Меню
Назад Главная » Каталог статей » Burtai, Magija

Ko labiausiai nemėgsta žmogus pagal savo Zodiako ženklą?

„Kad ir kaip mums patiktų žmogus, tačiau ilgainiui sunku nuslėpti savo nepasitenkinimą neigiamomis jo charakterio savybėmis. Net jei patys turime kokių nors trūkumų“, – teigia astrologė Nadežda Popova. Anot jos, kiekvienam pravartu žinoti, ko nemėgsta, kas erzina, nervina ar net ko negali pakęsti kiti žmonės pagal savo Zodiako ženklus.

Avinas

Šio ženklo atstovai – puikūs organizatoriai, todėl jie nemėgsta už juos planuojančių jų gyvenimo ateitį. Be to, Avinas tiesiog negali pakęsti įkyrių žmonių. „Aš pats žinau, kada su tavimi susitikti, ir nereikia man priminti“, – sako šio ženklo atstovas. O išsiblaškę, susikaupti ir planuoti savo laiko nesugebantys žmonės trukdo Avinui dirbti. Anot jo, geriau būtų, jei jis susidarytų sau darbo grafiką ar planą ir jo laikytųsi.

Avinas nemėgsta ir žmonių, besikreipiančių į jį su prašymais. Aišku, jis gali padėti, bet tikrai ne per dažnai. Aviną taip pat erzina ir nekoks kito žmogaus drabužių kvapas.

Šio ženklo atstovams autoritetingos asmenybės – kaip peilis po kaklu. „Nemokyk manęs, aš ir pats žinau, kaip reikia padaryti“, – atkerta Avinas tokiems žmonėms.

Ypač nepriimtini Avinui – nenuoširdūs, apsimetinėjantys žmonės, rašo astroguide.ru. Taip pat – skriaudžiantys silpnesnius. Mat šio ženklo žmonėms įgimtas teisingumo jausmas.

Norint atkreipti Avino dėmesį, reikia jį nuolat kažkuo nustebinti. Todėl pilki, iš minios neišsiskiriantys žmonės jo nedomina. Tokiems nėra jokių vilčių su Avinu užmegzti ir rimtų santykių. Juo labiau, ilgalaikių.

Prisiminimai apie praeitį – ne Avinui, jis stengiasi neatsisukti į praeitį, o žvelgti tik į priekį. Juo labiau, svetimi prisiminimai jam – bereikalinga informacija.

Jautis

Šio Zodiako ženklo atstovams nemalonūs žmonės, nepritariantys jų nuomonei ar požiūriui į daugelį gyvenimo klausimų. O dar juos siutina, jei yra spaudžiami. „Nesakyk man, ką daryti, ir aš tau nesakysiu, kur eiti“, – atsako Jautis.

Šio ženklo atstovas ne juokais susinervina, kai kas nors jį pradeda skubinti. Anot Jaučio, atitinkami drabužiai padeda žmogui susikurti įvaizdį, o ne vien pridengti nuogą kūną. Todėl jis kreivai žiūri į stiliaus pojūčio neturinčius žmones. Jaučio atstovus taip pat nervina ir nuobodūs pašnekovai. Todėl šio ženklo žmonėms lengviau pasireikšti patiems: esant reikalui jie pasižymi iškalbumu ir neieško žodžio kišenėje.

Žinia, besiginčijant atsiranda teisybė, tačiau Jaučiui ne visada to reikia. Užtat jiems ne prie širdies ir juos perkalbėti ar įtikinti besistengiantys aplinkiniai.

Jei lendate Jaučiui į akis be jokio reikalo, nieko gero nelaukite. „Geriau dirbkite naudingą darbą“, – sako Jautis.

Nepastovūs, besiblaškantys ir nežinantys ko nori žmonės – Jaučiui paprasčiausiai nepriimtini. Todėl tokiems nevertėtų tikėtis sėkmingų santykių su Jaučiu. Anot jo, tai vien laiko gaišimas. Jaučiams nepatinka ir dažnai sergantys kolegos, nes darbe už juos reikia viską padaryti. O juk Jautis gana tingus padaras.

