsnyje, Rusijos šiaurėje...


Ši vieta pačiame Kolos pusiasalio centre netoli Ninčurto kalno seniai garsėjo mistiška galia pasižyminčiomis vietomis. Bet dar neseniai dvi apaugusios samanomis, kerpėmis ir krūmeliais aukštumos buvo laikomos tiesiog kalvomis. Pirmoji žodį „piramidės“ ištarė tyrinėtoja Lidija Jefimova. Ji iškėlė hipotezę, kad tai yra senovinė observatorija.

Panašių objektų buvo rasta ir prie Baltosios jūros. Dydžiu jie nusileidžia Egipto piramidėms, tačiau gana panašūs pagal blokų formą, mūrijimo principą ir bendrą struktūrą. Piramidės formos statinių buvo rasta ir Ladogos ežero salose. Pasak istorikų, pavadinimas „Egiptas“ kilo iš „Hi-Ku-Ptak“. Taip vadinosi vyriausiojo dievo Ptacho šventykla Memfyje. Pažodžiui išvertus tai reiškia Ptacho KA (sielos) namai“. Graikai jį tardavo kaip „Ai Gi Ptos“, vėliau jis transformavosi į „E-Gi-Ptos“. Patys egiptiečiai savo šalį vadino Kem Ta (juoda žemė). O Karelijoje, ant Baltosios jūros kranto, yra miestas Kemė...

2010 m. vasarą dar viena ekspedicija prie įėjimo į megalitų kompleksą netoli Baltosios jūros aptiko išsilaikiusį įrašą hieroglifais, kuris senovės egiptiečių kalba skaitomas kaip „Ptach“. Šalia akmenyje buvo iškalta šuns galva. Kaip žinoma, Egipto išminties dievas Totas kai kada būdavo vaizduojamas kaip beždžionė su šuns galva.

O vienoje iš Baltosios jūros salų netoli to paties Kemės miesto buvo aptikta keletas įdomių objektų. Vienas iš jų - kiaušinio formos baltos spalvos megalitas su pavaizduotu paukščiu, labai primenančiu nemirtingąjį Feniksą, kuris, kaip žinoma, kilęs iš Egipto. Kiek toliau rastas juodas milžiniškas monolitas, kuriame galima įžvelgti priklausomai nuo vaizduotės pentagramą, šuns galvą arba didžiulę akį... Įdėmiai tyrinėjant ant jo pastebėtas erdvinis sosto su papėde atvaizdas, po kuriuo sulenkęs kelius sėdi žmogus su galvos apdangalu, identišku Aukštutinio Egipto valdovų karūnai. Yra ir užrašas „USIR“, tai viena iš Ozirio, senovės Egipto mirties dievo, vardo formų.

Įdomu, kad panašus šuns galvos formos akmuo dengia įėjimą į vieną Gizos Didžiosios piramidės šachtų. Tai dievo Anubio, saugančio įėjimą į požeminę karalystę, skulptūra.

Никто не решился оставить свой комментарий.
Будь-те первым, поделитесь мнением с остальными.
avatar