Kaip bebūtų keista, bet emocingai savo intymius jausmus reiškiantys žmonės Jaučiams paprasčiausiai nemalonūs.

Dvynių ženklo atstovams labai nepatinka, kai juos kas nors mėgina užgožti. Mat Dvynių stichija – vieno aktoriaus teatras. O ypač juos nervina nepagarbūs, netolerantiški, nesupratingi žmonės. Dvyniai nori būti visiems autoritetas. Juos erzina ir žmonių kvailumas ar net bukumas, nes su tokiais labai nuobodu ir nyku. Vadinasi, ne pakeliui.

Sulėtintos reakcijos žmonės ir užsitęsusi pauzė belaukiant atsakymo šio ženklo atstovus tiesiog išveda iš pusiausvyros.

Dvyniai vengia žmonių, atvirai nurodančių jų trūkumus. Taip pat ir rėžiančių teisybę jiems į akis. Mat šio ženklo atstovai galvoja esantys idealūs žmonės, todėl jie nė iš tolo nenori girdėti teisybės apie save. Šio ženklo atstovas įsitikinęs, kad jis apskritai negali būti aptarinėjamas. Dvynių nedomina ir kitų pasakojimai, nes jie patys turi ką papasakoti. Jie nuolat kupini įspūdžių, parsivežtų iš įvairių kelionių.

Žmonės, pasiekę daugiau nei Dvyniai, turėtų jų saugotis, nes, anot Dvynių, aukščiau už juos gali būti tik kalnai. Užmegzti santykiai su šio ženklo atstovu greitai žlugs, jei jam bus pateikiamos sąlygos ar apribojimai. Dvyniai priešinasi ir nepasiduoda varomi į kampą.

Uždari žmonės – taip pat nepriimtini šio ženklo atstovams. O silpnuoliai – Dvyniams apskritai neverti dėmesio.

Vėžys

Šio ženklo žmonės gana jautrūs, lengvai pažeidžiami, o tai pakankamai stipriai pasireiškia bendraujant su aplinkiniais. Vėžio atstovus nervina, jei pažįstamo, kaimyno ir kitų namuose – apšnerkšta, netvarka, prirūkyta, jaučiasi kiti nemalonūs kvapai. Mat Vėžiai tiesiog dievina savo namus, todėl dažnai patys labai jaukiai juos susikuria. Vėžiui nepatinka ir pernelyg atviri bei daug ir garsiai kalbantys žmonės. Anot šio ženklo atstovo, žmogus, o juo labiau moteris, turi būti tarsi neperskaityta knyga iki gyvenimo pabaigos. Tai reiškia, kad ir šio ženklo atstovai neatsiveria iki galo ir neatskleidžia savo paslapčių. Vėžys stengiasi laikytis atokiau ir nuo įkyriai ko nors prašančių žmonių. Vėžys mėgsta ramybę ir nekvaršina sau per daug galvos dėl kitų problemų. Vis dėlto ištikus bėdai, jis neatsisako ir padėti.

Vėžius nervina ir nuolat jį skubėti verčiantys žmonės. Lygiai taip pat, kaip ir greitai priimami sprendimai. Vėžiai linkę viską apgalvoti, o tik po to priimti sprendimą. Arba nepriimti. Vėžys tiesiog negali pakęsti aplenkiamas kelyje. Tai verčia jį rizikingai manevruoti, nors jis to ir nemėgsta daryti. Beje, ne tik prie automobilio vairo.

Šio ženklo atstovai ypač nepakantūs pažadėjusiems, bet savo žodžio neištesėjusiems žmonėms. Asmeniniuose santykiuose Vėžiams moterims labiausiai nepriimtini alfonsai, o Vėžiams vyrams – neištikimos moterys. Taip pat šio ženklo atstovus erzina ir garsiai besijuokiantis ar pernelyg emocingai besidžiaugiantis žmogus. Dėl šių savybių Vėžiui būdingas santūrumas.

Liūtas

Šio ženklo atstovus ypač nervina atviras melas. Jie negali pakęsti, kai juos kas nors laiko kvailiais. O dar Liūto atstovus siutina humoro jausmo neturintis žmogus. Kitaip tariant, Liūtui pokštaujant, jūs privalote juoktis. Taip pat nepriimtini Liūtui ir žmonės, besiskundžiantys gyvenimu. Anot jo, jei gali ką nors pakeisti, tai pakeisk, o jei negali – neniurzgėk.
Dosnieji Liūtai vengia ir godžių žmonių. Juk Liūtas turi teisę iš kitų tikėtis to paties, ką ir pats duoda.

Liūtą labai erzina, kai prie jo prisiliečia pašaliniai ar nepažįstami žmonės. Taip pat į Liūto gyvenimą besikišantys ir jį kontroliuojantys žmonės. Mat Liūtas, kaip katė, mėgsta vaikščioti vienas ir negyvena bei nesidaugina nelaisvėje visomis prasmėmis.

Pavydžios antrosios pusės – taip pat ne Liūtams. Anot jų, jei myli Liūtą ar Liūtę – pasitikėk, o jei nepasitiki, ieškok kito meilės objekto. Taip pat Liūtas negali susitaikyti ir su šiurkščiais, storžieviškais žmonėmis.

Liūtui laisvalaikis ar poilsis – šventas reikalas, todėl paskambinę ne laiku galite susilaukti iš jo ir nemalonumų. Anot Liūto, kaimynai – vien apkalbų ir gandų nešėjai, todėl beveik iš karto jie tampa Liūto priešais.

Mergelė

Šio ženklo atstovai negali pakęsti netvarkos ir netoleruoja neatidumo nei sau, nei kitiems, todėl jie linkę nebendrauti su tokiais žmonėmis. O dar Mergelėms labai nepatinka neišimti plaukai iš šukų. Nesvarbu, tai būtų jų ar kitų.

Šio ženklo atstovus dar labiau piktina kitų purvini, nevalyti batai. Mat Mergelėms avalynė – tai sielos veidrodis.

Šio ženklo atstovai skersomis žiūri ir į nesvetingus žmones, nes Mergelės namų durys visada atviros ne tik draugams, bet ir pažįstamiems bei kaimynams.

Tačiau Mergelei nepriimtini gyvenimiška išmintimi trykštantys žmonės. Mat šio ženklo atstovai įsitikinę, kad niekas kitas taip visko neišmano, kaip jie.

Mergelė atsargiai žvelgia ir į perdėtai smalsius žmones. „Norėsiu, pats papasakosiu, todėl nekišk nosies kur nereikia“, – sako šio ženklo atstovas.

Prasti pašnekovo dantys Mergelei kelia pasišlykštėjimą.

Triukšmaujantys vaikai atitraukia šio ženklo žmogaus dėmesį, trukdo susikaupti ir dirbti, todėl jį erzina.

Sklindantis pigių kvepalų kvapas taip pat nervina Mergelę. Kaip ir žmonės, vaišinantys nesveiku maistu. Anot šio ženklo atstovų, turime tik vieną skrandį, todėl negalime nuodyti jo visokia bjaurastimi.

Mergelė nepuola pasinerti ir į sekso malonumus, todėl, kuo daugiau partneris to prašo, tuo mažiau gauna.

Svarstyklės

Šio ženklo atstovai draugiški ir mieli, užtat juos iš pusiausvyros išveda šiurkštūs ir ypač agresyvūs žmonės. Taip pat Svarstykles nervina nestilingais, o juo labiau netvarkingais drabužiais apsirengęs žmogus. Nors šio ženklo žmonių namuose viskas gali būti apversta aukštyn kojomis, tačiau vaikštinėja jis apsirengę geriausios kokybės drabužiais.

Svarstyklėms nepriimtini jas rinktis verčiantys žmonės. Juk šio ženklo atstovai ir šiaip linkę abejoti ir dvejoti, todėl labai nervina, kai dar turi kažką rinktis.

Pigios užkandinės kerta per Svarstyklių orumą, todėl geriau jų ten nekvieskite, nes skandalo neišvengsite.

Pigios dovanėlės ar maža gėlių puokštelė taip pat ne Svarstyklėms. Anot jų, jei gaila pinigų, vadinasi, tavo meilė – vien tušti žodžiai.

Šio ženklo atstovams nepriimtini ir abejingi žmonės, nes Svarstyklės įsitikinusios, kad jų neįmanoma nemylėti.
Neišvengs Svarstyklių susierzinimo ir žmonės, verčiantys jas ką nors padaryti. Išeitis paprasta: geriau pasidaryti pačiam.

Svarstyklės taip pat nemėgsta ir ginčytis linkusių ar besiginčijančių žmonių. Anot jų, vienas – kvailys, o kitas – niekšas. Todėl jos vengia ir vieno, ir kito.

Šio ženklo atstovai stengiasi laikytis toliau ir nuo žmonių, trukdančių gyventi taip, kaip Svarstyklės nori. Anot šio Zodiako ženklo atstovų, tai jų gyvenimas, todėl tik jiems spręsti – gyventi ar mirti.

Svarstyklėms ne prie širdies nuobodūs sutvėrimai, kadangi jos pačios linkusios liūdėti, tad į draugus renkasi linksmų plaučių žmones.

Skorpionas

Šio ženklo žmonės vengia griežtos disciplinos, todėl juos erzina ir reikalavimas laikytis tvarkos, švaros arba apeliuojantys į jų sąžinę. O dar juos nervina paviršutiniški žmonės. Mat Skorpionas visada eina iki galo. Ir nusiramina tik nugalėjus teisingumui.

Su Skorpionu ne pakeliui ir atkeršyti nesugebantiems žmonėms. Anot jo, linkę atleisti yra silpni žmonės.

Taip pat nesutaria su Skorpionu ir nepritariantys jo nuomonei. Juk gali būti tik dvi nuomonės: Skorpiono ir neteisinga.

Skorpionai su nepasitikėjimu žiūri į medikus, nes šio ženklo atstovai visada „žino“, kaip ir nuo ko jam reikia gydytis.

Jei žmogus – pataikūnas, stengiasi įsiteikti ar įtikti, tai, anot šio ženklo atstovų, tuo reikia naudotis, o ne smerkti juos.

Skorpionas tiesiog negali pakęsti kritikos. Šio ženklo atstovo manymu, geriau neaptarinėti jo poelgių, o daugiau domėtis savimi.

Jei žmogus niekuo netiki, nesvarbu, Dievu, ateiviais ar savo sugebėjimais bei galimybėmis, su tokiais Skorpionas niekada nesusies savo likimo.

Rizikuoti bijantys žmonės Skorpionui taip pat nepriimtini. Jo manymu, reikia daryti tai, ką nori, ir kas bus, tas bus.

Skorpioną erzina ir minkštaširdžiai žmonės. Jo įsitikinimu, nereikia gailėti kitų, juk tavęs taip pat niekas nepagailės.

Šio ženklo atstovai šaiposi iš svajotojų. Mat Skorpionas nusistato sau realius tikslus ir, nepaisant nieko, siekia jų iki galo. Todėl ir erzina tie, kurie, užuot užsibrėžę sau uždavinį, stato smėlio pilis.

Šaulys

Šio ženklo atstovai mėgsta būti sielai artimoje kompanijoje, todėl tiesiog negali pakęsti žmonių, linkusių groti pirmuoju smuiku. Mat jie užgožia Šaulį kaip asmenybę. Be to, šio ženklo atstovus siutina ir kitų didesnis išprusimas ar intelektualumas. Nes, anot šio ženklo atstovų, jie žino ir išmano visus gyvenimiškus klausimus. Taip pat turi ne tik pirmo, bet ir paskutinio balso teisę.

Greta moters Šaulės būtinai turi būti mažiau išvaizdi draugė, o greta vyro Šaulio – ne taip žavingai besišypsantis draugas.

Taip pat Šaulio ženklo atstovės nepakenčia pažadų neišpildančių žmonių. Žadėjai vesti – vesk, antraip, bus blogai.

Be to, nepatinka jiems ir silpni žmonės. Šaulio ženklo atstovai laikosi nuostatos: „Aš duosiu tau meškerę, o žuvį susigauk pats.“ Nuobodūs pašnekovai tiesiog smaugia šio ženklo atstovą. Jo manymu, jei Šauliui su juo nelinksma, vadinasi jis nevertas Šaulio dėmesio.
Šaulys kreivai žiūri ir į neišvaizdžius žmones. Šio ženklo atstovai – estetai iš prigimties, todėl jiems nepatinka nestilingi, o juo labiau - netvarkingi žmonės.

Šaulys taip pat nemėgsta ir gyvūnams abejingų žmonių. Mat namų augintinis Šauliui – tarsi vizitinė kortelė. Vadinasi, su tokiu žmogumi galima draugauti.

Jei tau būdingas stiliaus individualumas, jei tu ne toks, kaip kiti, vadinasi, tu esi Šaulio varžovas arba varžovė.

Šio ženklo žmonėms nepatinka klausyti ir kitų patarimų, mat jie mėgsta patys dalyti patarimus į kairę ir į dešinę.

Šaulys ima nekęsti žmogaus, jei negali jam padaryti įtakos. Vadinasi, su nepriklausomais, laisvais ir tvirtą nuomonę turinčiais žmonėmis jis nesės prie bendro stalo.

Ožiaragis

Šio ženklo žmones tiesiog siutina nieko neveikiantys žmonės. Taip pat juos erzina ir pagerinti savo padėties nesiekiantys asmenys. Nesvarbu, socialinės ar materialinės. Todėl juos piktina ir menka žmonių savivertė bei jų statusas. Anot Ožiaragio, jei nieko nesugebėjai pasiekti, vadinasi, esi nevertas pagarbos.

Lygiai taip pat, kaip ir žmonės, neparodantys savo statuso. Pasiekei karjeros aukštumų – pademonstruok tai. Nusipirkai brangų laikrodį – neslėpk, nes tai taip pat suteikia aukštesnį statusą.

Šio ženklo atstovai kreivai žiūri ir į žmones, neturinčius aiškių ateities planų ir tikslų. Ožiaragis taip pat nemėgsta žmonių, nežinančių ko nori iš gyvenimo.

Besikėsinantys į Ožiaragio laisvę turėtų žinoti, kad jam vestuvių žiedą galima užmauti tik tada, jei jam tai bus naudinga.

Šio ženklo atstovams taip pat nepriimtini žmonės, brukantys savo nuomonę. „Nereikia man aiškinti, kas svarbu, o kas ne“, – įsitikinęs Ožiaragis.

Nenuspėjamas ir paslaptingas žmogus – irgi ne Ožiaragio skoniui. Anot jo, viskas turi būti suplanuota šimtą metų į priekį. O jei kuris nors sugriauna šio ženklo atstovo planus, jis gali ir „ragus parodyti“.

Mėgstantys kištis į Ožiaragio reikalus laikykitės toliau, antraip sulauksite iš jo didelių nemalonumų.

Svetimo meilė Ožiaragį ne tiek džiugina, kiek baugina, o kartu ir erzina. Anot jo, tai šiurkštus kišimasis į jo asmeninį gyvenimą. Ožiaragiui nepatinka ir plepūs žmonės.

O tinginių šio ženklo atstovai vengia iš tolo: arba dirbk lygiai su juo, arba netrukdyk.

Vandenis

Šio ženklo atstovai labiausiai nemėgsta priverstinio darbo. Todėl jie kaip ugnies vengia spaudimą jiems darančių žmonių. O dar juos iš pusiausvyros išveda išdavystė. Mat dauguma šio ženklo žmonių gali atleisti artimiesiems, tačiau išduoti jie užsisklendžia savyje. Neretai nutraukia ir santykius, nes paprastai po išdavystės jau nebesugrįžta pasitikėjimas žmogumi.

Jiems kelią užtvėrusius žmones Vandeniai gali apeiti arba perlipti.

Rutina – mirtinas Vandenio priešas. Tada jis pradeda nuobodžiauti, liūdėti ir krėsti kvailystes.

Jei Vandeniui nuolat priminsite jo trūkumus, jis išklausys, bet gero nelaukite. Šio ženklo atstovai patys žino savo trūkumus, todėl geriau jiems to nesakyti.
Vandeniai neretai alergiški dulkėms ir namų augintiniams, todėl gana skausmingai reaguoja prašomi eiti kur nors į svečius.

Vandenis nemėgsta ir žmonių, dažnai besiskolinančių pinigų. Mat šio ženklo atstovai patys nelinkę skolintis, nes stengiasi gyventi pagal savo išgales.

Moteriai pakvietus į miegamąjį, jis gali ir atsisakyti. Vandenio manymu, iniciatyvą sekse turi rodyti jis.

Vandeniai – eksperimentuotojai iš prigimties. Todėl jiems žingsniuoti pirmyn trukdantys žmonės tampa ne oponentais, o priešais.

Žuvys

Šio ženklo atstovus labiausiai erzina įsipareigojimų nesilaikantys ir atsakomybės vengiantys žmonės. Neišsipildžiusios viltys ir lūkesčiai gali tapti rimto konflikto su jais priežastimi. O dar šio ženklo atstovus nervina, kai žaidžiama į vienus vartus. Todėl Žuvys laikosi nuostatos: „Aš tau padarysiu viską, ką tik nori, jei tu man atsakysi tuo pačiu.“

Žuvims nepriimtini meluojantys žmonės. Mat šio ženklo atstovų intuicija pavydėtina. Todėl po kiek laiko paaiškėjus bent menkiausiam melui ar apgaulei, gali privesti šio ženklo žmones iki pasiutimo.

Žuvys apsiputojusios gali įrodinėti savo tiesą, nors pačios ir nėra užtikrintos tuo, ką kalba. Tačiau siunta ant netikinčių ar jų žodžiais abejojančių aplinkinių. Tikėtina, kad po to Žuvys gali tapti vos ne mirtinais priešais. Aišku, dažniausiai tik pusvalandžiui.

Sudėtingi Žuvų atstovų santykiai su svaigintis mėgstančiais žmonėmis. Žinoma, jei jie patys nepiktnaudžiauja alkoholiu. Todėl jie tiesiog negali pakęsti išgėrusių žmonių, o juo labiau girtuoklių.

Niekada bendros kalbos su Žuvimis neras ir tie, kurie nenori kartu dirbti išvien ir lygiomis teisėmis.

Jei Žuvys su žmogumi neturi apie ką kalbėtis, vadinasi, jis šio ženklo atstovams nėra įdomus. Todėl geriau negaišinkite šio ženklo atstovų laiko, antraip jų pykčio neišvengsite.

Jei Žuvų atstovas myli, vadinasi, tu privalai atsakyti jam tuo pačiu.

Šio ženklo atstovų manymu, indus plauti reikėtų tada, kai jie nešvarūs, o ne pagal nuotaiką, todėl juos kaip reikiant nervina sukrauti nešvarūs indai.

Dauguma šio ženklo atstovų – vieversiai, todėl įpratę anksti keltis, o pelėdos juos erzina. O bene labiausiai Žuvis nervina nedėkingi žmonės. Anot jų, juk ne taip ir sunku pasakyti „ačiū“.


Никто не решился оставить свой комментарий.
Будь-те первым, поделитесь мнением с остальными.
avatar